LEGACY
Upoznavanje oca sa biljkom marihuane
68 odgovora3,252 pregleda
Squerlz
LEGENDA6.419 REP14%
→ Zmaj
SquerlzLEGENDA
dec 2015.
dec 2015.#1
Ovako je proslo upozanje mog oca za Biljkom marihane.
Napravo sam stelth box i posadio biljke koje su sada stare mozda 6 dana.U mojoj sobi je bix kada se raspitivao o zvucima ventilatora sam odlucio da pokazem mom ocu sta je moj hoby ali on to tako ne smatra.Matori mi je invalid izgubio je nogu iznad kolena ,ali ne u nekoj nesrci to je sam sebi napravio imao je pushacku nogu i uz to secer ceo zivot je provodio po kafanama casteci svoje "Drugare" evo dan danas pusi i pije iako ce verovatno izgubiti i drugu zato sto ne zeli da ostavi 2 poroka.Za njega je Marihuana DROGA i tacka.Kako bi vam bolje predstavio njegovo stanje njemu niko sivi na ovom svetu ne odgovara a na najmanje samom tebi.Svi moji pokusaji za normalan dialog su se zavrsili sa to je droga najebaces i odgovore na bilo koje racionalno pitanje koje bi morao da odgovori se zavrsilo sa starom decijom TAKO! Nudio mi je i pare da odem u Beograd da trazim posao ne razumejuci da ja ovo ne radim zbog para nego zbog ljubavi prema biljci.Nisam nikada i mislio da je moj otac toliko zatucan ali ipak to ne bi me toliko trebalo iznenaditi ipak je on covek koji u kolicima ide da glasa za nasu propast(moje mishljene).Takodje je rekao da cim budem izasao iz kuce ce sve pocupati ;)
Sada cu vam ispricati drugu stranu price nemam posao do skorije sam radio u jednoj firmi koja se zatvorila i sada sedim sa ocem 5 meseci pomazuci ocu i pokusavajuci da nadjem neki posao.
Toliko od mene po jutru se dan poznaje !
:thumb:
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
dec 2015.
dec 2015.#2
Moj je ko tvoj, zatucan do bola. Odustani jbga, mora se desiti UDO da shvate, a
uda se ne deaavaju baa tako lako. Sa
uvaj si ~ivce.
Sa starom sam zapalio 2-3 puta(ono povukla bi 2 serije) unazad dvije godine, dok je prije 10 bila zatucana kao on. A danas vjerujem da joj je ~ao ata je kroz ~ivot podr~avala tu njegovu zatucenost.
Stari mi ne pije 15-ak godina(dosta se opijao) a sad je hodajua negativa i depresija od kada je stao. Emotivni vampir.
Squerlz
LEGENDA6.419 REP14%
→ Zmaj
SquerlzLEGENDA
dec 2015.
dec 2015.#3
Kao da si opisao mog oca Emotivni vampir mora da je neka zarazna bolest :)
t@mara
ZMAJ28.214 REP
t@maraZMAJ
dec 2015.
dec 2015.#4
Na~alost i moji su isti.Znaju da puaim joa od srednje akole.
Za growanje su uspjeli saznati pred malo iako ne ~ivim sa njima.
Jednostavno vole njuakati tamo gdje im nije mjesto.
Oni za sve imaju samo jednu rije
...droga :(
Mislim ~alosno je to sve,ali ja svoje razumijem.
Ljudi su sa sela i zatucani ato se ovoga ti
e i nikada se to nee promijeniti.
Ja sam se time prestala optereivati i prihvatila to kao kona
no.
Nisam kloaarica,NE DROGIRAM SE,radim od svoje 18g,skroz sam samostalna i nikoga ne pitam za pomo.
Viae niti ne pri
amo o toj temi kada se vidimo,sve se zna i gotovo.
Ja znam ata oni misle,i oni ata ja.
Ali nema odustajanja :;)
Kapisla
ENTUZIJASTA556 REP89%
→ Poznavalac
KapislaENTUZIJASTA
dec 2015.
dec 2015.#5
Mozda se ljudi jednostavno plase zato sto je to ipak po zakonu droga i ako vas, ne daj boze, uhvate, odose im deca u zatvor. Morate ih razumeti. Meni majka recimo ne brani da uzgajam u kuci, ali vidim da joj nije svejedno i zbog toga cekam leto da zasadim lepo napolju da joj ne bih stvarao nelagodu.
Nisu stariji ljudi budale, znaju oni vrlo dobro sta je konoplja, pogotovo oni koji su u svoje vreme sadili industrijsku i znaju njen znacaj, ali eto...pokusavaju da vas ubede da je to nesto lose, zato sto po zakonu i jeste i ne zele da upadate u probleme sa istim. To je neko moje misljenje.
Fenix94
POZNAVALAC602 REP0%
→ Ambasador
Fenix94POZNAVALAC
dec 2015.
dec 2015.#6
Tu se ne zna ko je vise kriv, da li drzave nase ili nas narod. Kad drzava bude pocela da govori kako je marihuana dospela kod nas sa planete jupiter i da je to seme koje iskaki kokoska 90% istih tih primitivnih ljudi ce u to i poverovati bez ikakvog pokusaja da samo zakljuci ima li to smisla. Sto bi Bora Corba rekao "Stoka ume da nervira, jedi sta ti se servira" :)
Squerlz
LEGENDA6.419 REP14%
→ Zmaj
SquerlzLEGENDA
dec 2015.
dec 2015.#7
Evo cisto da se javim da kazem sta je bilo sutradan.Nismo ceo dan pricali o jucerasnjem danu drazio mi je da obavim neke sitnice za sutra , znajuci matorag kako funkcionise izgleda da cu terati dalje ...
:thumb:
Fenix94
POZNAVALAC602 REP0%
→ Ambasador
Fenix94POZNAVALAC
dec 2015.
dec 2015.#8
Joj sto su isti svi kao da ih je isti tata pravio, i moj je takav. Kao sve je ok cuti i pravi se da nista nije bilo, tj "na jedno oko zmuri" :D
ZdravaTrava
LEGENDA10.650 REP56%
→ Zmaj
ZdravaTravaLEGENDA
dec 2015.
dec 2015.#10
Moj ale joj :) Kralj, i najja
i
ovjek kojeg znam. Tolerantan i otvoren
ovjek, uvijek spreman nau
iti neato novo bez obzira na njegove godine. Nema toga ato on ne mo~e svojim rukama napraviti,
ak je auto jednom u mladosti napravio, ne slo~io, nego napravio. atestirao i registrirao. Dao bi mu uzgoj+ za uzgoj mene, brae i sestre. Al po pitanju growa, joj :)
Nije proaao niti jedan moj uzgoj a da on nije napravio paranoju, uvla
ei mene u nepostojee drame, bilo je slu
ajeva kad sam se rijeaavao svega radi njegove la~ne uzbune. Ja znam da on to radi jer me voli, i ~eli mi sve najbolje. Ali tata, ovo je meni najbolje :)
Pri
ao je sa mojom curom, rekao joj da e prokockati kuu na drogu i da, ako slu
ajno zatrudni, dijete je to koje e patiti od deformacija :D
Ali cigarete i cuga, to mo~e uvijek. Jbg, vrijeme sve lije
i i mijenja, do e dan kad e shvatiti, ja vjerujem u to.
Kao i Tamara, samostalan sam, samo ato radim od svoje 15e :D I postavio sam se tako, da ne dira u moje stvari, bar ne rukama. To je moja stvar i on to nee nikad rasparati, unakaziti, sabotirati i sli
no.
Joa nije vidio novi box, al tu reakciju bi volio snimat hahaha
Siguran sam, da je kanabis legalan, nikakvih problema nebi bilo, jer kao ato sam rekao, takav je radi tog ato je zabrinut. Ovi od vas koji imaju vlastite potomke razumjeti o
emu pri
am :)
Blader
ZMAJ27.296 REP
BladerZMAJ
dec 2015.
dec 2015.#11
Treba ata viae puta spomenuti rije
i kanabis,trava, dobra, lijek i takve rije
i i nakon godinu dana puno je lakae pri
at. :D
Njima je joa najgora sramota koja mo~e doi ako nas ulove. Kad sam starome reka i pokaza box 1x1 m on poludio- ja imam neprijatalje koji jedva
ekaju da najebem ovo ono.... teaka ga paranoja oprala zato sam i napravio samo mali box dok ne odem iz njihovog stana kojeg sad koristim.
nerp
ZMAJ29.234 REP
nerpZMAJ
dec 2015.
dec 2015.#12
Moji me mole da sami posade na terasi, ali ja im ne dam :D
Doduse, malo su stariji, prosli su dosta toga i neke predrasude tipa sramota/to je droga/sta ce ko reci/, su "prelezali" jako brzo.
Triger je bio majcin rak, i iako niko u porodici nije nikada duvao, posle prvog uzgoja smo svi produvali, a majka samo ulje.
Sta da kazem, pre toga su se cackali i klali oko politike i sl. gluposti, razilazili pa mirili, a sada su mirni ko bube! :p
No, na kraju da dodam da za neke stvari treba vremena, i da ne treba odustajati, samo prica o benefitima i docice valjda na svoje vremenom. Meni licno je kanabis dao samo benefite u zivotu, mnoge stvari sam stavio na svoje mesto i ne opterecujem se vise glupostima.
Zivci su mi kul, za sebe se ne bojim ;)
Ana Marija
AMBASADOR2.782 REP37%
→ Legenda
Ana MarijaAMBASADOR
dec 2015.
dec 2015.#13
Moja mama je kraljica. Kad sam studirala morala sam putovati busom u vei grad i onda sam joj kasnije rekla kako sam stopom iala na faks, a za novce koje su mi davali za bus sam kupovala travu. Na to se samo smijala jer je sama po sebi stvarno otvorena za sve.
Onda mi je jedno ljeto pri
ala kako je bila kod prijateljice i u dvoriatu je imala ogroman i prekrasan grm. Kad ju je pitala sta je to, (jer je moja majka veliki obo~avatelj cvijeca pa je sigurno pozelila tako neato lijepo i u svom dvoriatu) ova je odgovorila mrtva ladna da je to njen sin posijao marihuanu. Pa su onda stajali tak i divili se divnom grmu.
Nakon toga je bila opet kod nje, valjda kad se to osusilo i iskjuralo pa su duvali i nju nudili al ona nije htjela. Pitam ju zaato nisi ka~e a ne znam. Valjd ju bilo strah.
Tako sam napravila svoj box i kada je doala i pitala sta je to, malo sam se dvoumila trebam li joj rei. Ali onda nekako pou
ena iskustvom i odnosom medju nama rekla sam joj i vriatala je od smijeha.
Ja sam svoj
ovjek, imam svoj posao, ~ivimo odvojeno. Odnos s roditeljima se gradi od rodjenja. Naravno da te okolina i njihov odgoj isformira u neku osobu, ali kroz ~ivot radia na sebi i ako imaa neku razinu svijesti o sebi tada po
injes probijati granice malo po malo. Moja majka uvijek ka~e da je najsretnija kad vidi da joj je dijete sretno, sposobno i neustraaivo.
Moja majka takodjer zna da imam djevojku, da ne ka~em zaru
nicu, i unato
njenim vjerskim uvjerenjima to nas je joa viae zblizilo.
Roditelji se u njima teakim situacijama pretvaraju u djecu i postaju veliki manipulatori. Ako im postavis granice, ako se postavia kao osoba koja je svjesna svojih postupaka i snosis odgovornost za iste, ako im poka~ea da si samostalan i da ti u neku ruku ne trebaju, onda oni skontaju da to i nije loae, skontaju da im je lakae tako jer ne moraju brinuti o tom sta ti radia i kako ti je. Totalno se posvete sebi i postanu zadovoljniji, radja se povjerenje, a s povjerenjem dolazi i otvorenost i sloboda. Naravno, mora biti obostrano.
No, bit cijele ove filozofije je da bi ista u odnosima funkcioniralo kako treba, pa tako i s roditeljima, kree od nas samih. Ako imaa dobre argumente, a imas image osobe koja ne pri
a u prazno, dozvoliti e ti da se na neki na
in dokazes.
Onaj kom je ovo "dokazivanje" prvo i ozbiljnije misljenja sam da su uzeli preveliki zalogaj za prvi put. Treba poceti od malih stvari i korak po korak.
Opet, svaki roditelj je pri
a za sebe, kao i dijete, odredjeni obrazac ne postoji, treba hrpa snala~ljivosti i upornosti i uspjeh nee izostati.
Stay cool i budi frend svom starcu pa e onda biti i on tebi. Nema sile, inata, zanemari povrede iz djetinjstva, osvijesti zaato neato radia, govoria, osvijesti sta osjeaa i odakle taj osjeaj, osvijesti sebe u ovom svemiru i ostalo e se poslagati.
Pozz.
Blader
ZMAJ27.296 REP
BladerZMAJ
dec 2015.
dec 2015.#14
Ne ~ivim sa svojima od 14. ali ~ivim u njihovome stanu. Ali rekao sam im da u posadit, i na to stara ka~e- ne
ea pod mojim krovom, zvat u ti policiju. Nebi zvala policiju ali bi mi usla kad mene nebi bilo i bacila sve, to bi rezultiralo raskolom izmeu nas, a i ovako smo si jako dobri ali svaamo se iskre frcaju. Tako da sam posadio micro box 8 (i neato outdor) i rijeaio problem dok se ne uselim uskoro u svoje.
Stari poludio da e me netko odrukat sto posto, da on ima neprijatelje, izgubit ea posal, u zatvor
ea... kad sam rekao da je to moj izbor, onda je bilo ne
ea pod mojim krovom. Imaju pravo ata se tie toga. Oni gledaju iz svog kuta i on je druk
iji od moga i teako e oni mene shvatit jer i ovako misle da sam prolupa...jer sam potpuna suprotnost od njih-oni sve po p.s.-u , a ja sve bez pravila.
A gledaj imam nekad osje
aj da je lakae ljude koji imaju manji ego jer meni je stara doktorica i misli da je frajerica i cili ~ivot ispunjava tua o
ekivanja i dru~i se sa takvima i da sada uhvate sina u proizvodnji... teako joj je to prihvatit. Iako ja njoj otvoreno ka~em da sam posadija da imam 3 vrste, za sebe i da u~ivam i sve i to je sve uredu...
Ali to je ilegalno i mo~ea ti znanstveno predavanje odr~at, plus ata me svi hvale njima da povratia koliko (trol aarmer 24/7)...ali to je ilegalno i dok ne bude legalno nema pri
e da e oni suraivat.
Jedna rije
opisuje to stanje - strah - ali bez straha nema ni hrabrosti...
Squerlz
LEGENDA6.419 REP14%
→ Zmaj
SquerlzLEGENDA
dec 2015.
dec 2015.#15
@nerp Imam neki osecaj da ce tako biti i kod mene.Ovako ja to vidim mozda cudno poredjenje al ajd.To ti je isto kad uzmes kucu niko nece da ga seta sere im po kuci teraju ga i na kraju ga zavole :)
@Ana Marija Majke su cudo cini mi se da su uvek otvorenije za razgovor i razumevanje sa druge strane tate su druga prica...Takodje ja sam mu uvek bio frend sad dal on to vidi ili ne to je pitanje...
:thumb:
39 REP78%
→ Istraživač
dec 2015.
dec 2015.#17
normalno ima staraca koji to ne shvacaju,citam vase price a ko da gledam svoje,zato ako moje dijete bude pusilo,ja mu ni najmanje necu braniti ali prvu bu sa menom da vidi sta je trava a ne da mora imati posla s dilerima i smucat se po parkovima,gdije ces najprije biti uhvacen,sijedi doma i pusi.tu nasi roditelji grijese,jer znam da je to lijek za zivce,hm znaci sto napraviti uzeti normabel il
i TRAVU
NoVaseline
POZNAVALAC1.145 REP61%
→ Ambasador
NoVaselinePOZNAVALAC
dec 2015.
dec 2015.#18
Dolazim iz porodice klasicnih tabletomana.
A oni su po ponasanju kao alkosi, nece da priznaju da imaju problem.
Pokusavam bas ovih dana da im pridjem i priznam da onaj crni box u sobi zapravo nije japanski kompjuter koji pravi struju..
W8 For It
POZNAVALAC1.473 REP97%
→ Ambasador
W8 For ItPOZNAVALAC
dec 2015.
dec 2015.#19
Daj seres....japanski kompjuter koji pravi struju....hahahahahha....sorry frend ali hahhaaha
Btw da se nadodam na pricu...ugl zivio sam sa caletom do svoje 17. god i vidio da smo totalno drugaciji karakteri koji se nemogu nac na nekoj sredini oko prostih stvari a kamo li da mu kazem da duvam... Dakle sad mi je 27 i pun mi k... dilera i idiota koji ne kuze da se gravitacija nije smanjila tj da je i dalje 1 gram=1gram ,a ne 0.8 grama...pa sam odlucio sam napravit svoje u svom podstanarskom stanu i ide mi polako ali sigurno...ugl da neidem s teme..kad bi caletu reko da duvam a kamo li da uzgajam njegova bi gusteraca koju je operiro pre par mj zbog tumora,roknula ko balon od nevjerice...ali ja to radim iz obostrane koristi,sto znaci da nakon pokusnog ovog growa sa super hushom planiram posadit neki strain sa visokim cbd-om da njemu napravim ulje da mu pomogne da se rijesi tog smeca od tumora...koliko god da imate il imam nesuglasice sa starcima nemojte im okretat leda jer nisu oni krivi sto su zatucane seljacine (da se netko ne uvrijedi) ali opet nesebicno razmisljam...bar ja tako mislim...
Smells
ZMAJ29.263 REP
SmellsZMAJ
dec 2015.
dec 2015.#20
@NoVaseline dobra fora,ako me ikada iata i pitaju...mogu re da imam nuklearnu elektranu,ipak su sad 120x120x200 i 90x90x180 u sobi...:D
Kod mene nebi bilo pitanja ni
uenja,ipak je karcinom u obitelji,ali da znaju - neznaju :) Ali i slabo dolaze u goste,ato mi odgovara.
Bigsmille
AMBASADOR2.537 REP30%
→ Legenda
BigsmilleAMBASADOR
dec 2015.
dec 2015.#21
Moj stari zna sa obzirom sa kojim se poslom bavim da sam probao sve i uvijek smo pri
ali o svemu..I tako jedan dan sjedimo u dvoriatu,a tokom ~ivota sebi je slo~io 2 top bukse od
ega je zadnjih godina jednu izostavio (zapustio) ja sam mu rekao da u to sebi spremiti i urediti..Odradio sve top i rekao mu da e tamo biti box..Sine kakav box..Pa box za vu..Neea valjda..reko hocu..Najbolje znaa sta radia imaa koju godinu sam najbolje znaa sta radia. .Pomogao je slo~iti buksu a sada jednom dnevno obilazi.Svidja mu se jako i
udi se kako to brzo raste..Top ja sretan
NoVaseline
POZNAVALAC1.145 REP61%
→ Ambasador
NoVaselinePOZNAVALAC
dec 2015.
dec 2015.#22
Mozes da kazes da je ovaj veci za AC, a ovaj mali za DC, a kada rade zajedno onda prave buku kao
Iz ciste predostroznosti planiram da im kazem, da ako se ne daj boze nesto desi da ne misle da sam se time komercijalno bavio, a verovanto bi pomislili i ko zna od kada!
Srecno sa lecenjem :thumb:
Imbra Presvetli
ZMAJ53.695 REP
Imbra PresvetliZMAJ
dec 2015.
dec 2015.#23
meni moj stari zaljeva bilje dok sam ja na godianjem......dvaput voda, jednom gnojivo :D
ali i dalje misli da je to droga, naravno
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
dec 2015.
dec 2015.#24
Meni starci ~ive par kua od mene, stari produvao prije par godina, pomoglo mu kod glaukoma i nesanice, a veli da mu je interesantno to da kad poduva sve mu je ravno, i za sve ga zaboli briga, haha. On je kao student iaao u dnevnice po kudeljarama ali veli da nikad nije
uo da postoji medicinska vutra osim industrijske. Ka~e tko bi to znao u to doba. Ja sam ga osobno upoznao sa biljozom kad sam pozvao njega i staru prije par godina i rekao im da ponesu po par akara. Taman bio skinuo ljoze pa reko joa dva para ruku dobro doe. Na prvu, kad sam svakom tutnuo granu u ruke su bili zbunjeni, stara je sku~ila da je to jer je vidila list na tv-u, a starog je miris vratio u studenske dane kad je bario koke po kudeljarama. Zanimljivo da mi ni rasta ni rista nisu nikad imali predrasude prema tome, niti su osuivali ikog tko je konzumirao, pa ni mene osobno iako su znali da duvam ve krajem srednje akole. Sad gledaju na biljku sasvim drugim o
ima, stari zapali svako ve
e prije spavanja i na svojem primjeru se uvjerio o svim dobrobitima naae presvete biljke, iako veli nije mu jasno kako su ih cijeli ~ivot lagali i skrivali pravu istinu o tome.
Svake godine i za njega posadim par komada i on zadovoljan, i rekao mi je ako se desi ikakvo zlo, da me ope s biljozama da ka~em da su sve njegove. Veli da je star i bolestan i da nee nitko njega u zatvor radi 3-4 biljke :) .
cikes
ISTRAŽIVAČ74 REP16%
→ Entuzijasta
cikesISTRAŽIVAČ
dec 2015.
dec 2015.#26
~ivili ljudi, moje upoznavanje oca sa biljkom oho, to vam je pocelo ima 3 mjeseca kako mi je otac vec prije 3.god izljecio rak d.c. nije prije koristio ni ulje ni nista .... e sad nae meni otac u sobi jedan cvitic.. ja dosa doma sa posla kaze on nesto sam ti nasa op pokaze cvitic ja sritan ko malo dite vise sto je nasa jer bice mi bilo ispalo,,i da jesam li ja normalan sto ti to treba ti si bio prije dobar bla bla bla (zaatitni
ki govori svakoga roditelja ) i ja se potajim i kazem necu vise samo da se nenervira.. i ugl vratijo mu se rak ne jedan nego 2 metastaze na plucima jedna na mozgu ... kako sam preuzeo sve brige na sebe poco sam istrazivati sto kako i sta , i tako sam dosao do ove stranice jer me zanimalo oko ulja, nabavim ja ulje i malo na cackalicu kazem njemu otvori usta,e on da nece i nakon prepiranja namazem ja to njemu ispod jezika,, on cili namrgoen gre lei, sutra dan ja ostavim laptop i pustim mu video dokumentarni film rick simpsona - run from the cure zahvaljuljuci vama i ovom forumu, i tako ja dodem sa posla a meni moj brko kaze odma sa vrata *MA}I* hhh i tako sam mu ja prica o tome svemu i da napravija san sam ulje i uspjelo mi je i ne samo to nego imam 2 auto biljke i on to lipo nosi na sunce brine se o tome i u svemu tome dou mi nalazi nakon 3 mjeseca uzimanja ulja i rak na mozgu se smanjija sa 1,9 na 1,7 i sam doktor je ostao paff i reka nezz sta uzimate al nastavite sa tim :) sve u svemu moja taktika je ne odma sve im rec nego polako svaki dan po malo, malo za rucak malo navecer malo koji dokumetarac i oni su vasi ;)
cikes
ISTRAŽIVAČ74 REP16%
→ Entuzijasta
cikesISTRAŽIVAČ
dec 2015.
dec 2015.#28
znam da se mora davati u dozama al jos jam ono sta se kaze od oka ( imam jedan atapi i na njemu sam stavija oznake i svaka 4 dana malo pojacam, al tek sad cu pocet na ampule male),, al ulje ovo sto sam napravija i ovo sto sam kupio su nebo i zemlja proba sam malo i moje je puno jace ) malo gor
e, ja sam mu dozer ugl ovisi o meni i koliko mi je dobar :ajnstajn:
39 REP78%
→ Istraživač
dec 2015.
dec 2015.#30
da na zalost ljudi ne razumiju da nije bitan samo taj thc,mene sve vise zanima cbd, jel probao sam royal highnes medical.od royala i predobro...probaj
48 REP96%
→ Istraživač
dec 2015.
dec 2015.#31
Mogu da kazem da ja nemam problema sa starcima jer nas matori napustio davno, a keva radi u inostranstvu bori se, bila letos sestra kod nje i pokupila neki bong, seme i par grama neke super kul travke. Medjutim, sta bude... zasadim lepo to seme, sve ga lepo odrzavam... jer ko ce bacati pare na dilera jos ko zna sta stvalja budala u nju... taman pocela da cveta super izgledala
i baba sa sela dodje da nam pospremi dok smo mi bili vani, vracamo se kadar nevera
nema biljcice nigde...baba se pravi luda, kao nije znala sta je, mislila korov.
Mislim se sad si usla ovde i nikad vise...
Bigsmille
AMBASADOR2.537 REP30%
→ Legenda
amneziaHaze
ZMAJ16.932 REP
amneziaHazeZMAJ
jan 2016.
jan 2016.#33
ja imam bukvalno korov u saksiji koji odrzavam 5 godina vec, niko ga ne dira hahaha
zajbana baba
48 REP96%
→ Istraživač
jan 2016.
jan 2016.#34
Hvala Bogu pa nisam bio siguran da li je curica ili momak,
da je curica vala baba bi ga odzvanjala
amneziaHaze
ZMAJ16.932 REP
amneziaHazeZMAJ
jan 2016.
jan 2016.#35
zamisli brendirano sjeme 20E jedna menka preznojio se dok si ceko da prede granicu dode baba i baci je XD
dec 2015.
1 / 35
dec 2015.
jan 2016.