LEGACY
Alkohol je smeæe!
44 odgovora3,802 pregleda
domba
POZNAVALAC918 REP35%
→ Ambasador
dombaPOZNAVALAC
dec 2006.
dec 2006.#1
Dakle ono juèer...ne da sam zamrzio alkohol nego ako budem još jednom samo stavio kap u sebe baciti cu se sa krova.
Juèer došli kod lege koji slavio roðendan ja,moja ženska,i njezina super legica.I sve ok,sve super,samo što sam popio pola litre votke na prazan stomak i to èiste.Evo probudio sam se u pola 7 ujutro i nemogu spavati tu rigam ko konj,zašto to pišem vama.
Pa evo zašto:Jer da sam dimio smijao bi se,nebi povraæao ko idiot od 9 do ponoci,nebi PAO na beton i razbio glavu i arkadu(da...toliko sam bio pijan da kada sam hodao jednostavno sam se srušio i pao na arkadu i razbio arkadu...),nebi bario od ženske koju ne da volim nego živim za nju,sve mi je,nebi pokušao bariti njezinu najbolju legicu,nebi je hvatao za guzicu i slièno,nebi se potukao sa nekime koga ni neznam,nebi ležao na kiši(OPET) i rigo okolo,nebi se dogodilo da neznam gdje sam bio od 9 do ponoæi(uopæe neznam ni gdje sam bio ni sa kime,ništa se nesjeæam,sve mi je ženska rekla).
Glavni razlog zašto pišem ovo je,ženska me stalno nosila,pazila,davala mi vode da nedehidriram iako je znala da sam joj bario najbolju legicu,da sam bio pijan ko idiot,da sam rigo,radio najgora sranja i slièno,koja me dovezla autom kuæi,stavila u krevet i sve!
Kako ovo sada ispraviti?Kako da joj objasnim da nisam takav kao juèer i kako joj objasniti da je stvarno volim?
:cry: :(
JEBEŠ ALKOHOL U 3 PIZDE MATERINE!!!!!!!!!!
KAD JA KAŽEM TREBO SAM LJEPO DONIJETI ŽIŽE I SVE BI BILO KO 5!
Inq
AMBASADOR2.606 REP32%
→ Legenda
InqAMBASADOR
dec 2006.
dec 2006.#2
Reci joj istinu, ako te voli poverovace ti. I prosto nemoj vise da pijes alkohol.
Ja sam napravio slicno sranje i vec 2 godine se nisam napio.
vec
ISTRAŽIVAČ113 REP42%
→ Entuzijasta
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
unknowerAMBASADOR
dec 2006.
dec 2006.#4
auuuuu opet si se usvinjio....
a cuti dobro je ,bar nisi opet hteo da skaces sa zgrade :wink:
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
P.P.POZNAVALAC
dec 2006.
dec 2006.#5
ma sranje... ja sam se 2godine gadno opijala jedanput tjedno, dok nisam pocela malo vise sa vutrom i sad uopce ne pijem, osim koju pivu nekad, ali nema opijanja....
sad ne razumijem kako sam mogla da se nalijem svaki put i da rigam, sutradan muènina.... katastrofa...
....a tvoja draga ce valjda shvatit, jebiga ono dogodi se.... ubuduce samo vutra i to je to!!!!
vutruditu
ENTUZIJASTA214 REP4%
→ Poznavalac
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
dec 2006.
dec 2006.#8
Jedan dio joj objasni rijeèima, a drugi, onaj važniji dio - dokaži joj djelima! Sretno! :wink:
imported_Petar Pan
ISTRAŽIVAČ85 REP23%
→ Entuzijasta
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
P.P.POZNAVALAC
dec 2006.
dec 2006.#10
sve zavisi od cure....
istina, ja bi sve oprostila da mi nabavi 50-ak grama dobrog cvijeta!!!! :rasta: :srtze: :D :lol:
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
dec 2006.
dec 2006.#11
Daj njoj da se ona napije,pa ce i ona napraviti neko sranje i bice nereseno i vozi dalje. :lol:
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
Dim
ISTRAŽIVAČ106 REP37%
→ Entuzijasta
DimISTRAŽIVAČ
dec 2006.
dec 2006.#13
alkohol je usran 1 zato sto te starci odmah otkriju a ako travu pusis te ne otkriju i alkohol je puno stetniji .
imported_Petar Pan
ISTRAŽIVAČ85 REP23%
→ Entuzijasta
imported_Petar PanISTRAŽIVAČ
dec 2006.
dec 2006.#14
hehe, alkohol je usran jer te starci odmah otkriju???? :shock: A starci ka ono ne piju? :lol: Ma daj, barem je s alkoholom u ovo vrijeme lako. Trava je ilegalna, a alkohol... malo popio pa sta?
domba
POZNAVALAC918 REP35%
→ Ambasador
dombaPOZNAVALAC
dec 2006.
dec 2006.#15
joj nemoj da poènem o tome.Žalosno je što kada piješ se gleda da je sve uredu jer iako se uništavaš 10 uta više nego sa travom koga briga...legalno je pa se uništavaj! :twisted:
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
P.P.POZNAVALAC
dec 2006.
dec 2006.#16
kako kome.... ja sam neke 2 godine dolazila subotom unistena...tj.pijana ko stoka.... tako da nije bilo: malo je popila pa sta.. :P
pusila sam cesto, ali me nisu nikad skuzili... do prije nekoliko mjeseci....
opet zakljucak: alkohol je sranjeeeeeee :twisted:
imported_Petar Pan
ISTRAŽIVAČ85 REP23%
→ Entuzijasta
imported_Petar PanISTRAŽIVAČ
dec 2006.
dec 2006.#17
A kad je reakcija tvojih roditelja bila gora, kad su skontali da si pila ili da si pusila? :lol: Ako sam dobro upoznat sa situacijom, evo vec je proslo nekoliko mjeseci da nisi zapalila, ne izlazis vanka, places pred majkom...
Zakljucak: ima i vecih sranja od alkohola :evil:
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
P.P.POZNAVALAC
dec 2006.
dec 2006.#18
ma nije to isto...jer sa alkoholom su me svako malo vidali pijanu, a nadimljenu su me jednom...
i ja smijem ic van... ali dok ih ne naucim nesto o vutri i dok nesto ne postignem ne idem nigdi, pa ce imat griznju savjesti kad popizdim doma, kad dodem do prihijatra.....
imported_Petar Pan
ISTRAŽIVAČ85 REP23%
→ Entuzijasta
imported_Petar PanISTRAŽIVAČ
dec 2006.
dec 2006.#19
Ma nemoj u psihijatra, samo to ne :cry: Mislim da ti je to pogresan pristup problemu. Moras im dokazat da mozes normalno funkcionirat i uz povremeno konzumiranje vutre. A shvati malo i svoje roditelje, jos si ti mlada, a oni ti zele sve najbolje. Nemoj im nabijat griznju savjesti, nisu oni krivi sto vec desetljecima kruze lazi o travi i pune njihovu glavu glupostima i predrasudama.
I nemoj me citirat ako nije potrebno :lol:
Tripco
POZNAVALAC1.027 REP47%
→ Ambasador
TripcoPOZNAVALAC
dec 2006.
dec 2006.#20
Ma znaš kako, najbolje je da se opet ušibaš kao tada i da onda ne praviš sranja (a to bi ti moglo, kažem, moglo, uspeti, ako pre toga sebi nekih par stotina puta ponoviš "budi dobar, budi dobar..." ili sl.) i onda poèneš da joj prièaš kako je mnooooogo voliš i kako to u stvari sve zbog nje radiš, jer je, opet, mnoooogo voliš i tako u krug. Mog'o bi ti još opisivati varijante za prièu, ali nema svrhe, jer æeš ih, kad se ucirkaš, sigurno zaboraviti. Ne želim da stavaljam ženski rod nisko (P.P. izvini, kol'ko raèunam, ti si jedina na forumu u zadnje vreme od ženskadije), ali fakat, ribe padaju na takve prièe. Provereno, Još ako ubaciš neki ozbiljan kašalj, uhvatiš se za prsa junaèka (ima da se opasno zabrine za tebe, proradi majèinski instinkt, šta li?), pa onda poèneš da bulazniš kako ti je u zadnje vreme jako teško (psihièki) i da ne znaš šta ti je i zašto te nešto stalno tera da praviš sranja, pa još ako pustiš i koju suzu, auuu, èoveèe, možda se ogrebeš i za sex (a tad je najbolje, opet, provereno).
E, ako ti to sve proðe, pazi šta radiš sledeæi put. Mala je verovatnoæa za popravni.
Opet, ako ne padne na sve to, trebalo bi da ti imponuje jer su bio sa nesvakidašnjom ribom, koja ne pada na te fore.
Ako te ostavi i bude ti teško zbog toga, ne brini, uvek možeš da se uradiš k'o zverka, opet, i da utoliš tugu.
Na kraju krajeva, sigurno ima neka od njenih drugarica kojoj se to sviða.
Sve ovo zvuèi kao da piše jedna muška šovinistièka svinja, ali stvarno, treba biti realan u pogledu takvijeh stvari. Grok, grok! (opet tj. once again)
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
P.P.POZNAVALAC
dec 2006.
dec 2006.#21
ne brini se ti za mene... :D jedino sta volim od zenskog roda je vutra... nemam puno veze sa zenskama, iako sam zensko... :shock:
a domba-ce se snac... niko mu nemoze bas rec sta da napravi...moze dat neku ideju...al' ono...
bit ce sve ok
Vanzemaljac
AMBASADOR1.847 REP10%
→ Legenda
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
b r a i n c h i pAMBASADOR
dec 2006.
dec 2006.#23
zato u mene vec godinu dana nije usla kap vodke... a ni drugih sranja osim nekad pive.. al jedne ono.. nema opijanja...
dec 2006.
1 / 23
dec 2006.
dec 2006.