VUTRA
ForumZajednicaOfftopicsleng žargon fraza i izraza sa Balkana
LEGACY

sleng žargon fraza i izraza sa Balkana

176 odgovora36,133 pregleda

sep 2012.

#1
mozete upisati sve rjeci sve zargone sto vam padnu napamet povezano savutru ili nepovezano mozete dvosmjerni pa i trosmjerni rjeci misle izraza fraza ulicne skolske fakultetske slengove zargona iz cjeli Balkan moze biti zabavno i smjesno i dobro za relaksaciju a da mozete i vasim dijalektima pisati i to je dobro tnx svima :)))pa izvolte sa svoje fore i fazone vutrasi i vutrasice :))))) Oskar, kolac, as, ke iga, - slaba ocena, jedinica `takori-profesori Tuti-fruti - nema pojma, ne zna niata pet nula nula - odli ni u enici atreberi - takodje odli ni u enici Ale, a~daja, agent, kljun, drot, smradina - policajci Javna publikacija - policija u uniformi Soaka - pasoa `uake, zelje - pare, novac, lova zebrast - sumnjiv trkeljisati - pretresati izbunariti - izd~epariti misirac - no~ utoka - piatolj tenk - belaj bager, grejfrut - maaala limun, - Nemoj me napinjes - Postao si dosadan sa predlozima oko zurke (npr) - E al te usralo - Eee, stvarno imas srece za tom igricom(npr) - Zamocaj me - Prestani vise da mi pricas o tome / da mi radis to i to - Ajmo si Podjimo (kuci) Blejati - dangubiti. Mlatiauma - dokonaa, filozof, osoba koja se bavi bezveznim stvarima. `alter - grudi, posebno ~enske. Dijabola - smetenjak. Pajser - glup i nedokazan ovek, budala. Tupson - glup ovek. Nacionalna klasa - Djunta sa sitnim nutom - YouTube pa mozete dodati i vi u taj redosled mozete sleng fore i fazone bilo sta samo da bude smjesno zanimjlivo i korisno :)))))))

sep 2012.

#2
Skunk - trava spricana heroinom :PPP Zezam se naravno... skunk je ulicna rijec za sensimiliju.
MarcoPoloLEGENDA

sep 2012.

#3
ima ih mali milion...ko bi se svega sjetio...evo nekih :-) aalabajzer - neradnik ili jebivjetar jebivjetar - windfucker :-) degene enje - batinjanje jazavac - osoba koja se ne ponaaa u skladu s pravilima nekog druatva papak - kukavica gablec - klopa u nekoj pauzi a kati me ku - izazivati vraga d~omba - kvrga ili neravnina na cesti fakat - stvarno, ozbiljno

sep 2012.

#4
tuti fruti = sit + vuva
paswordAMBASADOR

sep 2012.

#5
fuiznemo-zapalimo... dzigili- joint :)

sep 2012.

#6
A sta bi onda bio zargon "cackati macku"? To mi nikada nije bilo jasno. :sadbanana: :ludak:P

sep 2012.

#7
a kati me ku (medvjedicu) ima smisla i to je napisao marco polo, ali a kati ma ku, e to joa nisam uo...
SulundarAMBASADOR

sep 2012.

#8
hehe.... takvi slengovi su macka u dzaku..nikad nisi sasvim siguran :)

sep 2012.

#9
nemoj cactati macku jel u fazonu nediraj lava dok spava? ili si mislio na nesto drugo?

sep 2012.

#10
Ajoj mislio sam da cete odmah skuzit da sam se salio hahahahahah. Pa cackati macku, mackicu, macu... sta nema asocijacije, joj ne smijem biti prost hahahh. :ludak
naturaPOZNAVALAC

sep 2012.

#11
tripovanje/brijanje - kad nesto umislis ili se zaneses, tipa "istripovao sam sneg u sred leta" i "brate zabrijao si gadno na tu ribu" cimanje - bavljenje bilo cim, kad neces ili kad te mrzi da objasnjavas sta radis, "moram da se iscimam nesto" ili "u cimanju sam, pusti me kraju"

sep 2012.

#12
Cimanje kod nas u HR je kad te neko scima ili se scimas. To bi znacilo... kad te neko scima to moze znaciti ili da ti je reko nesto sto nije tako (kao trac recimo) ili te iznenadi s leda ili te nazove na mob pa poklopi kako bi ti njega nazvao. A kad se scimas, to moze znaciti da te netko scimao pa si sciman ili kad se uplasis, trznes... refleks zapravo. Uf jesam se scimo da mi kuca gori npr.
BladeZMAJ

sep 2012.

#13
kibiti ili snimati-potajno gledati neku ribu :-) golub-prdac lol zvonimir-prdac koj ese osjeti i cuje :-)...suprotno je tihomir keka,glava-tisucu kuna tetka-menstruacija brijati-ovo ato je natica rekla ali mo~e i biti kao "zabrijo sam s anom u petak"...potroaili se a nisu zajedno ni nece bit zajedno
naturaPOZNAVALAC

sep 2012.

#14
da, cimni me na telefon, iscimao me iz sna, cimnuo sam se kad je puko grom.. ima toga, zato mi se svidjau te reci, smanje vokabular na minimum setila sam se i SMORITI, smorio me drugar da mu pomognem, bas sam se smorio, smorio sam biljke cvetalom, koji smor, ceka me neko smaranje veceras, sta smaras..

sep 2012.

#15
blejati sa ekipom
Z&NZMAJ

sep 2012.

#16
Adio makedonac! Opet :icon_lol: Ako ne znaa ata mi u potpisu piae, kopiraj si u google prevoditelj :icon_lol:
BoRaiChoAMBASADOR

sep 2012.

#17
Drliti - blejati kuntica - spavanje cimanje/ iscimati se - otii negdje (naj eae po vu) dundjer - tupan prase - drot enene - nee baklja - debela i puna 100ka ailja - vu bilmez - duduk/glupan/tupan

sep 2012.

#18
A sta, 100tka je u Srbiji king size rizla? Jos gledam ono kad je Kurvis prico da je zeni nudio stotku da zapale, ja mislio sto grama haha :))) Kod mene u kvartu baklju zovemo frulu dugacku bar 20cm i s jedno 3g u njoj xd. Som - tisucu kuna (makar u zadnje vrijeme klinci ju zovu milja, jbg puno je to njima :P ) Glava - sto kuna Cener - deset kuna Banka - isto deset kuna, ceki, cener `trumf - drot `aban - nesto kao idiot, uglavnom pogrdna rijec isto kao jazavac Mina - drek nasred puta hahaha istak - frula bez duhana Duhanka - frula s vise duhana nego trave, nemojte to nikad pusit `treber - to nije osoba koja ima petice nego smokljan koji uci tj. streba a pojma nema, zna samo sto je nastrebo, kad ga profka pita nesto iznenada onda nema pojma jer nije nastrebo to dan prije Tica - pet grama ica - vrecica trave, uglavnom 25g, nekada 50g prije par godina, kako godine lete joj joj Kvrga - kila trave Zla - rizla Ti - paketic, uglavnom 1g Fi - filter, za pravit frulu Partizanka - cigareta ili frula koja ide u krug, koju puse vise ljudi Marley ili Taxi - pusenje frule u krug bez da se smije ispustit dim prije nego frula opet dode do tebe inace preskaces red }lica - kad frula krivo gori pa ono kad dio rizle ne izgori, taj dio se zove zlica Originalka - king size rizla, to sto zovete stotka, ovdje niko ne mota u to osim kad ne rade trafike a 2 ujutro je Slovenka - frula zamotana naopako, znaci kad se zamota dio rizle ostane van frule i zapali se, jako dobro za pusit jer ima najmanje papira/rizle Albanka - losa trava Bimba - trava koja ne puca, nema thca Albanska zecetina - najlosija trava odvratnog okusa, kazemo za nju da je svercana iz Albanije u kamionima s zecjim govnima - gnojem Prasina - ostaci od vrhova, ono sto se nekad bacalo a danas djeca kupe po podu, jao kako smo propali Menka - sjemenka vutre Ubijanje frule - kad se frula pusi u krug pa dode do nekog koji ubi frulu, tj pusi ko da je sam u tom krugu, saban haha, zato ne volim pusit s drustvom vise, otkako je recesije, posabanili su se strasno

sep 2012.

#19
tapija = nishta, dosada,bezveze.. npr. tapija sam sa lovom-nemam love. tapija od dana- dosadan, bezvezan,bessadrzhajan dan ili dogadjaj/program "ma riba je tapija "-karakterna osobina-osoba je nezanimljiva, ili u klincu.. tj. iz nekog razloga ti ne odgovara tapijariti-dosadjivati se-gubiti dane-nishta raditi.. "....tapija od vutre..." - losha vutra. uzeti neshto na tapiju -uzeti neshto na dug / na djemdo / na kredit....
ReacherPOZNAVALAC

sep 2012.

#20
med-dobra trava kljuca-stanje kad se stoniraa i nemi ea nigdi nego samo kljucaa ana-narkoman kana-neato loae,kana trava,kana dan... krona-propalica bojler-qpack 2 litre :P to je zasad ata mi je prvo palo napamet,a izraze koji nisu ni povezani s travon ne u ni pisat,dalo bi se napisat 2 biblije o tom.

sep 2012.

#21
So if you meet me Have some courtesy Have some sympathy, have some taste Use all your well-learned politesse Or I'll lay your soul to waste 0:;5, 0:> AB5 <5 C?>7=0 <0X YC107=>H[C <0X A8<?0B8X5, 8<0XC =5:8 C:CA >@8AB8B5 A25 20H5 4>1@> C2065=>3 ?>;8B5AA5 ;8 [C ?>;>68B8 20H0 4CH0 70 3C1Y5Z5 jel tacno to ili otprilike je tako??

sep 2012.

#22
Megara - veeeeeliki joint smotan rizlu najmanje 15cm Kad ti netko ka~e "Nije ti roendan" - to zna i da joint dr~ia predugo kod sebe tj. aalji dalje

sep 2012.

#23
So if you meet me Have some courtesy Have some sympathy, have some taste Use all your well-learned politesse Or I'll lay your soul to waste 0:;5, 0:> AB5 <5 C?>7=0 <0X YC107=>H[C <0X A8<?0B8X5, 8<0XC =5:8 C:CA >@8AB8B5 A25 20H5 4>1@> C2065=>3 ?>;8B5AA5 ;8 [C ?>;>68B8 20H0 4CH0 70 3C1Y5Z5 SVAKO IMA SVOJ CILJ - NEKI SU OPRAVDANI A NEKI NISU koja je poenta recimo toga sto banujes? napisao sam ti da treba mi informacije za ljek za izradu ulja a ti uporno banujes nije mi jasno druze sta zelis postici??? probao sam da ti napisen na private mesig ali trebalo 2 posta pa zato tu sam napisao mislim da je uredu
MeskalitoLEGENDA

sep 2012.

#24
Ide ura - spremanje dzointa smoffi -smoked coffi ,iliti kafa uz dzoint combo-dzoint uz kukis nauljiti se - konzumirati ulje patrljak,polutka - dzoint koji se sam ugasio i ostao za kasnije :) skank - izraz koji upotrebljava slab poznavalac trave :icon_lol: Tolko za sad ...

sep 2012.

#25
ovo smoffi mi se najviae svia :)
MeskalitoLEGENDA

sep 2012.

#26
0:;5, 0:> AB5 <5 C?>7=0 <0X YC107=>H Cau mac ... legendo

sep 2012.

#27
Cau mac ... legendo ma zeza se onaj zlocko nadam se da ce se jednog dana umoriti i postati ozbiljan :)) polako cu ja opet stici do chata da pricam sa ljudima :))
naturaPOZNAVALAC

sep 2012.

#28
"da smaras" na chatu oces da kazes?

sep 2012.

#29
ovde svi studiraju pcelarstvo- zuje po forumu

sep 2012.

#30
natura nikoga ne vredjam niti potcenujem jednostavni postavljam pitanja na ono sto hocu znati mozda postavljam ista pitanja na nekoliko ljudi zato sto sam perfekcionista pa ocu da nadjejm najtacniji i najdobri odgovor ali veruj da zlo nezelim nikome ipak treba prihvatiti ljude onakve kakve jesu sa svim doblestima i manama ipak smo ljudi sa razlicitih shvatanja ima mnogo dobrih ljudi nekazem ni da je zlocko los ili ti natura ili bilo ko nego da mozda je nepravedno u neku situaciju,nemoramo se svi sloziti sa svacim misljenje ali mozemo postovati i tudje misle.......mozda zato sto nikada nisam pusio vutru nemogu da se uklopim sa vama???mozda je to razlog?ako je to onda ispricavam se ipak ja imam svoj pogled i cilj a to je napraviti ulje za medicinske svrhe.............. p.s hajde nek bilo ko napise da sam ga uvredio ponizio omalovazio? dali sam ja prvi zapoceo neku svadju ili samo sam se odgovorio? ili sam mu pomogao onoliko kolko mogu i umem? biti admin i lupati kazne banove potcenjivati forumasa ili ucenjivati je lako ali nepravedno cime sam ja zasluzio da me banuju sa chata?????????? ali ipak idem ja dalje a zlocko ako misli da banuje moje akaunte to je njegov izbor ima tu mogucnost ali dali je pravedno to je druga prica ipak nastavljam ja dalje i napravicu to ulje posto je potrebno tnx svima koje mogu da shvate pravu sustinu ove moje rjeci..............................
naturaPOZNAVALAC

sep 2012.

#31
smaras covece! saljes mi poruke kad god me vidis online i postavljas mi jedna te ista pitanja na chatu, i kolko to vec traje? kakav crni perfekcionista? dete bi dosad odradilo grow, ma idi, sta se uopste zamaram, htela sam budem samo duhovita, al nisam uspela. ish!

sep 2012.

#32
eto vidis ti imas losu karmu i ja te prihvatam onakva kakva jesi i nezelim da te promjenim i postujem te........ali.....kazes i dete bi dosada odradio grow pa se zamaras pa htela si biti duhovita kada neko ga sporedujes sa klinac pa kazes ISH.....eto vidis ja te shvatam kao da imas neki crni humor i da imas neke probleme ili jednostavno takve si naravi oces da se svadjas..........ali prihvacam te onakvu kakvu si na moj nacin i odgovoricu ti u tvoj fazon..........kakvo smaranje kakve poruke pricas?mozda sam ti poslao 3 pitanja i nista vise mozes proveriti to ili ako oce zlocko nek proveri moj stari akaunt macedonia nijednu sms sto sm primio i poslao nisam obrisao NI JEDNU !!! pa uveri ce se da nisam ti vise od 3 privatne poslao ali ako za tebe i te 3 su [revise opnda shvatam te :))............nezelim da se svadjam samo pricam fakti i istinu hajd pozz...........i btw ako te neko zamara nemoj da pricas sa njime jednostavno sto moras da dokazujes i udjes u dijalog????????? jednostavno jeli:)) i btw pokvarila si temu eto i vidi ko je prvi poceo da smara jel???? a ako si htela da budes duhovita onda si mogla da stavis neki :) smajlic jel???:))))))
HookerLEGENDA

sep 2012.

#33
ucirkan, betoniran, demoliran, havarisan, izuven, komiran, nacirkan, nacuclan, nacugan, naaljokan, oleaen, patosiran, uroljan....-pijan ko baba na penziju - navaliti na neato balkonjerka - ~ena s velikim grudima bolid,dileja - glupan brlja - loaa rakija daska(ra) - ~ena ravnih grudi ana - 1. devica; 2. himen oka,patka - muaki polni organ Englez - osoba koja se pravi da niata ne zna gajba - stan (na gajbi sam) gnjida - osoba bez karaktera golub - prde~ (pustiti goluba - prdnuti) Javor/Javorka - osoba koja je neko vreme ~ivela u Kanadi kre ana,kre - privremena amnezija zbog preteranog alkoholisanja ili sli no moj do mojega - mnogo "va~nih" osoba na jednom mestu mokranjac - vetar koji nije ni prde~ ni puvanjak, neato izmeu (obi no ostavi trag na gaama) mudo - osoba na polo~aju p elarski pripravnik - ote ena,mamurna osoba podriguaa - suhomesnati proizvod loaeg kvaliteta pozdrav iz unutraanjosti - podrigivanje sisa - izdajica ( baa je sisa) svirati khurcu - pri ati budalaatine tursko groblje - neato na ata ne treba obraati pa~nju vunene arape - neizdepilirane, dlakave noge ~gebe - beba
Z&NZMAJ

sep 2012.

#34
Adio makedonac...opet :icon_lol: Ajde da ne ka~u ljudi kako sam zao, objasnit u :icon_lol: Imao sam strpljenja, trpio maltretiranje sa jednim te istim pitanjima, jer razumijem ja da ne kopaju svi od prve :) Trpio da me satima na skype-u maltretiraa, smirivao tenzije na chatu... I onda kao hvala dobijem uvrede. Sorry makedone, ali dok sam ja moderator ovdje, ti nemaa pristup forumu. Jednom si mi se zamjerio i to ti je jednom previae ;) To ti je manje viae i poanta mojeg potpisa, a google translator je bio sprdnja :) Al dobro, poato ti baa ne kopaa naj bolje, lijepo smo se nasmijali :icon_lol:

sep 2012.

#35
evo ovako postovani zlocko.......kazes:Imao sam strpljenja, trpio maltretiranje sa jednim te istim pitanjima, jer razumijem ja da ne kopaju svi od prve :) od moju perspektivu: kad sam htio da narucim menke jedan kaze naruci slobodno bez brige, drugi kaze nemoj sada u aprilu maj se ne narucuje pa i pilici znaju da se tada u tim mjesecima kupuje menke za sadnju , postavim mu pitanje na privatnom na neki drugi clan i on kaze ja nikada ne narucujem preko neta da neveruje u to da mu menke nosi prijatelji da ima drugi nacin kako on nabavlja, drugi kaze slobodno narucuj da on tako narucuje i nikada nije imao probleme, eto vidis zasto ja postavljam isto pitanje razlicitim osobima?sve razlicite odgovore a neko drugi kaze najbolje je da se naruci posle 8-9 mesec tada je najsigurnije.....znaci zlocko sta ima pogresno sto ja zelim da oformim svoje mislenje na moj nacin??a budi siguran da JA KOPCAM IZ PRVE iz tvoje perspektive Trpio da me satima na skype-u maltretiraa iz moje perspektive: druze zlocko ja sam te fino pitao nekoliko puta jel mozes na skaip? jel tako bilo? nekad si mogao nekada ne pa smo dogovorili za drugi dan ? jel tako bilo??? znaci niko nemoze da martertise tebe preko skaipa imas blok otstrani priatelja od liste i tako dalje jeli??? ali da budem iskren TI SI MI PUNO POMOGNUO CJENIM TO (KAO I NA NEKE DRUGE ZAHVALAN SAM I NA NJIH) ISKRENO DAO SI MI NAJPRIJATELSKE SAVJETE I TO STVARNO CJENIM I ISKRENO DRUZE SKORO SVAKI PUT SI MI IZLAZIO U SUSRET DA MI POMOGNES SA MOJIM PITANJIMA ALI VERUJ NIKADA NISAM HTIO BITI DOSADAN TNX NA SVEMU DRUZE ISKRENO SI POMAGAO JE ISTINA TO (MOZDA DOSADAN ZATO STO NEZNAM NISTA O VUTRI) smirivao tenzije na chatu... tenzije na chatu nisu nikada nastali od mene,uvjek je bilo provokacije od 2-3 osobe uvjek kada sam usao na chatu ali bas uvjek mi prebacivali na moj racun neukusne sale nema potreba da imenujem osobe ali ako zelite mogu i to i sa tacnim primerima i nacin kako su to radile, znaci to e bila taktika da me neko provocira a da ja cutim i sedim na chatu ili da me neko provocira i da mu vratis pa onda ban sa chata jer ja sam novi clan a druge koje martertiraju prebacivaju su stariji clanovi i imaju privilegiju da zezaju druge forumase jeli??? sto se moze videti i pogore nekoliko postova kako prebacivaju i vezi chata i to na sasvim drugu temu......(natura) i hajde mi objasni ako imas objasnenje zasto si me banirao sa chata???? jel imas konkretni odgovor????? jesi moderator pa moras da znas druze ........ znaci zahvalan sam svima posto su mi pomogli da shvatim sta je vutra i nadam se da ce mi pomoci da i ja uspijem da napravim ulje posto to mi je potrebno iz medicinskih razloga.............zlocko ako ti smatras da je to ispravni nacin da banujes neko ko zeli da pomogne sebi i jos nekim ljudima da napravi ulje onda banuj druze ja cu da otvaram nove akaunte pod raznim imenima i tako nadam se da cu doci do mojih pitanja i odgovora ti tvoj posao a ja moj druze neljutim ti se samo mi otezavas moj posao da dodjem do ulje tnx svima MACEDONIA p.s niko nemoze i nema pravo da ospori da trazi svoj ljek i podobri svoje zdravje ni drzava ni ti zlocko put je tezak ali to je put ka istinu i zelju da se uspije zelim dobru karmu svima TNX SVIMA MACEDONIA

sep 2012.

#36
alihtanje - ulizivanje,zavla enje u dupe
Z&NZMAJ

sep 2012.

#37
https://forums.vutra.org/content/220-pravilnik-vutra-organizacije.html Dakle, privilegija uskraena! Ti si makedonac jedan dave~ i nitko s kime si imao bilo kakve kontakte te ne mo~e smisliti. Jel ti to trebalo? Jesi to morao pro itati? Ajde sada idi pla i u neki kut i pitaj se zaato te nitko ne voli. Ja se pitam imaa li ti uope ~ivot!? Pitam se imaa li ti uope prijatelje!? Ja znam da bih te ovakvoga offline izbjegavao kao kugu. Pokuaao sam biti tolerantan, trpio sam te i na skype-u i na forumu jer nisam p*zda i ne otepem nikoga, ali kad me netko krene vrijeati, pa makar to bilo i sa smjeakom, tolerancija prestaje. Ne znam zaato se uope trudim... ili si balavac, ili si murjak... viae mi vuea na murjaka, jer deca su ipak pametna... ...a i ova tema mi je poprilino bezveze...iskreno...
jesamZMAJ

sep 2012.

#38
Brijem da idem u neki brijacki birc di ce biti dobra brija(cina). Nabrijani DJ pustat ce mjuzu, a brijaci i brijacice brijat ce do jutra. Neki ce ziher i totalno zabrijati. Mozda sam i ja zabrijala, pa to nije danas, nego sutra. Nema veze, fakat brijem da brijem jer mi se brije. Moram si to izbrijati iz glave i odbrijati do prve slasticarnice jer sam totalno nabrijana na kolace.... Brijati se pojavljuje iskljucivo kao glagol 80-tih zajedno s Novim valom u rokerskim krugovima. Zatim se udomacuje u narkomanskim krugovima, a tek se devedesetih siri kao zg sleng u svim mogucim oblicima. kaj se zenis il mojne se zenit - salji dalje joint idem malo ubit oko-odspavati, odmoriti, mislim da sam to pokupila od nekih Splicanki

sep 2012.

#39
TEMA JE ODLICNA VOLIO TI ILI NE I NISTA NEMOZES NAPRAVITI OKOLO TO OSIM DA ISKLUCIS IZ INATA :)))a pravilnik ti druze procitaj TI SI MODERATOR I PROCITAJ PRAVILNIK IZ SLEDECIH RAZLOGA ponudio si menke navodis da forumasi da grovaju prisilujes ih kazes pocni grow ja cu te odbanirati (secas se jeli???) navodio si me da kupijem vutru i da je pusim da se smirim jeli?? ima i jos druge stvari ako oces mogu ti ispricati i to.............jeli to u pravilniku ????nek se admini zapitaju sta im rade moderatori kao sto si ti i nek preispitaju svoje moderatore kako rade....................hajmo redom sada........1 tvoja rabota da banujes - moja da otvaram akaunte 2 ja nisam davez nego ti tropiko i natura i jos 2 ljudi 3 nemoze me smisliti mene ???? pa vi ste 3-4 ljudi u krug bre i plasite se da primite druge ljude u krugu.....tepa vas paranoja :)))) 4 ja neidem na placem sory ako ti tako izrazavas tvoje emocije mozda imas neka neznija strana duboko u tebi neka fem osobina :)) hermicu jedan jadni :)))5 ti si pokusao biti tolerantan??? o cemu to pricas pa pogledaj se koji recnik koristis kako to pricas na forumu ??? jeli bre ti imas nerve ili si labilan??? jesi to razmislio??a pazi ti njega MODERATOR je a tako labilan auuu:)) a kako si to trpio nerazumem te?? jeli kada smo pricali na skipu sta si pricao aa??? pocni da uzgajas pa odbaniracu te jesi to pricao?? evo ja ti posaljem menke a ti uzgaj jesi to pricao??? HTIO SI TRGOVINU DA PRAVIS SAMNOM jesi mi posocio neke ljude koje su ti poslali (KUPIO ILI POKLON NEBITNO TRGOVIJA) menke haa??? jesi mi TI PRICAO DA NIKAD NISI KUPOVAO PREKO NETA I DA NIKAD NECES NI KUPOVATI DA JE TO ZA BUDALE KOJE VERUJU U SIGURNOSCU I DA TI DOBIJAS MENKE OD PRIJATELJE KOJE TI NABAVLJAJU SOFERI DILERI U GRADU I FORUMASI KOJE TI SALJU??? NECI DA KAZEM KO TI SALJE NEBITNO TO............JESI TI MENI PREDLOZIO NEKE OD FORUMA DA PITAM ZA MENKE HAA??? JELI BRE????PA NEZNAM KO JE MALTERTISAO I KO JE GNJAVIO BRE???? PA POGLEDAJ NA KOJI NACIN TI FUNKCIONISES BRE...... NEMOJ TI MENI DA PRICAS KO IMA I KO NEMA PRIJATELJE.............A TI KAKVE PRIJATELJE IMAS???...........BOLJE I DA NEMAS ........... STA SI TI PRICAO O ULJE JEL SE SECAS????.....DA NEVERUJES U TO I DA JE TO LAGA I DA DZABA VREME TROSE LJUDI.............PA STO ONDA PODRZUJES I DAJES SAVJETE OKOLO ULJA BREE??.......... ETO TO JE NACIN NA KOJI TI ZELIS DA PRICAS TO JE NACIN NA KOJI TI FUNKCIONISES...............PRATIS TROPI NATURA ILI TAMO JOS DVOJE NEKE I POCNU DA PRAVE UVREDE NAPADAJU TE A KADA IM VRATIS ONDA POCNE KO PIC KICE DA PLACU I BJESE SAKUPITE SE SVI ZAJEDNO I PRICATE KAKO DA NAPADNITE NEKOGA JELI BRE KO SI TI UOPSTE??? I ODMA BAN JEL?? NISI TI DOSTOJAN DA BUDES MODERATOR DRUZE MOZDA NEKE SAVJETE ALI MODERAOR NIKAKO RADIO EMISIJA UZIVO TROPIKO GLUPOSTI VREDJANJA JESTE ME NAPADLI NA RADIO JELI BRE??? VREDJANJE I SVE REDOM JELI BREE??? VERSKA POLITICKA NACIONALNA OSNOVA SVE STE VREDJALI ILI STE BILI NAPUSENI PA SE NESECATE???? PA I SNIMALI STE JEL SE SADA SECATE? I PUSTALI TO U ETERU I PRAVILI NEUKUSNE SALE OKOLO TOGA JELI BREE???? JESTE NAPADALI MAKEDONIJU JESTE PRAVILI NUKUSNA IMENA ZA MAKEDONIJU I ZA MAKEDONCE I LICNO PREMA MENI STE NAPADALE NACIJU I SVE REDOM JEI TO BRE U PRAVILNIKI STOJI??? JELI BREE???? OVO ONO A AKO IM VRATIS ONDA BAN NA CHATU HAHAH MA MOLIM TE STA OCES DA KAZES DA IMAS SILU NEKU DA MOZES DA VREDJAS? AKO UDARIS BUDI SPREMAN I DA TE UDARE DA TI VRATE PAZI TI NA TOA NEMOJ LAGATI DA SAM IZMISLIO OVO AKO OCES MOZE I COPY PASTE OD SKAIPA POSTO JA PRICAM ISTINU A NE KO TEBE DA IZMISLJAM....... NEMOJ SE NERVIRATI ZLOCKO NATURA I TVOJE LIZOGUSCI ISTINA JE TO ZNAM DA TE BOLI ALI IPAK PRED ISTINU I BOGOVI CUTEA USTVARI ZASTO SI BANOVAO MACEDONIA AKAUNT?? REAZON PRICINA??? NEMA TO HAHA ...........NEMAS TI ARGUMENTE DRUZE SLABI SI TI I NA UMU I U RECNIKU I INTELEKTUALNO NIZI OBLIK ZIVOTA SI TI.....ALI MORA DA IMA I TAKVE KO TEBE DA NAM DRUGIMA BUDE ZANIMLJIVO........:))))))))) E DA KO VAM JE SLEDECI SLUCAJ JEL VEVERKA HA??? GLEDAM KAKO IZOLIRATE I VEVERKU KAKO JE JEBETE U ZDRAVI MOZAK...............DRZ SE VEVERKO NEDAJ SE TIM ....................postovnaje na svim forumasa i nemojte sada strategiju da se javljate tropi natura da ga podrzujete da ga branite nemojte te stare trikove i finte hahah.........zlocko nisi ti dostojan DA PRICAS SAMNOM DRUZE ali ipak akzem postujem te za neke savjete sto si dao sto jest jest istina je ali kada ti tako pricas samnom onda i JA PRICAM NA TAJ NIVO SA TOBOM ...................................
naturaPOZNAVALAC

sep 2012.

#40
i onima zadnjima koji te brane dokazujes suprotno

sep 2012.

#41
NATURA sta sada oces da se uklucis u debatu? sjedi tamo ........kuliraj ............ p.s ocu da napomenim da cenim i postujem forum ali nepravdu e to nikako.............e zlocko znas i sam da nisi u pravo ali sta ces sada zaglavio si pa moras da ides na taj tvoj nacin sa silu......oces neces moras si priznati da si pogresio ti..........i KADA DELIS PRAVDU BAN NA CATU NEMOJ SAMO NA MENE SLOBODNO BANUJ I DRUGE POSTO ONI SU PREKRSILI CHAT TOLKO MNOGO PUTA DA ZASLUZUJU 10 BANA ..................POZZ NEMOJ SE LJUTITI NEMRZIM NIKOGA SAMO PRICAM ISTINU...........

sep 2012.

#42
nemoj da se plasis pa da obrises temu nek procitaju i ADMINI pa nadam se da mogu da bar razmisle zasto ovoliki revolt na forumu otkud ta nepravda..........neocekujem da te skine sa moderatora niki neki ukor da dobijes taman posla ti si provereni i zasluzni.......a ja novi forumas i slobodno mozete da radite sta ocete sa forumase (obicne ljudi) ali ipak nek se zamisle admini jel treba tako da se postupuje i da ima mobing tortura na forumase da se istina sakriva i da nije to pravi nacin funkcionisanje ovoga foruma.......... ZELIM AKO POSTOJE PRAVILA DA POSTOJE ZA SVI BAS ZA SVI DA NEMA UZURPACIJU PRIVILEGIJE I SAKRIVANJE POZ DO ADMINE NEK RAZMISLE OKOLO OVU TEMU I TEXTOVE KOJE SU TU NAPISANE ZAHVALAN SAM I NEOCEKUJEM PREVISE SAMO NEK PRAVILA VAZE ZA SVI JEDNAKO............................
nenashPOZNAVALAC

sep 2012.

#43
Previae neato ovakvih sranja u zadnje vrijeme.Viae nije ni bitno ko je kriv. Sad samo da vidimo kome e prvo dosaditi...

sep 2012.

#44
je bitno je ko je kriv i nevodi se inat nego pravda druze nezelim da neko banuje moj akaunt bez razloga.................necu da mi neko uskracuje privilegiju samo zato sto je moderator..............pravila za sve podjednako............zelim da i ja pridonesim ovome forumu zelim se i ja educirati okolo vutre ..........i zahvalan sam sto postoji ovakav sajt forum da se moze svjest opstih narodne mase moze promjeniti da imaju saznanje kako i sta je vutra svako pridonesi sa svoje prisustvo na ovome forumu mozda neko manje neko vise ali PRED BOGOM SMO SVI RAMNOPRAVNI ....................neko rekreativno neko medicinski neko da nauci i promeni svoje misljene o vutru na pozitivno i da shvati ste krije ta biljka ...............
KonanVarvarinISTRAŽIVAČ

sep 2012.

#45
Buzda/buzge/budak- Neverovatno tupa osoba.

sep 2012.

#46
''Ovo je do jaja'' E sad, to mo~e biti ova tema,dobar dim,dobra starka,itd,itd:icon_lol:
Z&NZMAJ

sep 2012.

#47
Eto ata dobijea kad si prijateljski raspolo~en prema strancu... dal da se trudim uope... ma nema smisla... istina ~iva na nisam na tvom nivou... tako nisko ne padam... Btw, kakav to ovjek moraa biti da stisnea ignore na skype-u kad te netko tra~i pomo? :S

sep 2012.

#48
NIJE MI JASNO STO SE PLASIS ZLOCKO mozes odgovoriti na sve ona pitanja sto sam ti postavio o PRAVILNIKU ili znas da nisi ispravan pa bjezis ko ZEC levo -desno ili mozda nemozes TI DA SKONTAS IS PRVE? pa mora ti se ponavljati nekoliko puta?duzan si pred svim forumasima da odgovris na sva ona pitanja sto sam ti postavio u onih nekoliko postova DUZAN SI ISTINU DA KAZES da nisi dostojan biti moderator da nesudis pravilno da se ni ti osobno nepridrzavas prema PRAVILNIKU jeli se ti bojis istine ??? jel oces da ima copy paste od razgovore sto smo imali ja i ti ? pa da ADMINI vide da TI NISI ISPRAVAN da si ti velika LAZ .............ti i nekoliko ljudi okolo tebe koje se nepridrzavaju do pravilnika foruma.........sta bezis BRE STA SE NE POGLEDAS ISTINI U OCI BRE jeli BRE???? DUZAN SI DA OBJASNIS SVIM FORUMASIMA DA NESUDIS PRAVEDNO DA SI PRISTRASAN ........................priznaj ..............

sep 2012.

#49
PRIZNAJ BRE PRIZNA P*ZDATI MATERINA JE DOBRA REPLIKA OVO MORA SE POGLEDATI :))) TETOVIRANJE-priznaj - YouTube hahahahaha kofer ko kofer prazan zargonski ti si kofer znaci prazan si nema nista u tebe je dobro ovo

sep 2012.

#50
NEMOZES NIZE DA PADNES DRUZE NAJNIZE SI TO JE SHVATIO SI NADAM SE p.m priznaj ma priznaj bre ****** ******* TETOVIRANJE-priznaj - YouTube nemoj shaviti licno druze nije tebe namenjeno samo replika:)))

sep 2012.

#51
kakav je ovo trol,pise sa 150 nickova :ludaci_lol:
#52
je zlocko mora da se ispoveda mora da kaze istinu duzan je prema svim forumasima zlocko nemoj da bjezis od istine priznaj da si nepravedan

sep 2012.

#53
zlocko duzan si da objasnis forumasima zasto nesudis pravedno zasto banujes ljudi???? zasto nisi isti prema svim forumasima??? zasto stitis neke pojedine clanove??? zasto zlocko ti si moderator i moras da vodis grizu o ovome forumu i forumasima mozda zato sto ti je nik zlocko i ti si zlocest??? samo ime ti pokazuje da nisi pravedan e nije to prava stvar druze ti onda nisi za moderatot ako nisi podjednako ispravan prema svim forumasima jel treba da stavim proxi ???? banovas preo imeila pa nda preko id-a dzaba ti to druze moras da budes ispravan i prizznas da si gresio MA PRIZNAJ BRE https://www.youtube.com/watch?v=HW4rxyXgI1g&feature=player_embedded nije licno ali dobra je replika postujem te druze ali moras i ti da postujes forumase
loopAMBASADOR

sep 2012.

#54
jaoooooo makedonac dosta vise molim te...smorio si sad i mene,a verujem i sve,,,sta pravis od ovoga neku dramu,majke ti? dokle god budes davio,on ce te banovati i to je to.i ja ga,brate,razumem...dakle spusti loptu,iskuliraj,sta je bilo-bilo je,ne davi vise,molim te. 'moras da postujes forumase'-OK,PODRZAVAM.ali,za tvoju informaciju 'nepostovanje'(pri tom to je potpuno subjektivni stav,a ovo JESTE sajt u PRIVATNOM vlasnistvu,kako pise u pravilniku) JEDNOG clana ne znaci nepostovanje SVIH clanova. 'mak na konac' rekao bi nas narod.. ajde oladi,pls...
Z&NZMAJ

sep 2012.

#55
Ne ne, ne banujem ja "ljudi" :icon_lol: ja banujem tebe :icon_lol: Nisam isti prema svima jer ne zaslu~uju svi isto :icon_lol: }elia pitati, zaato sam tebe atitio? }elia pitati zaato sam smirivao Tropica i ostale kad te viae nisu mogli trpit? Hm... pa ne znam, valjda zato ato sam stvarno mislio da ea nau iti jednom. Wtf? Wtf x 2 ? Moram priznati da mi je jako zabavno ovo :icon_lol: Puno si me nau io makedonac, moram ti to priznati :thumb: Evo, toliko sam dobar da sam ti odbanovo macedonia acc :icon_lol: Sad serendaj do mile volje :icon_wink: ili mo~da baa i ne do mile volje :evilking: :assshaking: :b_cowboy: :assshaking: :b_cowboy: :assshaking: :vb_whip:

sep 2012.

#56
:respect: zlo za toleranciju i oprost djelomi ni. A ti makedonac,neka te je sramota....prvenstveno radi dosaivanja velikom dijelu forumaaa,a pogotovo ovo zadnje gdje si napao lana zlo&naopako.Sram te bilo !!! Od mene imaa ignoriranje:icon_lol:
BladeZMAJ

sep 2012.

#57
Dirni joa jednom u naticu i JA cu ti sredit ban po IP-adresi pa nema viae novih accaunta za tebe...
macedoniaENTUZIJASTA

sep 2012.

#58
tnx zlocko sto si ispravio donekud (sto si odbanovao macedonia acaunt) , mislim da ce bit sve uredu treba jos chat da se sredi uostalom sve je od tamo zapocelo puno toga je jasno kada netko si ispravi svoju gresku to mogu da shvatim kao da si se izvinio pred dvim forumasima za to sto si napravio i da ti je krivo i da priznajes da si pogresio ali treba jos i chat da mi odbanujes i da mogu privatne sms da saljem i da otvaram nove teme............ drago mi je da je neka visa sila djelovala na tebi da ti je pokazala sta je pravi put i kako treba da bude pravi moderator ostali clanovima nezelim da dodaje komentare neka si zadrze svoje misljenje za sobom ili mogu da posalju na privatnu ako vec zele da dodaju nesto u vezi ovoj temi,sva dodatna komentara o ovoj temi svi bi trebalo smatrati kao nekultura i moralna podrska na strani onoga sto je pogresio, smatram da mozemo da produzimo sa temu sleng zargon fore i fazone balkana zahvalujem se svim koje mogu da koriste um razum i svoju intelegenciju.....................ostalima zelim da se uzdrze od suvisnih komentara ..................... p.s u ovu temu smo ja i zlocko negledam poentu druge clanove da dodaju zacine u tudja jela zahvalujem se svim ko imaju inteligenciju i mogu da koriste um i razum a ostalima nadam se da ce shvatiti kolko skala si ispod................
Z&NZMAJ

sep 2012.

#59
Niata od toga :icon_lol: Ti stvarno mislia da sam ja popustio? Ovo sam obrisao prvo, jer mi se viae nije dalo itati tvoje gluposti, ali kasnije sam zaklju io da je ovo zapravo vrlo dobro za forum, jer sad se vidi tko je ato i kakav. isto da te ne moram banovati iz dana u dan po 50 puta sam ti vratio prvi acc, ali bez privilegije postavljanja novih tema i privatnih poruka :icon_wink: U~ivaj! Koliko mo~ea :icon_wink:
HookerLEGENDA

sep 2012.

#60
Makedonac.Ajde bratko stani malo,razmisli i dosta viae...Saberi jedan i jedan.Da nastavimo sa ovom temom,povuci uzde...`ta je bilo bilo je... Dosta bre.... Dobro ti mislim...Eto
ReacherPOZNAVALAC

sep 2012.

#61
kokos- stisnutom aakom lancima jako i velikom brzinom nekom po tjemenu lijevo desno prelaziti zbog nanoaenja boli,znate one osnovnoakolske aeme emba-kad se neko oaiaa pa dobije grupno pleskanje po glavi usred kruga besa-pozdrav stisnutom aakom, lancima,el ka beza-isto kad se netko oaiaa pa pleska u podru ju malog mozga srednje umjerenom brzinom
dite_splitaAMBASADOR

sep 2012.

#62
ajme ta mi je najdraza :D
jesamZMAJ

sep 2012.

#63
Evo kak to zvuci kad se Dalmosi zaaebavaju sa ziibi spikicom,hehe. Dje
HookerLEGENDA

sep 2012.

#64
Ovo sam skoro uo,pri a du~nik sa ovim kome duguje i ovaj ka~e - Nema niata roba i ata ti ja znam bre,hou da mi platia SOLARNO! ( u prevodu-pare na sunce)
BoRaiChoAMBASADOR

sep 2012.

#65
^ VRH !!!! Inace vrh znaci nesto super, do jaja
dite_splitaAMBASADOR

sep 2012.

#66
SEF! - isto sta i VRH !!!! :D al moze se napisat minimalno 2 biblije o slengu samo iz st-a xD
macedoniaENTUZIJASTA

sep 2012.

#67
eto otkad su mi odbanovali akaunt ali nemogu da posaljem text na privatno nikome i nemogu da otvaram nove teme isto ni na chatu nemogu tako su odlucili moderatori hajde da ecimo da je uredu to na neki nacin ali nisam ni obavesten kolko dana ce da traje to??? niti zsto su te zabrane na moj akaunt???? evo imam potrebu da pricam sa veverko i jos nekoliko clanova da im posaljem privatne ali nemogu................i sta sada da radim???? nemam mobilni broj od veverko nemam skaip od njega niti fbook niti neznam kako da ga kontaktiram znaci moram tu pred svima da ga pitam???? pa ajdemno onda tako kada nemamo privatnost................ znaci veverko zelim te pitati jesi upoznao neku curu od foruma i jesi imao sexa sa njom? a sta mislis jel bi bilo dobro da upoznamo neka cura sa foruma pa da je jeb-emo oboje ??? e imam i jos neka druga pitanja ali neznam jel uredu da ih postavim tu posto napominjem nemogu da saljem na privatno moderator mi neda tu privilegiju.......nezalim se ja na to ali neznam uopste kako da kontaktujem neke forumase osim ovog nacina..............niti znam dokle ce da to traje...........(pa onda pricaju kako sam ja nekulturan kako sam ja uobrazen kako ja gnjavim kako ja torturu radim.....) haha jel smesno ovo ili naucna fantastika je neznam koji zanr ovo spada............ znaci da pojasnim kada ja otvorim moj akaunt nemam opciju za chat nemam opciju da saljem privatne textove nemam opciju da orvaram nove teme niti me neko obavestio zasto to nemogu i dokle ce to da traje?????............. E DA OPROSTITE STO JA PRAVIM TORTURU..........ma smesno je.......... e da veverko moramo tu da se dopisujemo slobodno pisi nadam se da nitko nece citati ovo e jel volis plavuse ili crne ?? mislim jel ti bitno druze da imaju velike sise?ja to obozavam kada imaju ogromne sise i onako na picu da budu brijane ali da imaju jednu liniju radi izgleda....... p.s izvinjavam se moderatorima i admina ako nesto nije u redu.......tnx na razumenje
loopAMBASADOR

sep 2012.

#68
:signs053:........:signs054:.......da ti nisi malo zalutao,a? mislim imas takvih 'sex' foruma pun k..ac.pa da odes tamo negde,a? mislim,ovo,i ako je sala PREVISE je...ne znam kako ne razumes....ono...TOO MUCH INFORMATION.... ja mislim da ti nemas nijednog prijatelja,pa pokusavas da se sa nekim zblizis bar preko net-a...glavu dajem da si registrovan na vise od 10 foruma....ono,s'o bi rekli-internet junkie.... ili,bas uzivas da budes bannan,ono mazohista i to? :kenny_revenge::kenny_revenge::kenny_revenge::kenny_revenge::kenny_revenge::kenny_revenge::kenny_revenge::kenny_revenge::kenny_revenge::kenny_revenge:MISLIM DA SI PITAO NESTO PAMETNO,ILI OD ZIVOTNE VAZNOSTI...PA OK....ALI OVO........no comment.beng beng. ali 'izvinjavam se ako nesto nije u redu..':ludaci_lol:ma sve je u redu,makedonac,sve je u redu...postoje ustanove za lecenje takvih,trebalo bi da se javis....
HookerLEGENDA

sep 2012.

#69
U bre Makedonac,mislim da ti ovo nije trebalo,ne valja ti rabota...Ne ~elim viae niata da komentariaem.
macedoniaENTUZIJASTA

sep 2012.

#70
hooker znaci druze ako zelis nesto da pricamo mozemo na tvoju temo eto okolo stripova i pjesme mislim da imase ti tema ako se ne lazem......... postujem te da bi ti sada uzvratio......ipak je metaforicno ovo sto je napsano .............zato respekt i umerenost trazim ono sto treba da bude potpuno nista vise druze........... loop jel ti znas zasto mi bio banan akaunt? jel znas zasto sqada nemogu da saljem privatne nikome? jel znas zasto nemogu da se uklucim na catu? jel znas dokle ce da traju te sve zabrane na mog akaunta? jel to istice za mjesec godinu? jel imas neke odgovore koje su tacne?jeli?? loop jesi ti druze Marsovac neki??? jesam ja tebe negde spomenuo pa da trazim komentare od tebe? ja tebe nerazumem jesi ti od onih ljudi koje SVE ZNAJU sve ume sve SE RAZUME da si ti od onih ljudi koje moraju sve i svacega da iskomentarise??? ma ustvari bre koji si ti ..........??? ko od tebe trazio mislenje? gde si ti procitao da ja trazim mislenje od tebe? sta tebe briga sta ja ocu da pricam sa forumasima i o cemu? u buduce od tebe ne trazim nista i jezik za zube jesi RAZUMEO??!!! i poenta texta e metaforicna .......ali to je za neki kao tebe previse da shvate paa.....jb ga druze sta cu ja tebe da objasnjavam smjesno je........ p.s da ti pojasnim da sam samo na ovaj forum regovan uopste na drugi nisam regovan oces verovao oces neces nezanima me..................
loopAMBASADOR

sep 2012.

#71
jel ti shvatas da takvim postovima vredjas sve forumase? jel' shvatas da ja dolazim ovde,jer su ljudi NORMALNI i ne pricaju takve gadosti po forumu? jel shvatas da 90% ljudi kad dodju ovde,na ovaj forum NE ZELE da gledaju/citaju takve gadosti? nemoj da mi pretis decko,obice ti se o glavu,a da drzim jezik za zubima na ovakve RETARDIRANE,TRECI RAZRED OSNOVNE postove NECU I NE ZELIM. brate,to sto je tebi dosadno u zivotu,pa nemas pametnija posla,pa dodjes ovde i davis sa kojekakvim glupostima-tvoja stvar.samo znam da ako vredjas i ne postujes druge forumase,a brate RADIS to,nisi zasluzio nikakve povlastice BAN ZAUVEK !!!!! po meni si to zasluzio.. dakle da rezimiram--ja dolazim ovde,da bih nesto NAUCIO i pricao sa ISTOMISLJENICIMA o stvarima koje se ticu KANABISA(za sve ostale socijalne teme imas podforume),i stvarno mi SMETA kad vidim takve detinjaste gluposti na forumu. KUPI SI SERVER PA NAPRAVI PORNO SAJT 'MAKEDONAC I 200 TUKIJA U SADO/MAZO AKCIJI' ZAOBIDJI NAS,MOLIM TE.ALI MOLIM TE. U KOM SVETU JE OVO STO SI [POSTAO NORMALNO? PITAM JA TEBE? MENI DA STIGNE TAKVA PRIVATNA PORUKA(A VERUJEM I SVAKOM) PRIJAVIO BI TE,ZATIM NASAO I ZAPALIO.jel' me razumes? klinac.5 godina verovatno imas.... sta ja tebi uopste objasnjavam bilo sta.sve se vec vidi iz prilozenog.
macedoniaENTUZIJASTA

sep 2012.

#72
znaci druze ja bih tebe pitao ali pre toga procitaj ono sto si ti napisao nekoliko puta............ ZNACI NEKOLIKO PUTA KAKO VREDJAS PCUJEZ ZAKANUJES SE??? I TI SI NORMALAN LIK??? pa i pricas da su 90% kao tebe normalni??? uxxx sad sam se zamislio jel to druze ti imas paranoja od vutre jesi sada naduvan pa pises tako?jel ti to od vutre?? ozbiljno pitam te posto kako sam citao da oni ljudi koji su napuseni nisu za kavgu (svadju) raspolozeni da su coool ljudi.......sada neznam jel to istina tako ... mislim kada ti pricas tako naslinicki i niko te nije prozvao a ti se umesujes u tudje teme i pricas u ime 90% forumasa??? svi kazu da vutra nije nasilna???? i ja tako mislim.........ali ti si neki izuzetak druze............ili si na nekoj hemiji mozda??? mozda te uhvatila kriza???? mozda imas neke psihicke probleme ti ???ma sigurno imas teska psiha si ti pa zato i pricas o takve ustanove druze nema tebi spasa ljek za tebe mislim da nema.........a to sta se ti zakanujs pa oces da se ja i ti vidimo licno pa da mi ti pokazes tvoje misice ha??? nemoj da se samo vadis ovo ono hajdemo uzivo da se ti probas da se ti osjetis kako si ti mekus neki ko PICKICA JELI OCES DA SE PROBAS............macedoniamk mi je skaip ako imas nesto drugo pricati nemoj tu da mi torturises temu nemoj da me maltertises nemoj da si dosadan i NEMOJ DA MI KAZES DA VI TI KORISNIK VUTRE-VUTRASI NISU NERVOZNI BAR TAKO MISLIM TAKO SAM PROCITAO........TI SI HEMICAR DRUZE TESKA HEMIJA TI UZIMAS ZATO SI PARANOICAN.............. p.s znaci da pojasnim ako imam mogucnosti da saljem privatne onda ne bi niko citao ono sto ja pricam sa drugima jel ti sada jasnije???? ali nije mi jasno sta se ti mjesas bre? hajde procitaj moja posta pogore ispocetka i ukluci razum sta je napisano pa razmisljaj malo okolo to hajde sada imas skaip pricaj tamo samnom ako oces i nemoj da mi unistavas temu ima za to nadlezne ljudi TI NISI KOMPETENTAN NIT NEKI POIM DA TI NA MOJU TEMU TI PISIES STA TI MISLIS JEL JASNO BRE!!!!
TropicoLEGENDA

sep 2012.

#73
Ajde macedonia promasija si temu totalno.... tema se zove Sleng }argon...iako bi ovo tvoje pisanje moglo biti dio ove teme definitivno...ajde dru~e evo ti link: https://forums.vutra.org/members/24926.html pa onda otii na karticu Poruke posjetioca pa emo se tamo dopisivati ;)... Stay stoned! :bananica
macedoniaENTUZIJASTA

sep 2012.

#74
TROPI druze znam ja te fore i to veoma odlicno .kazes ja sam promasio temu hahaha a jeli onaj tvoji frend loop jel on pogodiot temu??? znaci mozes to sto si mene napisao nemu da napises ne mene druze isto i hooker ali njemu oprastam posto i on meni jednom oprostio:)))) tropi jesi ti zavrsio sa posla koji si radio i kako si prosao druze jel bilo love i kako su ti bilje? i dokle si sa hidroponiku mislim da si takvo nesto radio isto jesi sredio vutratv da se premotuje filmovi dokle je to???...........
loopAMBASADOR

sep 2012.

#75
da ti unistavam temu AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAA A JES NEKA TEMA AHAHAHAHAHAHAAAAAAA ko je trazio da se nadjemo? sta haluciniras ti? to sto ti ne mozes da saljes PP,mislim da je to umnogome zbog toga sto saljes TAKVE poruke-pa su ti i zabranili.al' nema veze,udri glavom o zid!!! a ja tikazem,i ponavljam,da 90% ljudi odavde NE ZELE da gledaju takve poruke,niti zele da ih spammujes sa istim. ako ti mislis da je taj post neki 'primer' ili 'metafora' ili 'normalan' post-e vala,bas bi voleo tvoju uciteljicu da upoznam. nezrelo,nepotrebno i nadasve jadno,jadno,jadno. ja se sad iskljucujem iz diskusije,a ti slobodno nastavi. necu ti dati rep-,prosto zelim da vidim jos kakve ces gadosti napisati,i kako ces ih opravdati dakle,ne moras da odgovaras-ja sam zavrsio samo gruvaj! JAOOOOOO K'O MALI KALIMERO SI LOL 'NEPRAVDA NE DAJU MI POSTATI...NEPRAVDA LOOP MOZE JA NE...NEPRAVDA,JA BI 'EBO FORUMASICE.AL NIJEDNA NECE....LOL...NEPRAVDA,NEPRAVDA,NEPRAVDA AHAHAHAHA
GedžaPOZNAVALAC

sep 2012.

#76
:hippy: Da se vratimo na temu. ne seri, ne buri, ne kenjaj, ne drndaj, ne drnjkaj, ne drki, ne groki, ne laprdaj, ne lomoi, ne balavi, ne mitinguj, ne zanovetaj....-NE SMARAJ :konjo
macedoniaENTUZIJASTA

sep 2012.

#77
haha hermic si ti druze pobego gavom bezobzirom tako si brzo pobego da ni tvoja sjenka te nemoze stici ali nadam se da si izvukao poruku od te nekoliko postove shvatio si da nisi dostojan i navorucenie ima jedna pjesma neki novi klinci pjeva balasevic hahahahaa nemoj se bojati druze ako neces da se licno sretnemo nemoj onda da mi se zakanujes...........hajde sada crtic pa u krpe mislim da je ovo forum za +18 a to znaci da ...............
SulundarAMBASADOR

sep 2012.

#78
aaahahahaa ...,dobar! evo jedna "Dodaj,ne driblaj!" (dodaj buxnu)
THC_powerLEGENDA

sep 2012.

#79
kad neko dugo dr~i joju u sebe, a drugi cekaju da doe do njih onda mu se ka~e "ata si se ~enia"
jesamZMAJ

sep 2012.

#80
Meni ova tema zapravo super...bas si me pogodio....steata kaj i dalje njaske...ali eto....asocira me....sam tvoj nick...a i moje iskustvo...bila u Sskopju , ali na jezeru,...Dado Topic & Leb i sol - Makedonija - YouTube
HookerLEGENDA

sep 2012.

#81
E sad ekam da vidim dalji razvoj situacije...jesam,ti si genije.`ta li e sad Makedonac da napiae? :ludakOvo mi postaje zanimljivo ... E,da,i gde je Zlo&Naopako do sad. eka,vreba,a ata to samo on zna? E,da,ja se naduvo posle nekih 15-dana...Ajde,akcija...
HookerLEGENDA

sep 2012.

#82
:ludakzapaliti 100 g, ludak :) ,rizla 100 s - stotka
GedžaPOZNAVALAC

okt 2012.

#83
Izrazi kada se neko napije: Pijan kao kamen, kao strela, kao letva, kao zemlja crna, kao dupe, kao sumska komislija od 3 clana, kao leska, kao klen, kao mile grcuz, kao obrad perkic... Ukovao se kao ekser. Zavezao kao mlad krastavac. Preplice nogama kao kolovodja. nalizao se, ukokao se, naroksovao se, nabelio se, unistio se, ufazli io se, udrskao se,... Bice jos!

okt 2012.

#84
ubio se,otelio se,ukomirao se,ubleko se,uaalovo se,uneredio se,oduzeo se,ukrma io se,izbetonirao se... isto izrazi za pijano stanje :)

okt 2012.

#85
tabla..

okt 2012.

#86
Ili - ej, bogartujea, poaalji vamo..

okt 2012.

#87
upka, upkica - neobrijana "mackica" :ludak

okt 2012.

#88
~vajznuti - odalamiti,lupiti stoji ko drvena Marija - stoji ukipljen,ne pomi e se iako bi trebao,ovo se rabi u situacijama kad se od nekog o ekuje da se pokrene i reagira a on/ona samo stoji i gleda (npr. Vidia da vaza pada na pod a ti stojia ko drvena Marija)
THC_powerLEGENDA

avg 2013.

#89
gradele - kad pukne sjemenka u joji, pa se osjeti miris pecene ribe sa gradela

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se