LEGACY
frka
22 odgovora1,090 pregleda
papandopulo
ISTRAŽIVAČ181 REP87%
→ Entuzijasta
papandopuloISTRAŽIVAČ
okt 2010.
okt 2010.#1
pozdrav svima . sinoc mi je pao sogor on i njegov kompi imali su 200gr.kod sebe navodno da ziza nije sogorova nego od kompia e sada to se dogodilo sino oko 22h. nitko nam nista nije javio vec smo saznali od ekipe iz kvarta mene zanima dali postoji mogucnost da naprave pretres kod mene on kod nas zivi ali nije kod nas prijavljen .prijavljen je u drugom gradu a tamo nije vec 2godine kod mene je zadnjih godinu dana hvala unaprijed.pozdrav
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
okt 2010.
okt 2010.#2
Heh,o
ekuj pretres i
isti sve.Sazna
e nekako di je drug "uskladiaten",i zidovi imaju uai.
papandopulo
ISTRAŽIVAČ181 REP87%
→ Entuzijasta
papandopulo
ISTRAŽIVAČ181 REP87%
→ Entuzijasta
papandopuloISTRAŽIVAČ
okt 2010.
okt 2010.#4
evo proslo je bez pretresa kod mene ali je pretres bio kod sogorovog kompanjona jos u 16:30 u 21h je bilo 24 sata kako su ih copili ovaj drugi je pod uvijetom 5 god. zbog iste stvari predpostavljam da ce ga zatvoriti a moj sogor nije do sada kaznjavan i cudi me da ga jos drze
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
okt 2010.
okt 2010.#5
Trebalo mi je 3 minuta da shvatim prvi post sogor kod kompica hehe. Ja bi trcao doma u sred noci da stignem sto prije da ocistim sve...ah de to sam ja paranoja.
papandopulo
ISTRAŽIVAČ181 REP87%
→ Entuzijasta
papandopuloISTRAŽIVAČ
okt 2010.
okt 2010.#6
paranoja je dobra stvar! vecina se nece sloziti ali kamo srece da je moj sogor bio paranoican danas nebi bio na sluzbenom putu.svi padamo iz gluposti kada se uopce nenadamo u zatvoru svi kazu da su pali bez veze ali da neserem o tome.sve sam ocistio nije bilo nista posebno za cistiti ali paranoja me naterala da prevrnem sve tako da sam ipak nasao hrpu sjemenki po ladicama neke su stare i vise godina sve trebat ce mi ova ,ova je jebena e i ova mi je jebena uglavnom pola jutra bi mogao zasijat .e sada sam ko apoteka thc samo u plucima nista ladica bar za sada.pozdrav
leš
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
lešENTUZIJASTA
okt 2010.
okt 2010.#7
ljudi moli recite mi kako da stavim sliku na avatar nikako ne mogu hvala
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
papandopulo
ISTRAŽIVAČ181 REP87%
→ Entuzijasta
papandopuloISTRAŽIVAČ
okt 2010.
okt 2010.#10
evo osjecam se duznim da dovrsim ovu pricu .sogora i njegovog pajdasa su pustili da se brane sa slobode uzeli su im mobitele i sada cekaju sud e sada imam jedno pitanje .nije li malo sumljivo da puste van dva limuna jedan od njih je sa ovom *****rijom prekrsio petogodisnji uvijet iz istog razloga nije po meni trebao biti pusten osim ako nije nekoga drukao ili sam ja samo malo paranoican?
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
okt 2010.
okt 2010.#11
Svaata je mogu
e.Joa manji problem im je da ih osude i pozovu natrag kad doe vrime.Ne
e im ute
i.Misli ti na sebe...
papandopulo
ISTRAŽIVAČ181 REP87%
→ Entuzijasta
papandopuloISTRAŽIVAČ
okt 2010.
okt 2010.#12
kma dobri su oni decki dode mi da ih isamaram ali bez obzira sto znam da su dobri znam i da poslije dva samara propjeva 70%onih koji misle da nece propjevati u muriji se stvar mijenja pjevaju i oni za koje mislis da nece .a ja sam glup kada solim pamet da se nehoda po parkicima sa vrecicom u depu da se neduva na klupici sa 15 kompica i onda neznas tko je glasniji a penzici po balkonima iz dosade slusaju o kojekakvim sferama koje samo oni dole razumiju i onda baba nadajuc se da ce dobiti mozda manji racun za struju javi sto prije muriji sta se dogada ,zovu babe i po par puta u 15minuta da slucajno ovi nezaborave doci.respect
okt 2010.
1 / 12
okt 2010.
okt 2010.