VUTRA
ForumZajednicaOfftopicrolling skills?
LEGACY

rolling skills?

48 odgovora3,295 pregleda

okt 2006.

#1
eo jedan topic nigdje veze... stavljajte vase smotane jointe.. da vidimo ciji je najljepsi :lol: eo da probijem led.

okt 2006.

#2
imas stila good work! takav je stata ispusiti... ma sta ja pricam ?' daj to vamo ! :wink:

okt 2006.

#3
hehe, ovo je davno izgorilo..

okt 2006.

#4
MA SMOTAJ NAM KENO JEDNU TOPINU :D :D :D :D
Bezze_SaAMBASADOR

okt 2006.

#5
Ja lièno ne volim debele joint-e, isto "sarma" majke mi, i bezze ih pušiti.... isto ovako motam kao na slici, i uvijek gori fino (nema da ide u krivo, èak iako je više prašine....), isto volim kapicu mu staviti i spaliti prije paljenja :) :) LOL

okt 2006.

#6
fino to izgleda! :P :P :P :P :bravo:

okt 2006.

#7
poslao bi ja jednu ali mali problem vidi se svima face na toj slici pa onda... ili kada bude jedan od korneta.

okt 2006.

#8
hehe. ma sredina je zlatna, a tanki su meni nekako najbolji za pusiti.. uglavnom lagano se da usteliti smotat, samo treba vjezbati.

okt 2006.

#9
post ispod ovaj post nemogu izbrisati

okt 2006.

#10
evo nasih par moj kornet extra long one :P pp-in kornet nakon rolanja prije rolanja sprava za shatove

okt 2006.

#11
au. luda ova spravica

okt 2006.

#12
vidise da vama nije dosadno 8) keno ti si iz bosne? koje mjesto ako smijem znati

okt 2006.

#13
Sarajevo.
P.P.POZNAVALAC

okt 2006.

#14
ta sprava ubija...hehehhehee :lol: vec neka 2 mj. nismo izgasili trubu bez da sam ja zero logic-u dala shat ili on meni....heh... znaci kronicno unistavanje!!!! :banana_skakutje: :banana_mrtva:
delboyLEGENDA

okt 2006.

#15
Eh ovo smo imali mali maraton rolanja ...pa je kasnije bilo kobno... :P
#16
Evo ovo je moje...
BloodspillerPOZNAVALAC

okt 2006.

#17
:wink:

okt 2006.

#18
svidja mi se zastava iz pozadine :D

okt 2006.

#19
a meni se vise svidja ono ispred zastave :wink:

okt 2006.

#20
E pa jbte secam se jedne takve slicne (moja je imala oblik fisheka) kada nisam znao da motam :-) !!!! davno to beshe, inache otkrijte smoking crne na izvlacenje....zakon za sve jointe, mama svih rizli!
#21
Lijepo je vama... :( A ja ne pushim vec dva dana... :(
P.P.POZNAVALAC

okt 2006.

#22
u petak prijatelj nabavio 300g cvijeca, nasli se kod njega u 7..nas 5... dimili i dimili... 20komada samo smotali i popusili do nekih 1-2.... sutradan-u subotu... opet ce predimili... nas 5 pusi, a upaljeno 6 truba i jos 2 smotane....jaooo i u nedelju ja i m.m.-zapalili 8 komada popodne posli pive....heh... i danas smo malo posli skole... :) jako malo ce nam trajat ovo sta smo dobili.... jaoooo....i sad sam nadimljena...iako me pusta malo...ali sad mi se spava....

okt 2006.

#23
Isusa ti, ljudi stvarno pretjerujete, a u nicem ne valja pretjerivat :D Treba znat uzivat hi hi
P.P.POZNAVALAC

okt 2006.

#24
pa nebi nista radili da nam nije dobro....zapravo nam je prejebeno...uzivamo :D :lol:

okt 2006.

#25
Svi su strava ali nisu lepai od ovog ato upravo gasim .HA HA HA

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se