LEGACY
moj forum!
18 odgovora1,954 pregleda
domba
POZNAVALAC918 REP35%
→ Ambasador
dombaPOZNAVALAC
apr 2007.
apr 2007.#1
http://chosen-forum.gogoo.us/index.htm
evo vam moj forum
regajte se..posjeujte ga..
reklamirajte ga
ajde ljudi treba mi to
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
apr 2007.
apr 2007.#3
Simpati
no si sve poslo~io ... terminator style. :-)
... al' ja i dalje ne ku~im svrhu foruma ? To je za neku tvoju internu ekipu ?
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
apr 2007.
apr 2007.#4
A valjda
ovjek hoe biti gazda u svom dvoriatu...hehe... :)
Splitsko dite
ENTUZIJASTA424 REP56%
→ Poznavalac
Splitsko diteENTUZIJASTA
apr 2007.
apr 2007.#5
dobar style definitivno....al teako mi i ovaj jedan pratit hehe:icon_lol:
domba
POZNAVALAC918 REP35%
→ Ambasador
dombaPOZNAVALAC
apr 2007.
apr 2007.#6
ma napravio sam to eto za internu ekipu i ljude koje ja hou i da se ima tutoriali o photo shopu sve na jednom mjestu
ma ovaj forum je da pustite mozak na paau,...piaite i radite ato god hoete,..nema nekih pravila...samo da bude viae ljudi :)
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
apr 2007.
apr 2007.#7
Da bih forum privukao ljude moras im prvo nesto ponuditi. Ne mozes reci hej ljudi evo ga forum i ajte navalite znam da jedva cekate...iskreno vecina ljudi ne voli forume i mrzi ih da se registruju i pisu jedino eto ako ih bas tema privlaci.
Prvo vidim forum ti je na srpsko/hrvatskom medjutim tutoriali su ti engleskom. Tu mi nesto ne stima. Mozda dobar tutorial bi bio na nasem maternjem jeziku o kako napraviti list ganje da se njise na vjetru i slicno pa ga postat odje itd...
domba
POZNAVALAC918 REP35%
→ Ambasador
dombaPOZNAVALAC
apr 2007.
apr 2007.#8
vjeruj mi trenutno koliko stavljam tutoriala o photoshop imati e za 1 tjedan ponuditi i viae nego dovoljno!
21 REP42%
→ Istraživač
apr 2007.
apr 2007.#9
neki novi free forum ali dobro...
neko sranje ce ti se desiti pa ces odustati haha
tako sam ja imao svoju forum i rusio se sada ga placam
ako koga zanima www.naruto-elite.com
pogledajte hvala.... :bis:
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
apr 2007.
1 / 10
apr 2007.
apr 2007.