LEGACY
Sretan vam dan zena...
32 odgovora1,241 pregleda
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
SekachAMBASADOR
mar 2011.
mar 2011.#1
Svim zenama i onima koji se tako osjecaju...sretan vam ovaj dan...sto god njegova svrha bila...
slobodan
AMBASADOR2.743 REP36%
→ Legenda
slobodanAMBASADOR
mar 2011.
mar 2011.#2
svaka cast sekach za ideju!!!!
takodje se pidruzujem cestitkama i zeli nasim dragim vutrasicama da im novcanik,srce i krevet uvek budu puni,a ako nista drugo onda bar krevet!!! :))))
ZENE,SRECAN VAM DAN ZENA!!!! ;))
Riblji specijalitet
AMBASADOR2.051 REP16%
→ Legenda
Riblji specijalitetAMBASADOR
mar 2011.
mar 2011.#3
Pridru~ujem se
estitkama a proairujem ga i na biljni svijet.
Sensi*Jana
AMBASADOR1.662 REP5%
→ Legenda
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
NoTrippin
AMBASADOR1.958 REP13%
→ Legenda
NoTrippinAMBASADOR
mar 2011.
mar 2011.#7
}elim vam da ste ata dlakavije, deblje i masnije sve dok vas ne skinemo i zavijemo u bjelu posteljicu.:rasta1:
Dobar dan i sretne maakare svima!:bananallama:
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
mar 2011.
mar 2011.#9
Svi koji imate ~ene , djevojke , sponzoruae .... dobro ih izmasirajte danas ....iznutra i iz vana !
:))))):bananabang:
A svim
lanicama foruma ~elim da ovaj dan pamte !!
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
mar 2011.
mar 2011.#10
Prostak:)
Pridru~ujem se
estitkama za najljepaa bia planeta! Ipak,jedna mi je najbli~a srcu,i stavljam duhovno u prvi plan danas:costumed-smiley-027
u27ekgtb8tw
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
mar 2011.
mar 2011.#11
:maryjane::maryjane::maryjane: sretno i pametno :costumed-smiley-027
40 REP80%
→ Istraživač
mar 2011.
mar 2011.#12
Evo cestitke i sa moje strane. Puno srece svim zenama, sve najbolje i budite vjerne muzevima. Zbilja ste najljepsa stvorenja na svijetu (cak i od naseg dragog bilja xD).
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
mar 2011.
mar 2011.#13
Jutros kad sam ju pitao...treba li cvijee...ka~e da ne treba :).Puno srce,pun krevet,nov
anik baa i ne :).....Sretan 8 mart i svima drugim ~enama na forumu... i malo aire:):spliff:
40 REP80%
→ Istraživač
mar 2011.
mar 2011.#14
Jbg, naravno da treba cvijece, mada ce ti svaka reci da ne treba. To ti je romantika tebra. Nema te kojoj nije drago kad od svog dragog dobije poklon, kakav god da bio.
Sori na offtopicu ;)
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
HighBadger
POZNAVALAC693 REP10%
→ Ambasador
mar 2011.
1 / 17
mar 2011.
mar 2011.