LEGACY
Kolekcija krajputasa ;)
20 odgovora1,161 pregleda
Heekami
ISTRAŽIVAČ105 REP37%
→ Entuzijasta
HeekamiISTRAŽIVAČ
sep 2011.
sep 2011.#1
Daklem evo slika krajputasa, e sad iskusniji ce reci jel ovo uopste moze da se konzumira ili ne ;)
A evo i videa da se vidi koliko je to sve blizu puta recimo:
View My Video
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
sep 2011.
sep 2011.#3
ije je da je puno je sjemenja i vrlo vjerovatno neka divlja sorta, nema smisla to konzumirati.
Heekami
ISTRAŽIVAČ105 REP37%
→ Entuzijasta
HeekamiISTRAŽIVAČ
sep 2011.
sep 2011.#4
Nasao pored puta, put los mora da se vozi sporo i imao sta da ugledam :)
da to sam i ja primetio semenki zilion, i to je deo koji mi nije bas jasan, to je verovatno zato sto je divljakusa?
znaci nikakve koristi mislis da nema od ovoga?
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Smeh
ENTUZIJASTA221 REP5%
→ Poznavalac
SmehENTUZIJASTA
sep 2011.
sep 2011.#6
pa jedino pokupit saku sjemenki za proljece za outdor ako se zelis okusat u ttome ili vec jesi ...pa neznam sta bi vise mogo s tim :D
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
sep 2011.
sep 2011.#7
bro, industrijska kao sto rekoh u startu mog javljanja, puna semena, sama se reprodukuje, (ja sam istu video i na granicnom perlazu sa madjarskom, isto kao i koprivu, niko je ne dira), to je nesto sto mozda korene vuce jos od marije terezije...
a sta da radi sa semenom koje inace leti naokolo jedno 100 generacija u nazad, a nije ni za k**** (jedino da je oprasuje narednih 5 godina nekom brendiranom i radi na nekoj kvazi domestic sorti, suludo?)
*izvinjavam se na duplom postu* (moze mod. ili adm. da spoji)
Heekami
ISTRAŽIVAČ105 REP37%
→ Entuzijasta
sep 2011.
1 / 11
sep 2011.
sep 2011.