LEGACY
Kuda za docek 2011
14 odgovora1,183 pregleda
dr.manijak
AMBASADOR2.536 REP30%
→ Legenda
dr.manijakAMBASADOR
dec 2010.
dec 2010.#1
Cudo da do sada niko nije otvorio ovu temu. :D
Pa znaci kuda se ide za novu godunu, ja evo par dana trazim po netu i nigde nista sve u kur*c, sve su to neke seke aleksic, jelene tomasevic i karleuse, ,sve tuznije od tuznijeg.
Prve godine da u BG-u nema nicega dobrog gde bi mogla da se provede novogodisnja noc.
Pa mozda neko od vas zna kuda ce i podeli sa ostalima. :D
Ja jos nemam pojma.
Pisite ljudi mozda meni i drugima date neku dobru ideju. :pat:
Teglica_Unka
AMBASADOR2.292 REP23%
→ Legenda
Teglica_UnkaAMBASADOR
dec 2010.
dec 2010.#2
Docek nove godine 2011 na vutra.org cetu cena ulaznice je dva papirica + 10 besplatnih smajlica rezervacije kod mene na pm jos malo mesta je ostalo tako da javite se da i ovu novu godinu proslavimo zajedno:icon_lol:
dr.manijak
AMBASADOR2.536 REP30%
→ Legenda
dr.manijakAMBASADOR
dec 2010.
dec 2010.#3
Iznajmljujem supu vrata od dasaka sa tarabe, malo prasine, naravno bez tepiha.
U supi se nalazi bure sa kiselim kupusom i par tegli ajvara od prosle godine, sa jako malo budji na vrhu. 10e sat
Gratis Sok od paradajza.
Muzika ne dolazi u obzir. :)
papandopulo
ISTRAŽIVAČ181 REP87%
→ Entuzijasta
papandopuloISTRAŽIVAČ
dec 2010.
dec 2010.#4
a pazi ovo nemam tajmer na boxu tu ulogu sam ja preuzeo u 22h palim stroj pa sve i da hocu negdje ...uzela me mala skroz:sick:
xxrobixx
AMBASADOR4.300 REP80%
→ Legenda
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
dec 2010.
dec 2010.#6
Ja u na Sejaele..... samo moram nekako skupiti love za nove kupae gae jer ove ato sam naaao na bazenima prije 7 godina nisu mi viae fora :)
Ako mi slu
ajno 'zbriae' avion...onda u vjerovatno biti na chat-u od 've Vutre :)
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
MeskalitoLEGENDA
dec 2010.
dec 2010.#7
Tegla party na chatu
Domacin : Dj TEGLA and brijachi
Nagradna igra : Moze ako smislimo .....
Midnight_Toker
ISTRAŽIVAČ71 REP14%
→ Entuzijasta
Midnight_TokerISTRAŽIVAČ
dec 2010.
dec 2010.#8
sa uskim krugom prijatelja, doma fino u toplom, sa dimom i cugom i provod je zajam
en :D
dec 2010.
1 / 8
dec 2010.
dec 2010.