LEGACY
O HRT-u. Pokažimo građanski neposluh
16 odgovora2,005 pregleda
44 REP88%
→ Istraživač
jul 2009.
jul 2009.#1
Evo dragi ljudi, potpuno sam iznerviran ovim zadnjim potezom HRT-a, sto se tice prijenosa govora naaeg jedino i nenadje...ivog DOKTORA(gluposti) Ive Smranadera.
Naime zakon o medijima explicitno nala~e da nema reklame nijednoj stranici osim u vrijeme prije izbora. I ato je najgore zakon je poprili
no jasan oko toga.
Ali naaa draga Hlo the Man odlu
i jer ona tako misli (a tko jebe zakon) da je govor Ive (gore spomenutog) sanader, oprostite, DOKTORA Ive, od iznimnog zna
aja za ovu naciju. E sad tu ne bi bilo sporno niata, da taj govor nije bio na okupljanju HDZ-ovaca, da to nije bio politi
ki govor, da se njemu iza lea nisu vrtile reklame HZD-a..... da ne nabrajam. Mislim da vam je svima jasno.
E sad da ne bi bilo da je to jedino sta ja imam protiv hrt-a, pogledajte samo jedan njihov dnevnik, pa to je jasno kao dan da je to glavno sredstvo oglaaavanja hdz-a. ako vam jos uvijek nije jasno, pogledajte jedan dnevnik Nove tv, pa malo usporedite. Odabir vijesti, ne cenzura...
E sad, ata mi tu mozemo... e pa mozemo jako puno :icon_lol:
meni je osobno dojadilo gledat tako jadnu televiziju, koja btw, ima 3000 zaposlenih ato je otprilike 10 puta viae nego sto ima jedan BBC ili izmedu ostalog ijedna javna televizija NA SVIJETU. A imaju 2 i pol jadna programa. A tko plaa ovih 2700 ljudi viaka???? Pa mi!! dragi moji ljudi!!!
`to napraviti?
Ne davati novac toj jadnoj pro hdz-ovskoj reklami! a kako...
http://vinkovci.com.hr/vijesti/hrvatska/kako-otkazati-pretplatu-za-hrt/
evo tu je jedan nacin, koji je legalan ali zahtjeva od vas malo muke,
drugi na
in koji sam osobno provjerio jest:
odjavite televiziju, nakon toga vam doma dolazi inkasator koji vam zape
a
uje vasu televiziju, stavljanjem vrecice od zamrzivaca preko uticnice vaseg televizora i omota tu vrecicu spagom :icon_lol: e sad slijedeca stvar koju vi napravite je: Potrgajte vrecicu i ustekajte nazad svoj televizor zavalite se u kauc i nesmetano dalje uzivajte u svojoj televiziji.
Ova metoda je bulletproof jer vama nakon toga ne smije nitko uci u stan i provjeriti da li vi gledate televiziju :) osim ako ga naravno sami ne pustite, a niste toliko glupi.
a cak i da nasa debilna vlada donese nekakav zakon kojim vam smiju na neki nacin to provjeravati ( malo vjerovatno jer bi time narusavali intimu vaseg doma i pravo na privatnost, ali boze moj, nikad ne znas sto ce debili napravit ) vi jednostavno uzmete novu vrecicu za zamrzavanje i navucete ju nazad na kabel ispod apage kojom je stara vrecica bila svezana.
:vb_whip: uatedili ste 840 kuna godianje poreza na budale.
Ne mora vas biti strah, jer nikakvih reperkusija ne moze biti. Vama nitko ne smije uci u vas stan ili kucu bez policijskog naloga :D a sumnjam da ce pocet davat policijske naloge za provjeru toga da li vi imate doma televizor, a cak i da to naprave, jednostavno navucete vrecicu nazad na kabel :):)
Uzivajte i ustedite. nedajte budalama da vas oporezuju za nesto sto ionako placate kroz reklame.
Naaa televizija (javna, dakle hrt) je presedan u svijetu. Drugdje na ovoj zemaljskoj kugli sve javne televizije, ili imaju reklame, ili naplacuju pretplatu pa NEMA REKLAMA.
e pa kad oni maknu
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
jul 2009.
jul 2009.#2
HRT - jos jedan smrad na hrpi govana kojih je ova drzava puna ko sipak :ohno:
Evo link odakle je krenulo s shemom za izbjegavanje placanja pretplate ->
Link: Stipe Petrina - Recite ne Televizijskoj pretplati!
38 REP76%
→ Istraživač
jul 2009.
jul 2009.#3
Znate sta meni nije jasno....
U Srbiji za RTS isto mora da se placa pretplata...E sada...zasto onda pustaju MILION reklama kad im placa narod. I na HRT se pustaju reklame za vreme nekog filma , ali ako se ne varam, to je jedna max dve reklame...kod nas zaboravis sta si gledao...sve bre lopovi!!!!!!!!!
euforija
AMBASADOR1.538 REP1%
→ Legenda
euforijaAMBASADOR
jul 2009.
jul 2009.#4
ma odjavit ju i bacit bi bilo najbolje i najsigurnije za sve....
Djerosim
ENTUZIJASTA230 REP8%
→ Poznavalac
DjerosimENTUZIJASTA
jul 2009.
jul 2009.#5
ja u srbiji ne placam preplatu vec 4god.niti mislim da je ikad placam.neka me tuze,mislim da imaju nekog zakonskog osnova da bi to vec uradili....ili im se to ne isplati,lopovi i banda na jaslama radnicke klase...
Pikavac
ISTRAŽIVAČ189 REP93%
→ Entuzijasta
PikavacISTRAŽIVAČ
jul 2009.
jul 2009.#6
ni ja ju neplacam vec godinama lopovi...gle ko tebi moze dokazat da ti bas njihov program gledas... ma gledam.....gtfhuok?* ...a neka naprave karticu il nesto,i nek ko oce njihov program gledat nek im plati...a ne ja kupim telku i ustekam ju i samo hrt imam ma ja necu to ljudi gledat to je represija gadna...a kaj ja znam nemres ti sam tak rec ljudima da ne placaju pretplatu jer je ona zakonski donesena...trenutno je taj zakon na snazi....a kaj je taj zakon neustavan to je prica za sebe...ti bi onda mogo trazit vulo za sve kaj si im placo do sada teoretski...nista sud u strazburu i to je to.... svi se skupit dat nekaj love advokatu i u strazbur..a ovo su gluposti totall sa vrecicama i to, pa kaj bus mi stavljo vrecicu na telku a ja bi pleyku igro il druge programe gledo...gluposti krsenje ljudskih prava ,to je isto ko da soni uvede pretplatu na igranje pleyke... smijesno :2flip:
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
jul 2009.
jul 2009.#7
imao sam taj problem u sr i naaao sam da je po ustavu zabranjena uslovna naplata
tako da nemaju nikakvog prava
u cg sti~e ra
un ali je odvojen tj priheftan pri el ra
unu dok je u sr sve na jednom papiru :ohno:
jul 2009.
1 / 9
jul 2009.
jul 2009.