VUTRA
ForumZajednicaOfftopicHemija and me
LEGACY

Hemija and me

38 odgovora2,294 pregleda
PacoxENTUZIJASTA

jan 2008.

#1
Hehe:flamed: ne, ovo nije topic za hemijske droge, vec nesto posve drugo. Mene samo interesuje gde moze da se kupi jeftina kavu...um... hemijska oprema, znate, epruvete, retorte, petrijeve solje i hemijske komponente. Bilo bi dobro da je ta radnja u Beogradu mada bilo koji grad odgovara :b_jump:
RedShAMBASADOR

jan 2008.

#2
inace ti te stvari proizvode staklare a svaki veci grad ima svoju staklaru i sigurno imaju svoju prodavaonicu na malo, gdje mozes da kupis sve te pizdarije... bar kod mene ima ;)
ROXPOZNAVALAC

jan 2008.

#3
Mene zanima ista stvar, za Zagreb. Trebam neke ne-tako-krhke epruvete za drzat ~ivu, a trebat ce mi i za DMT kad tad
RadeAMBASADOR

jan 2008.

#4
Firma se zove Spektar, bavi se medinciskom plastikom i tim glupostima ima ju skoro sve. Nadji u kojoj je ulici njihovo predstavnistvo u Bg-u.
McGreggorENTUZIJASTA

jan 2008.

#5
Sto se tice zagreba, jako puno mozes stvari naci u Hospitaliji...nije baa potpuno orjentirana na labaratorijske potrepatine neg na medicinske stvarcice, al ono, moa dos toga nac... Glavna ti je u ilici, neznam tocno broj, al ono, odi, pa dok na desnoj strani vidia znak, e tu si :) brijem da je poslje frankopanske... a ima i negdje kod vlaake u nekom haustoru kolko znam.....
ROXPOZNAVALAC

jan 2008.

#6
E moze....samo se nadam da necu dobit docek ko u ljekarni kad sam trazio sumpor i magnezijevu traku....ono A ZA STA CE TI TO??? Za radit atomske glupaco.
The-ProdigyISTRAŽIVAČ

jan 2008.

#7
L O L :b_woot: E stvarno mnogo smaraju po radnjama sa tim glupim pitanjima "A sta ce ti to "
McGreggorENTUZIJASTA

jan 2008.

#8
a ista stvar ko dok sam kupovo skalpel u hospitaliji. sta ce mi to -.- za rezanje anicli. na kraju mi dali hold i 5 nastavaka po cijeni jednog. :banana_rasta:
RedShAMBASADOR

feb 2008.

#9
sjecam se traume koju moras proci kada ides kupiti sprice i igle (za uzgoj mi trebaju, da ne mislimo... :) svaki put jasno trazim sta hocu, cime odmah dajem do znanja da nisam junkie jer se sigurno necu bost sa iglom dugom 6-7 cm i spricom velikom 10 ml. ali neeeeeeee....A za sta ti to treba??? a za sta? Koji ***** te zaboli... uvijek problemi. zadnji put je bio neki ok lik pa me bas nista nije pitao, sto je bilo cudo nevideno. ne shvacam, pitaju, a znaju da ako ti i treba za nesto xy da im neces reci sigurno, da teta radim bio oruzije, ali dave bezveze i dovode te u neugodnu situaciju. a prvenstveno njih treba zabolit ona stvar, pa nisu oni policija...
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2008.

#10
HE ja sam imo tih glupih situacija kad u ljekarni tra~~ia razne stvari, a ataea piroman u duai
ROXPOZNAVALAC

feb 2008.

#11
Zato je dobro imat frenda koji radi u bolnici :D Sprice, maske, rukavice....
PacoxENTUZIJASTA

feb 2008.

#12
Eh, ja sam hteo preko e-baya da narucim malo kalijum nitrata, ali nepostoji realna sansa da to stigne kod nas :sadbanana: Inace, hvala na ovim informacijama :) mogu da budu od koristi
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2008.

#13
kalijev nitrat se da kupit u trgovinama u kojima akole kupuju stvari za pokuse ali je skup nerealno skroz ne sjeam se to ko koliko kako ali u glavi mi zvoni neat oko 70 kn za 10 ili 100 grama ne sjeam se stvarno vjerojatno je 100 ali je preskupo
PacoxENTUZIJASTA

feb 2008.

#14
Ma, jebes to. Na netu sam nasao kilu za par evra :) :email:
ROXPOZNAVALAC

feb 2008.

#15
Na Forum.hr ima podforum "Prirodne znanosti" sa ogromnom hrpom kemi ara frikova. Ima i "Topic za ludjake koji skupljaju kemikalije" :D Ako tamo ne nadjete odgovor, nigdje necete.
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2008.

#16
Di???? Ajde rec svom `amanu pa na pm barem
PacoxENTUZIJASTA

feb 2008.

#17
Na, e-bay-u :) Evo samane jedan uzivaj :D http://global.ebay.com/gbh/viItem?ItemId=170192296543 To je iz britanije, pa je postarina malo veca, ali ako uspes da porucis, onda strava.
BeyondLEGENDA

feb 2008.

#18
`ta, radit ete amfetamine? :) emu to slu~i?

feb 2008.

#19
`aman mi smrdi na pirotehni ara :notnice:
PacoxENTUZIJASTA

feb 2008.

#20
Kalijum Nitrat (iliti salitra) je glavna komponenta baruta, raznih dimnih bombi, i uglavnom, svih pirotehnickih stvari. Sta mogu kad sam piroman i blagi anarhista :) Weederane, odakle tebi da se od toga prave amfetamini :icon_mrgreen: ???

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se