LEGACY
Jeste probali ovogodisnji ``Outdoor`` ?
42 odgovora3,291 pregleda
11 REP22%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#1
S`obzirom da je za outdoor mesec septembar mesec ubiranja plodova, logicno je da smoker ovih dana naleti na ovogodisnju frisku, punu svetlosti od sunca. Cak i ako nema svojih biljcica negde! Veceras sam naleteo na nesto tako i potpuno sam odusevljen svezinom vuje, i to ne samo izgledom vec i filingom... ima ostar miris, svez, jutarnji, hladan... Svetlobojka ovogodisnja, ma ekstra...
Bloodspiller
POZNAVALAC1.123 REP58%
→ Ambasador
5AR
POZNAVALAC1.311 REP79%
→ Ambasador
5ARPOZNAVALAC
sep 2006.
sep 2006.#4
upravo sam probao.èini se da æe bit weselja :D :D a tek ovo sunce što joj paše..
0 REP0%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#5
e ljudi moji vi degustirate svoje proizvode a ja zalim, meni je dan zalosti, neman pojma zasto ali biljka mi propade....... ako ko ima ideju zasto se odjednom osusila par dana nako cvjetanja pisite!!!!!
pozz
0 REP0%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#7
[ quote]izmedju onih standardnih jedna se bas izdvaja nekako kad sam skino par hedica i probao prosle sedmice toliko me podsjeca na mentol da cak hladi(neobicno)..ali tek iako su hedovi kao jabuke pocinje da pusta smolu ono pravo, pa se cujemo za desetak dana
korisnièko vime
ENTUZIJASTA402 REP51%
→ Poznavalac
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
unknowerAMBASADOR
sep 2006.
sep 2006.#10
možda ipak treba saèekati sa ubiranjem plodova :?
e pa druze ako je Indika odavno se p[robalo ...nema sta tu da se ceka xaxxxaxxaxxaxa :D
korisnièko vime
ENTUZIJASTA402 REP51%
→ Poznavalac
korisnièko vimeENTUZIJASTA
sep 2006.
sep 2006.#11
vidiš, nisam to znao. kad poèinju da cvetaju indike?
potpuno nebitno ali mislim da se indika ne piše poèetnim velikim slovom.
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
sep 2006.
sep 2006.#12
Sativa i Indica se pišu velikim slovom, pogledaj pod opisima sorti na online shopovima.
:D
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
P.P.POZNAVALAC
sep 2006.
sep 2006.#13
Sativa i Indica se pišu velikim slovom, pogledaj pod opisima sorti na online shopovima.
:D
prevod za one malo slabijeg vida-
''potpuno nebitno ali mislim da se indika ne piše poèetnim velikim slovom.'' (korisnièko vime)
''Sativa i Indica se pišu velikim slovom, pogledaj pod opisima sorti na online shopovima.'' (weedran)
korisnièko vime
ENTUZIJASTA402 REP51%
→ Poznavalac
korisnièko vimeENTUZIJASTA
sep 2006.
sep 2006.#14
nije ni bitno mada kontam da oni ne pišu na našem jeziku. nego hoæe mi neko objasniti razliku u cvetanju?
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
unknowerAMBASADOR
sep 2006.
sep 2006.#15
pa vecinom zavrsavaju cvetanje sa Septembrom...
zavisi ima li i koliko Sative u njoj
pocne od avgusta da cveta
inace pise se velikim slovom jer je to jedna od vrsta Cannbisa,imena se uvek pisu velikim slovom
Indica=kratka,listovi siroki,stond,veci telesni efekat od sative( + CBD%),manje haluciogena od Sative( - THC%),brze sazreva,cvetovi su puniji(ne mora da znaci)
Sativa=visoka,listovi uski,komunikativna,manji telesni efekat od indice( - CBD%),vise haluciogena od Indike( + THC%),kasnije sazreva,cvetovi su donekle manji i supljiji od Indice(ne mora da znaci)
odprilike su ovo nekakve razlike...samo tesko da ces naci cisto seme Sative i Indice :roll:
korisnièko vime
ENTUZIJASTA402 REP51%
→ Poznavalac
korisnièko vimeENTUZIJASTA
sep 2006.
sep 2006.#16
zanima me kad poène da cveta pošto mi je sad veæ jasno da završava u septembru. koliko bi joj trebalo mraka da poène da cveta kad bi rasla unutra?
što se pravopisa tièe nisam siguran, npr tigar je vrsta maèke pa se ne piše velikim slovom. potražiæu u pravopisu, baš me sada interesuje.
trazio sam malo sad po netu i ne mogu da nadjem.
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
unknowerAMBASADOR
sep 2006.
sep 2006.#17
druze a zasto podvlacis crvenim i naglasavas pitanje kada ti je dat odgovor...opusti se malo :D
a ne vidim svrhu da me pitas sada za indoor ako je pitanje "jeste li probali ovogodisnji OUTDOOR"
ali nema veze, cveta na 12/12
:tjao:
korisnièko vime
ENTUZIJASTA402 REP51%
→ Poznavalac
korisnièko vimeENTUZIJASTA
sep 2006.
sep 2006.#18
svrha je da nauèim. a što se tièe crvenog, ne znam kako ali kad sam èitao nisam video da piše kada poèinje :shock:
samo mi nije jasno kako cveta na 12/12 unutra ako napolju cveta od avgusta a u avgustu dan traje dosta duže od 12h :?
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
unknowerAMBASADOR
sep 2006.
sep 2006.#19
ne znam...mozda se dan ne racuna onih pola do sat vremea svitanja i isto toliko zalaska...
inace da ne bi previse ulazio oko toga, jer o indooru malo znam(ma nemam pojma),prepustio bi da ti neko odgovori ko ima iskustva oko indoora...a imas ih bar 10
a nisi druze procitao jer su ti emocije bile malo vise aktivirane (kao da nam te neko najutio xaxxa)....i meni se to ponekad desi zato sam ti i rekao opusteno :wink:
korisnièko vime
ENTUZIJASTA402 REP51%
→ Poznavalac
korisnièko vimeENTUZIJASTA
sep 2006.
sep 2006.#20
veruj mi da bih voleo da budem opušten, ali barem još 7 dana ništa od toga, vija se jedan ispit za uslov.
a èudno mi je da su svi veæ pobrali biljke a moje na terasi nisu još ni blizu da budu zrele za berbu :?
zato se raspitujem, a niko od ovih starih lisaca sa foruma da odgovori. ne možeš svima da veruješ, neki ljudi samo misle da znaju (tebe ne znam od ranije pa ne mogu to što kažeš da uzmem zdravo za gotovo). prošle godine mi je jedan lik rekao ovde da gajim obiènu konoplju, ja se presekao, gajio je unutra, cimao se... na kraju je ispalo da je bila više nego dobra, možda èak i previše.
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
unknowerAMBASADOR
sep 2006.
sep 2006.#21
pa dobro..nije bas da sam ovde od skoro ali ajde.... :wink:
ne znam stvarno sta je u pitanju sa tvojom biljko ni sta si joj radio do sada....
ali mi se cini da odosmo u off topic :D
korisnièko vime
ENTUZIJASTA402 REP51%
→ Poznavalac
korisnièko vimeENTUZIJASTA
sep 2006.
sep 2006.#22
neznalica mi je potpuno nepoznat nik, mada u poslednje vreme slabije dolazim ovde.
ajde da ispoštujem i temu, probao sam i nije nešto. potvrdila se ona stara: kako seješ tako æeš i žnjeti.
sep 2006.
1 / 22
sep 2006.
sep 2006.