LEGACY
Hemija and me
38 odgovora2,294 pregleda
Pacox
ENTUZIJASTA202 REP1%
→ Poznavalac
PacoxENTUZIJASTA
jan 2008.
jan 2008.#1
Hehe:flamed: ne, ovo nije topic za hemijske droge, vec nesto posve drugo.
Mene samo interesuje gde moze da se kupi jeftina kavu...um... hemijska oprema, znate, epruvete, retorte, petrijeve solje i hemijske komponente. Bilo bi dobro da je ta radnja u Beogradu mada bilo koji grad odgovara :b_jump:
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#2
inace ti te stvari proizvode staklare a svaki veci grad ima svoju staklaru i sigurno imaju svoju prodavaonicu na malo, gdje mozes da kupis sve te pizdarije...
bar kod mene ima ;)
ROX
POZNAVALAC884 REP32%
→ Ambasador
ROXPOZNAVALAC
jan 2008.
jan 2008.#3
Mene zanima ista stvar, za Zagreb. Trebam neke ne-tako-krhke epruvete za drzat ~ivu, a trebat ce mi i za DMT kad tad
Rade
AMBASADOR2.723 REP35%
→ Legenda
RadeAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#4
Firma se zove Spektar, bavi se medinciskom plastikom i tim glupostima ima ju skoro sve.
Nadji u kojoj je ulici njihovo predstavnistvo u Bg-u.
McGreggor
ENTUZIJASTA212 REP3%
→ Poznavalac
McGreggorENTUZIJASTA
jan 2008.
jan 2008.#5
Sto se tice zagreba, jako puno mozes stvari naci u Hospitaliji...nije baa potpuno orjentirana na labaratorijske potrepatine neg na medicinske stvarcice, al ono, moa dos toga nac... Glavna ti je u ilici, neznam tocno broj, al ono, odi, pa dok na desnoj strani vidia znak, e tu si :) brijem da je poslje frankopanske...
a ima i negdje kod vlaake u nekom haustoru kolko znam.....
ROX
POZNAVALAC884 REP32%
→ Ambasador
ROXPOZNAVALAC
jan 2008.
jan 2008.#6
E moze....samo se nadam da necu dobit docek ko u ljekarni kad sam trazio sumpor i magnezijevu traku....ono A ZA STA CE TI TO??? Za radit atomske glupaco.
The-Prodigy
ISTRAŽIVAČ91 REP27%
→ Entuzijasta
The-ProdigyISTRAŽIVAČ
jan 2008.
jan 2008.#7
L O L :b_woot:
E stvarno mnogo smaraju po radnjama sa tim glupim pitanjima "A sta ce ti to "
McGreggor
ENTUZIJASTA212 REP3%
→ Poznavalac
McGreggorENTUZIJASTA
jan 2008.
jan 2008.#8
a ista stvar ko dok sam kupovo skalpel u hospitaliji. sta ce mi to -.-
za rezanje anicli.
na kraju mi dali hold i 5 nastavaka po cijeni jednog.
:banana_rasta:
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
feb 2008.
feb 2008.#9
sjecam se traume koju moras proci kada ides kupiti sprice i igle (za uzgoj mi trebaju, da ne mislimo... :) svaki put jasno trazim sta hocu, cime odmah dajem do znanja da nisam junkie jer se sigurno necu bost sa iglom dugom 6-7 cm i spricom velikom 10 ml. ali neeeeeeee....A za sta ti to treba??? a za sta? Koji ***** te zaboli... uvijek problemi. zadnji put je bio neki ok lik pa me bas nista nije pitao, sto je bilo cudo nevideno.
ne shvacam, pitaju, a znaju da ako ti i treba za nesto xy da im neces reci sigurno, da teta radim bio oruzije, ali dave bezveze i dovode te u neugodnu situaciju. a prvenstveno njih treba zabolit ona stvar, pa nisu oni policija...
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
feb 2008.
feb 2008.#10
HE ja sam imo tih glupih situacija kad u ljekarni tra~~ia razne stvari, a ataea piroman u duai
ROX
POZNAVALAC884 REP32%
→ Ambasador
ROXPOZNAVALAC
feb 2008.
feb 2008.#11
Zato je dobro imat frenda koji radi u bolnici :D
Sprice, maske, rukavice....
Pacox
ENTUZIJASTA202 REP1%
→ Poznavalac
PacoxENTUZIJASTA
feb 2008.
feb 2008.#12
Eh, ja sam hteo preko e-baya da narucim malo kalijum nitrata, ali nepostoji realna sansa da to stigne kod nas :sadbanana: Inace, hvala na ovim informacijama :) mogu da budu od koristi
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
feb 2008.
feb 2008.#13
kalijev nitrat se da kupit u trgovinama u kojima akole kupuju stvari za pokuse ali je skup nerealno skroz ne sjeam se to
ko koliko kako ali u glavi mi zvoni neat oko 70 kn za 10 ili 100 grama ne sjeam se stvarno vjerojatno je 100 ali je preskupo
Pacox
ENTUZIJASTA202 REP1%
→ Poznavalac
ROX
POZNAVALAC884 REP32%
→ Ambasador
ROXPOZNAVALAC
feb 2008.
feb 2008.#15
Na Forum.hr ima podforum "Prirodne znanosti" sa ogromnom hrpom kemi
ara frikova. Ima i "Topic za ludjake koji skupljaju kemikalije" :D
Ako tamo ne nadjete odgovor, nigdje necete.
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Pacox
ENTUZIJASTA202 REP1%
→ Poznavalac
PacoxENTUZIJASTA
feb 2008.
feb 2008.#17
Na, e-bay-u :) Evo samane jedan uzivaj :D http://global.ebay.com/gbh/viItem?ItemId=170192296543 To je iz britanije, pa je postarina malo veca, ali ako uspes da porucis, onda strava.
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
Pacox
ENTUZIJASTA202 REP1%
→ Poznavalac
PacoxENTUZIJASTA
feb 2008.
feb 2008.#20
Kalijum Nitrat (iliti salitra) je glavna komponenta baruta, raznih dimnih bombi, i uglavnom, svih pirotehnickih stvari. Sta mogu kad sam piroman i blagi anarhista :)
Weederane, odakle tebi da se od toga prave amfetamini :icon_mrgreen: ???
jan 2008.
1 / 20
jan 2008.
feb 2008.