VUTRA
ForumZajednicaOfftopicBob Marley i vanbracna deca
LEGACY

Bob Marley i vanbracna deca

20 odgovora4,391 pregleda
ArtifeXENTUZIJASTA

okt 2008.

#1
Bob Marley i vanbracna deca, da li ih je imao i koliko, posto sam cu o neke price, a ne znam da li su istinite ja znam samo da je imao sa Ritom Ziggija?
BugiPOZNAVALAC

okt 2008.

#2
a cuj, kako web kaze: http://www.bobmarley.com/family/ nije imao drugih zena...
Zabljak 1992POZNAVALAC

okt 2008.

#3
Mozda i najbolji od svih junior Marley-a je Damian Jr. Gong Marley,njegovo dijete sa bivshom miss jamajke,koju je klepa dok je bio u brak sa ritom,inache to na jamajku nije nishta neobichno.
ArtifeXENTUZIJASTA

okt 2008.

#4
Kako je Rita sve to (trpela) podnosila Bob je bio stvarno opasna zverka :)

okt 2008.

#5
Ni ja ne mislim da je to cudno. Ima muskaraca koji treba da imaju 2-5-10 zena. Da mogu da imaju po 100 djece. Ako pogledate okolo sebe nekad vidite da bas oni koji ne bi trebali imati djecu imaju je.
Zabljak 1992POZNAVALAC

okt 2008.

#6
ni ja ne mislim da je chudno genjo:icon_biggrin:
DjangoENTUZIJASTA

okt 2008.

#7
s wikipedije: Bob Marley had 13 children: three with his wife Rita, two adopted from Rita's previous relationships, and the remaining eight with separate women. estitam:hehe:

okt 2008.

#8
Pastuv :D
BugiPOZNAVALAC

okt 2008.

#9
toliko o tome da vutra izaziva impotenciju...:cool44:
Buckaroo BanzaiPOZNAVALAC

okt 2008.

#10
nista cudno, kazu da je 80%djece na jamajci vanbracno.
Zabljak 1992POZNAVALAC

okt 2008.

#11
istina ziva,to sam nedje prochita.basista wailers-a Aston barett dobio je nadimak family man zbog toga.,ima oko 20-oro vanbrachne djece svudje po ostrvu.vole ljudi djecu...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se