VUTRA
ForumZajednicaOfftopicSta ste studirali ili studirate?
LEGACY

Sta ste studirali ili studirate?

16 odgovora1,204 pregleda
OvanISTRAŽIVAČ

jun 2009.

#1
kako vam ide, sto ste bas to izabrali, jel se bavite u struci i slicno.
DirtyDENTUZIJASTA

jun 2009.

#2
a ti nebi reko? meni ok ide... izabro sam faks ovaj zbog par razloga... ono jedan od njih je i sto volim prirodu...
tamburaENTUZIJASTA

jun 2009.

#3
a po onome sto raste u podrumu-to mi je magisterij .:rofl:

jun 2009.

#4
Studirao sam aumarstvo,smjer hladovina :)))
LucidDreamAMBASADOR

jun 2009.

#5
Clanovi ovog foruma drze do diskrecije,ipak vecina forumasha growa i ovde je radi edukacije i razmene iskustva... Panduri lutaju po forumu i cekaju zrtveno jagnje... @OVan lepo od tebe sto zelis unaprediti stepen druzenja,ali mislim da u ovom pravcu to nece poci za rukom... Svakako,izuzetaka ima...
DjerosimENTUZIJASTA

jun 2009.

#6
studirao sam i zavrsio uzaludnu sa diplomskim" sociolosko pitanje egzistencije mladezi na osnovu explotacije radnicke klase ...:read::vb_whip::vb_whip:"
OvanISTRAŽIVAČ

jun 2009.

#7
cisto me zanima, trebam se sad i sam odluciti

jul 2009.

#8
pa mislia da je pametno nas da pitaa ? :rofl: :rofl: :rofl:
Kushonja O.GAMBASADOR

jul 2009.

#9
Proi sve ulice i pro ito si sve knjige!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se