LEGACY
Za obavezno pogledati kad si napusen, a i kada si str8
28 odgovora1,636 pregleda
46 REP92%
→ Istraživač
okt 2011.
okt 2011.#1
Uhvatila me jeza kad sam pogledao ovo, brutalno odradjeno, inace radi uz fejsbuk. Take This Lollipop
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
40 REP80%
→ Istraživač
HighBadger
POZNAVALAC693 REP10%
→ Ambasador
Avantura
ZMAJ15.881 REP
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
nov 2011.
nov 2011.#9
Ne mo~ete videti. Ali u principu radi se o nekom filmiu gde neki psihopata juri "nekoga", a taj neko ste - vi (u
itava slike sa vaaeg FB profila) :)
Super je odraeno :)
artistic
LEGENDA5.372 REP4%
→ Zmaj
derataur
POZNAVALAC684 REP9%
→ Ambasador
derataurPOZNAVALAC
nov 2011.
nov 2011.#11
kvalitetno napravljeno,zanimljivo... http://www.youtube.com/watch?v=i9z5Il8qihE&feature=related
oprez
ENTUZIJASTA294 REP24%
→ Poznavalac
oprezENTUZIJASTA
nov 2011.
nov 2011.#12
Slazem se..ugodne me iznenadila kvaliteta, za svaku pohvalu!
derataur
POZNAVALAC684 REP9%
→ Ambasador
derataurPOZNAVALAC
nov 2011.
nov 2011.#13
sve epizode odgledao u jednom udarcu i ostao paf!...nikad nebi rekao da su sposobni napravit tako nesto na hrt-u,volim inace povijest pa mi je ovo ko da su sve vizualizirali,tj.jesu al usudio bi se rec neprocijenjivo :sun2:
BabaRoga
ISTRAŽIVAČ62 REP8%
→ Entuzijasta
BabaRogaISTRAŽIVAČ
dec 2011.
dec 2011.#14
Ahahahha. Ludnica. Prvo me onak trnac proaao jer lik izgleda kao bolestan, a onda sam vidjela svoje slike. Sva srea, moje sve slike su mrtva priroda, tako da se nisam puno uspani
ila. :D
Ahahah. ovo moram provalit drugima xD aaaa zakon
okt 2011.
1 / 15
okt 2011.
jan 2012.