LEGACY
Myspace???
30 odgovora1,687 pregleda
Torpedo
ISTRAŽIVAČ197 REP98%
→ Entuzijasta
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
mar 2008.
mar 2008.#2
Bilo bi prilicno glupo da neko podjeli svoj licni zivot sa cjelim duvackim forumom...:read:
Torpedo
ISTRAŽIVAČ197 REP98%
→ Entuzijasta
TorpedoISTRAŽIVAČ
mar 2008.
mar 2008.#3
Vutragenjo tebre, internet nije lichni zivot...to je virtuelni svet...myspace pogotovo...od koga se vi krijete uopshte???
Od sebe samih???
Ne razumem....ali bash ne razumem...
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
mar 2008.
mar 2008.#4
Sto se mene tice ja mogu komunicirati sa ljudima i bez potrebe da neko vidi moje lice ili da zna moju adresu, bracu, sestru i djecu.
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
16 REP32%
→ Istraživač
mar 2008.
mar 2008.#6
To Za sPacE nEmA vEzE sA TvoJim LiChniM ziVoToM, jEr dO tEbE kAo oSobE jE daL' cE nEkO zNaTi sHta jEdEsh, koGa jEbEsH, kAkVu vAriSh, s' KiM ZiViSh i miLioN oStaLiH stvAri, a nE dO nEtA... AkO ti Si tAkAv dA MozEsh PriChu svOg ziVotA da DijELiSh sA oNiMa koJe znAsh i kOje nE znAsH, to cEsh rAdiTi i u VirTueLnoM SvijEtu i Ochi u oChi, a AkO niSi tAkAv- DrugA spiKa.... :thankyou: ZatO sE opUsTi i mOJnE sE tiLtaSH BeZ pOtrEbE... ChuJ, nAjboLje dA svOj LichNi ZiVoT dijeLiM sA NeKiM, JedvA gA dijeLiM i oVaKo, a nE joSh i pRekO nEtA.... JedNostAvnO PO InDiVidUi ... SkuLirAj ...:popcorn:
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
mar 2008.
mar 2008.#7
Ajd nemoj tako retardirana slova pisat o
i mi iscure dok pro
itam
Ledo
ENTUZIJASTA572 REP93%
→ Poznavalac
LedoENTUZIJASTA
mar 2008.
mar 2008.#8
Ja nisam ni procito jer su me zapekle oci vec u prvom redu, al mora da je zanimljivo ativo dok si ti uspio procitat :-)
Laidback
POZNAVALAC1.404 REP89%
→ Ambasador
LaidbackPOZNAVALAC
mar 2008.
mar 2008.#9
Nije zanimljivo, zajebao se ko i ja 2 puta pa isao citat. Kasnije samo preskaces postove... :D
hashberryboy
ENTUZIJASTA375 REP44%
→ Poznavalac
hashberryboyENTUZIJASTA
mar 2008.
mar 2008.#10
ili ju stavis na ignore pa joj ni nevidis postove... :-P
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
mar 2008.
mar 2008.#11
ooo marija odje nema zezanja...opasni su momci ne popustaju ni za isusa
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
mar 2008.
mar 2008.#12
ja mislim da su svi koji aktivno prate forum stavili MaRijU na ignore
jer je prvo nekultura takav na
in pisanja
drugo krajnje ne interesantno
i bole o
i dok
itaa
tako da e marija pisati za goste jer je
lanovi ne vide
a baa je u fazonu :angry015:
green_goblin
ISTRAŽIVAČ139 REP59%
→ Entuzijasta
green_goblinISTRAŽIVAČ
mar 2008.
mar 2008.#13
haha, onakav unisten sam procitao tri posta, i nije mi bilo dobro, zato ignor :vb_wave::ridinghorse:
THC mind
ISTRAŽIVAČ162 REP75%
→ Entuzijasta
THC mindISTRAŽIVAČ
maj 2008.
maj 2008.#14
xd..ma mene nervira i onaj facebook...fkt ne kontam svrhu toga..zajebancija, kazu mi? kakva...wtf?marij@... zena ima nerve, velike i teske xd
Misticni Yarac
ISTRAŽIVAČ158 REP72%
→ Entuzijasta
Misticni YaracISTRAŽIVAČ
maj 2008.
maj 2008.#15
Imam ja myspace. :)
www.myspace.com/misticni_yarac
Ko 'oce neka me doda, da se druzimo online :)))
I ljudi gotive moje blogove, pa ko hoce, i ima vremena, neka procita ;)
mar 2008.
1 / 16
mar 2008.
maj 2008.