LEGACY
erotica...
28 odgovora1,983 pregleda
sinsemila_smajl
POZNAVALAC656 REP6%
→ Ambasador
sinsemila_smajlPOZNAVALAC
jan 2007.
jan 2007.#1
tribute mojim starim pesni
ko-opijumskim svetovima, anais nin, milleru i bukowskom...
Head
ISTRAŽIVAČ102 REP35%
→ Entuzijasta
mr.skunk
AMBASADOR2.403 REP26%
→ Legenda
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
JaSamZa
ENTUZIJASTA515 REP79%
→ Poznavalac
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
jan 2007.
jan 2007.#8
ako se ne varam prva je Gustav Klimt..njegove "privatne" studije..heheh jako ga volim jos iz srednje...
ima i Schiele par odlicnih...stovise..vrlo zanimljivih. takoder jedan od drazis slikara..u biti njih dvoje su mi najdrazi...bila na nekim njihovim izlozbama, milina za gledati....
http://www.artyst.net/S/Schiele20/SchieleNuallongejambes.jpg
http://www.penwith.co.uk/artofeurope/schiele_embrace.jpg
http://acrobatas.blogia.com/upload/20060323115135-schiele.gif
http://membres.lycos.fr/zebland/Images/schiele_nude.jpg
a od "modernih" umjetnika...ko ne zna za alex greya....ccc
uzivajte!
sinsemila_smajl
POZNAVALAC656 REP6%
→ Ambasador
sinsemila_smajlPOZNAVALAC
jan 2007.
jan 2007.#9
Pierre de Ronsard
(1524-1585)
Pozdravljam te, pukotino divotna,
`to me' slabinama njenim blistaa vazda;
Nek je blagoslovena ta blaga brazda
Koja mi vraa zadovoljstva ~ivotna.
Blagodare' tebi nestade bez traga
Strelac ato mi ~ivot smuti svojom moi;
Imaju te samo
etir' kratke noi
Oseam u sebi da mi slabi snaga.
O, rupice-umilnice, dlakavice,
Mekobruca kudravice, maljavice,
`to po ~elji krotia bund~ije najvee,
Znaj, svi bi pesnici s oseanjem
asti
Morali pred tobom na kolena pasti
Dr~ei u ruci zapaljene svee!
bordel muza
11 REP22%
→ Istraživač
jan 2007.
jan 2007.#10
Gustav je zakon a i secesija isto.... Gustav je volio slikati mlade seljanke dok je slikao bio je obu
en u neku vrstu tunike, ubiti imao je na sebi samo plahtu... pa kad bi se malo previae zanio modelom (mladom seljankom) doalo je do erekcije a to bi bilo jako uo
ljio na toj tunici (
ovjek nije nosio donje rublje, bar ne dok je slikao) i tako su seljanke mlade izbezumljene (ne sve) istr
avale iz njegovog atelje. Baa duaevan
ovjek taj GUSTAV!!
Rade
AMBASADOR2.723 REP35%
→ Legenda
RadeAMBASADOR
jan 2007.
jan 2007.#11
Otvorilo mi samo dve slike, zanimljivo stivo.
Pesmica nije losa mada se to moglo i lepse reci.
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
jan 2007.
jan 2007.#12
Samson ;) moj covjek...a znas jednu od zadnjih slika koje je slikao..neka djevojka sa rasirenim nogama.
pa slikao ju je prvo golu, skroz sve se vidi, pa posto je umro nije stigao sve prekriti bojom i ubaciti dekor haljine...pa se otkrilo kako je on "perverzan" bio...ono prvo za svoju dusu slika golo...pa onda sve prekrije...ccc e klimte moj... :)
ma njih dvoje....su mi tako...jebeno...dobri...
11 REP22%
→ Istraživač
jan 2007.
jan 2007.#13
Ima sapunica OBINI LJUDI hrt1 i Lina, lik majke triju razvrtnih keri na zidu svoje dnevne sobe ima replike KLIMTA,
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
jan 2007.
jan 2007.#14
a ma..nista novo...ne bi ni vjerovao na kakvim sve mjestima sam vidjela klimta...
sinsemila_smajl
POZNAVALAC656 REP6%
→ Ambasador
sinsemila_smajlPOZNAVALAC
jan 2007.
jan 2007.#15
Na suenju jednoj vjeatici 1593. istra~ni je odvjetnik (o~enjen
ovjek) o
ito po prvi put otkrio klitoris; identificirao ga je kao avolju bradavicu, siguran dokaz da je vjeatica kriva. Bila je to 'mala mesnata kvr~ica, poput bradavice koja strai van, veli
ine jednog centimetra', koju je tamni
ar 'primjetio na prvi pogled, ali je mislio ne odati jer je bila tik kraj tajnog mjesta koje nije pristojno gledati. Ipak ga je na koncu, ne ~elei skrivati tako
udnovat predmet' pokazao okupljenima. Nitko od promatra
a
a nikada nije vidio takvo ato.
Vjeatica je bila osuena.
jan 2007.
1 / 15
jan 2007.
jan 2007.