VUTRA
ForumZajednicaOfftopicSretan rođendan doors :D
LEGACY

Sretan rođendan doors :D

20 odgovora1,327 pregleda
JaSamZaENTUZIJASTA

avg 2007.

#1
Sretan ti roendan! Da bog da nas uveseljavao joa godinama svojim psihodeli nim postovima! :bis:
Kurblaj KanAMBASADOR

avg 2007.

#2
estitam i ~elim joa na ba ve godina da na po~ivia
RedShAMBASADOR

avg 2007.

#3
Doors :kiss:

avg 2007.

#4
Oooooo, pa nek ti je sa sreom! Sve najbolje!
Svizac_:)ENTUZIJASTA

avg 2007.

#5
:b_bow::maryjane::heartbeat::heartbeat::maryjane::b_bow: ::::::::Sretan Roendan:::::::::b_bow::maryjane::heartbeat::heartbeat::maryjane::b_bow:

avg 2007.

#6
SRETNO BILO! :2flip:
stellacISTRAŽIVAČ

avg 2007.

#7
sretno i da dozivis jos stosta .-)
SLO-EraLEGENDA

avg 2007.

#8
sretno sa zakaanjenjem

avg 2007.

#9
Hvala najljepaa svima!!! :))))
gloss_zelenkyAMBASADOR

avg 2007.

#10
Znam da kasnim sa estitkama,ali to niti ne treba rei da se zna:thumb: Sve najbolje :sun2: Peace:maryjane:
Ramona_RedENTUZIJASTA

avg 2007.

#11
Aaaa a i ti si Lav, Doors ;) Za roendan ti ~elim puno amanita, sree i vree kuna vee ;) Svako dobro!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se