VUTRA
ForumZajednicaOfftopicbas me zanima
LEGACY

bas me zanima

56 odgovora2,316 pregleda
sidartaISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#1
evo bas me zanima koliko vi forumasi imate godina...onako cisto znatizelja...ako nije problem naravno...
elephant0rAMBASADOR

nov 2008.

#2
koliko mislite da imam? :D
BeyondLEGENDA

nov 2008.

#3
56 u 12-om mjesecu
Zabljak 1992POZNAVALAC

nov 2008.

#4
slon je ****r tako da mislim da je malo stariji:hippy:
mr.skunkAMBASADOR

nov 2008.

#5
Ko Herman Hesse kad je otisao u Indiju
sidartaISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#6
a jeste paranoicni ko kakva stara usjedelica mozda bolje da slozim anketu pa vas to malo vise otvori...
gloss_zelenkyAMBASADOR

nov 2008.

#7
Neemo se otkrivamo drugima :P :maryjane:

nov 2008.

#8
samo da nam ne otvori glavu :ludaci_lol:
elephant0rAMBASADOR

nov 2008.

#9
Weedrane to ja ili ti o_O
sidartaISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#10
pa ne vidim razloga ovakvom ustrucavanju...ali dobro... btw nije lose biti otvorene glave...onda ce ti se svijet ukazati onakvim kakav zaista jeste

nov 2008.

#11
isto je lijepo da ne postujea post za postom :keepoff:
BugiPOZNAVALAC

nov 2008.

#12
22 - istina?...
sidartaISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#13
balcan_smoke : lapsusi Bugi : to mene pitas
HolstenISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#14
Os jos i da ti kazem de zivim ulica i broj telefona hahahaha ludo pitanje nasmejah se kad vide ovo...omg.:bananallama:

nov 2008.

#15
U Aprilu punim 22
BeyondLEGENDA

nov 2008.

#16
Ja a ti imaa negdje oko 16 100%
FlegyPOZNAVALAC

nov 2008.

#17
eto prije 6 godina napunio 12,tako mlad a vec na internetu :signs016:
Che*LEGENDA

nov 2008.

#18
ja imam vise od 22 a manje od 26 :)
Kurblaj KanAMBASADOR

nov 2008.

#19
JA sam bezvremensko bie, Neroen-nestvoren, oduvijek sam bio tu i uvijek u biti
sidartaISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#20
e bas lijepo od vas koji navedose informaciju koja me interesira...bas kao i sto sam pretpostavljao...prosjek 18-23...studentarija...ja recimo imam 26...i mislim da se euforija za thc gubi godinama najvise iz razloga sto je ilegalna mada znam neke i starije od sebe koji puse ali su rjetki oni stariji koji puse samo travu i nista vise obicno ta ekipica dodaje i kojekakve teze drogerije...to je moje iskustvo.. `aman `andor : to mi djeluje na osho nirvana filozofiju
GreenManAMBASADOR

nov 2008.

#21
Mator sam i sramote me da kazem. :/
Che*LEGENDA

nov 2008.

#22
A nije sramota imati 27 ;))))))))))) :b_evil:
RedShAMBASADOR

nov 2008.

#23
ova tema nema smisla. svi ga seru kako god okrenes....a nije ni zabavno :)

nov 2008.

#24
...a i dosta njima piae u profilu:) p.s. otkad napunih 18, ne ostarih ni dana, a kamoli godina ;)
sidartaISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#25
sta bih tek trebao da kaze onaj od 50 godina...nisi star tek si poceo da zivis... evo bas prije koji tjedan sazna da mi se susjedi spremaju pec rakijesinu jedan 40 drugi 60tih godina normalni obiteljski ljudi koji tu i tamo vole da se raznesu da bi lakse podnjeli pizdarije koje nosi zivot...e sad sam ja kriminalac sa par jointa a oni normalni sa malom tvornicom za preradu alkohola...bez obzira sto psihijatri govore je trava manje toksicna od alkohola i da se moze koristiti i u medicinske svrhe...kao sad zivimo u demokraciji sloboda izbora i slicne pizdarije a vamo s druge strane cisti fasizam...treba napravit drzavni udar i isjec ovaj mediokritet koji vlada...
pecko88ENTUZIJASTA

nov 2008.

#26
Ja imam 17 i nekoliko stotina meseca, sta da radim maloletnik...:icon_mrgreen:

nov 2008.

#27
ma to tie isto frustriranost ovjeka koji gleda nelogiku ovog sistema koji se prezentira la~no i licemjerno a radi jednu sasvim preo ito-o iglednu ahemu vidljivu i malom djetetu. Jebiga, tako stoje stvari i treba prihvatit stanje i odjebat ih..ina e emo bit frustrirani luaci, a ko da su spoznaje pozitivno neato, samo te mo~e bacat u opsesiju, ludost i depru injenice koje nam rade da nas pobiju i iskoriste... ovi nek peku alkohol, sistem nek im to dopuata...ako postanu ili jesu alkoholi ari svi e najebat tako da ateta njima, ateta druatvu al jebiga...jedino ata danas mo~ea jest pronai sebe i u~ivat u ljepoti beskraja ato ih ovo postojanje pru~a...a tu nikakva politika ne mo~e prii, ni sa kakavim sivilom, brutalnoau ili pokvarenoau jer ono ata nam je pru~eno na dlanu beskrajno je neizmjernije od i eg drugog ovozemaljskog...da ne ka~em da je pola toga i ovozemaljskog neusporedivo vee od sranja na koja nas prisiljavaju;) tako da, ko ih jebe, jedino pazit da se ne zavrai na panduriji, a njih ko jebe, osim njih samih sebe:devilfingers: p.s. back to topic: ovjek je mlad koliko se starim osjea:icon_mrgreen:
sidartaISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#28
doors_of_perception : slazem se u potpunosti s tobom no ja sam danas malo nadrkan pa se ljecim na ovaj nacin...nadam se da neko ne zamjeri

nov 2008.

#29
ma nisam ni osjetio nikakvu krivu vibru braco;) to ja uvijek onako, neke refleksije bacam:) ilitiga percepcije..hehe A i pri ao openito o ovjekovima stvarima koje nas sve u dubini preokupiraju...to svima nama dobro doe, u istom smo koau pa da si malo pomognemo, makar razumijevanjem ili dr~anjem za ruke:hehe: kum-ba-ja-malo kum-ba-ja:common028::vb_devil::vb_kez:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se