LEGACY
Testovi
10 odgovora1,558 pregleda
5 REP10%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#1
Treba ovi' dana da obavljaju nekakva testiranja na THC u mojoj skoli, pa me zanima da li ce mi pronaci nesto. Zadnji put sam uzimao 24 avgusta (2-3 cima), a pre toga jos pocetkom aprila. Rekli su nam da ce nam uzimati krv i mokracu
Peace 8)
Ras Tafari
POZNAVALAC661 REP7%
→ Ambasador
Ras TafariPOZNAVALAC
nov 2006.
nov 2006.#2
Jebenmu u meni isto tako, neshta uvalio u skoli, samo nadam se da mi nece nishta pronaci ne pusim vec 4 mjeseca ali sam zato svaki dan u kontaktu sa biljkom i sa masnim ljepljivim THC-om, pa me zanima jeli mi se moze ista otkriti, zato jer par puta sam dirao biljku i otisao jesti i kako nisam oprao ruke, a jedem rukama imao sam dojam da sam skroz blago pod utjecajem biljke.
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
nov 2006.
nov 2006.#4
ako niste redoiti konzumenti, organizam se oèisti za par dana. Kad sam išao u srednju prije par godina isto su rekli da bu testiranje, pa se nitko nije usudio zapaliti i bil je mali bed jedno pola mjeseca :) , ali od testiranja nije bilo ništa.
nov 2006.
1 / 6
nov 2006.
nov 2006.