LEGACY
Šta je to sa dimom?!
32 odgovora2,678 pregleda
domba
POZNAVALAC918 REP35%
→ Ambasador
dombaPOZNAVALAC
apr 2007.
apr 2007.#1
Evo me iz vana sa curom..danas smo zapalili navodno "novi " dim koji je doaao u naa grad...u svih svojih godina puaenja ja nisam zapalio vee smee od dima!
I samo joa neato,...iz godine u godinu samo dolazi sve loaiji i loaiji dim...svi pravi dileri su propali ili uhvaeni...dima viae nema a i ako ima ima ovakvo smee kao danas,..
stvarno si kontam da prestanem puaiti jer me viae danas udarilo cigareta nego ovaj dim!
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
apr 2007.
apr 2007.#3
Bolje ne puaiti, nego puaiti smee za koje neznaa ni ata je, niti od kuda je.
15 REP30%
→ Istraživač
apr 2007.
apr 2007.#4
Pa nemoj puaiti sme
e koje se nudi. Zaato troaiti pare na neato ato te ne radi.
Bolje za te pare kupi
okoladu i pojedi je na sun
anoj livadi i vjeruj mi bit e ti bolje.
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
apr 2007.
apr 2007.#5
Neznam kak tebi Domba ali meni sad do nedavno nije bilo i sad osjednom mo~e se nabavit i dosta dobro bar meni
44 REP88%
→ Istraživač
apr 2007.
apr 2007.#6
e koliko sam ja puta ispizdeo kao ti,jbg svasta se prodaje..al kad mi neko proda paket sa samom prasinom bez hedova...pa ne znam bacio bi bombu na njega..
e zato ja vise ne pizdim zbog ovakvih stvari,nego sam lepo presao na skunk,shit...i super znam sta dobijam i koliko..
PSG fan
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
PSG fanENTUZIJASTA
apr 2007.
apr 2007.#7
kazemi ortak da u ns-u ima siptara koliko oces i da se to najbolje prodaje...
a inace u sivcu sada ima samo skanka sto i nije tako lose jer se za 10 evra dobije 2,5-3 mgra
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
0 REP0%
→ Istraživač
cannebosanac
POZNAVALAC999 REP44%
→ Ambasador
cannebosanacPOZNAVALAC
maj 2007.
maj 2007.#10
Da samo , blago onome ko mo~e i ko ima , u tome i jest problem ato se i dan danas pored sve informacije o uzgoju malo ko usueje pokrenut neki dobar uzgoj , veinom panu zbog ljubomore onih koji su navikli prodavat albaneza na kome zarauju deset puta viae , ako ne i viae od deset puta i osim otga vezani su s murijom i vlastima pa mogu kako hoe.
16 REP32%
→ Istraživač
maj 2007.
maj 2007.#11
problem postaje kod nas u Dalmaciji,niko viae ne prodaje zato jer se nikom viae neda zajebavati s tim jer su zakoni rigorozni,jako teako je nabaviti ===> ''50kn''
mr. Gucho
AMBASADOR2.051 REP16%
→ Legenda
mr. GuchoAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#12
ma brate, vamo ima, ali evo zadnje ata san nabavi bilo je presuho....
ovdi naai uzgajaju, i ni toka strka, jbg otok je i imaa di, a recimo po st je jebenica jer nemaa di
Bloodspiller
POZNAVALAC1.123 REP58%
→ Ambasador
BloodspillerPOZNAVALAC
maj 2007.
maj 2007.#13
meni kad se puai odletim do amsterdama pa se vratim nazad dok sam joa napuaen...
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
maj 2007.
maj 2007.#14
Mo~da je tebi jebenica jer ne znaa ljude ? :icon_mrgreen:
`ta se ti
e uzgoja u Splitu, mo~ea brate di oea, ako imaa ormar i lampe ...
Nego, reci mi sa kojega si otoka ? Cili ~ivot san u Splitu ali moji su sa akoja. Ovaj tvoj dijalekt ne prepoznajem ...
NoTrippin
AMBASADOR1.958 REP13%
→ Legenda
NoTrippinAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#15
Ma iman osjecaj da je sa Fora ka i moj dida. Fore moj, fore moj, lipi skoju moj...:facesjump:
Skuzajte za offtopic :)
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
Yami_RazielAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#16
kod nas u zadnje vrijeme neka bolesna ganja...2 frule su dovoljne za cijeli dan :)...a u cijelom panju mozda 10 sjemenki....a dobijete za 12 dobrih fruli..... :)))))
21 REP42%
→ Istraživač
jun 2007.
jun 2007.#17
Upravo! Zapad Srbije nema problema sa tim. Kad je ima, onda je ok (do sad nisam NIKAD kupio mnogo loshu vuju koja me nije uradila). Secam se samo jednom kad mi je drug doneo "varalicu" iz Novog sada (Vojvodina-sever), ima lep ukus, onako grebe kao dobra vuja, ali nishta te ne uradi, koliko god da popushish... :ohno:
apr 2007.
1 / 17
apr 2007.
jun 2007.