LEGACY
snimite ovo!!!
24 odgovora2,485 pregleda
jozo
ISTRAŽIVAČ109 REP39%
→ Entuzijasta
jozoISTRAŽIVAČ
nov 2005.
nov 2005.#1
http://www.znanje.org/i/i20/00iv04/00iv0404/por/sleng.html
::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija
jos se sajt zove Znanje ::histerija .....gle definiciju panja ::histerija ::histerija
jozo
ISTRAŽIVAČ109 REP39%
→ Entuzijasta
jozoISTRAŽIVAČ
nov 2005.
nov 2005.#2
::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija
speedball
ENTUZIJASTA312 REP28%
→ Poznavalac
speedballENTUZIJASTA
nov 2005.
nov 2005.#3
prijatelju svaka ti cast ako je tepi ovo smesno ,evo sada dok citam ovo osecam neku mucninu u grlu. ::balonja
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
psihonaut19
ISTRAŽIVAČ105 REP37%
→ Entuzijasta
psihonaut19ISTRAŽIVAČ
nov 2005.
nov 2005.#5
Ma meni je najjaèe da je POTHEAD pusac opijuma HEHEHEHEH.ali majke mi za pol toga nisam ni èuo kao npr acid droper ili acid head charly coke.ma smijeh sve u svemu :)) ~) ~~ ::behehe
paramecium
ENTUZIJASTA341 REP35%
→ Poznavalac
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
dzontra
ISTRAŽIVAČ144 REP63%
→ Entuzijasta
dzontraISTRAŽIVAČ
nov 2005.
nov 2005.#8
:pegla :pegla :pegla
zbog ovakvih sajtova ljudi imaju toliko predrasuda...
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
nov 2005.
nov 2005.#9
Ljudi imaju predrasude zbog njih samih ne zbog "stvari koje ih na to potièu"
damir
ISTRAŽIVAČ52 REP1%
→ Entuzijasta
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
nov 2005.
nov 2005.#11
::histerija ::histerija ::histerija
Al zato ovo dobro zvuèi ::balonja
24 REP48%
→ Istraživač
nov 2005.
1 / 13
nov 2005.
dec 2005.