LEGACY
rolling skills?
48 odgovora3,295 pregleda
18 REP36%
→ Istraživač
okt 2006.
okt 2006.#1
eo jedan topic nigdje veze...
stavljajte vase smotane jointe..
da vidimo ciji je najljepsi :lol:
eo da probijem led.
11 REP22%
→ Istraživač
okt 2006.
okt 2006.#2
imas stila good work! takav je stata ispusiti... ma sta ja pricam ?' daj to vamo ! :wink:
Bezze_Sa
AMBASADOR4.416 REP83%
→ Legenda
Bezze_SaAMBASADOR
okt 2006.
okt 2006.#5
Ja lièno ne volim debele joint-e, isto "sarma" majke mi, i bezze ih pušiti.... isto ovako motam kao na slici, i uvijek gori fino (nema da ide u krivo, èak iako je više prašine....), isto volim kapicu mu staviti i spaliti prije paljenja :)
:) LOL
21 REP42%
→ Istraživač
okt 2006.
okt 2006.#7
poslao bi ja jednu ali mali problem vidi se svima face na toj slici pa onda... ili kada bude jedan od korneta.
18 REP36%
→ Istraživač
okt 2006.
okt 2006.#8
hehe. ma sredina je zlatna, a tanki su meni nekako najbolji za pusiti..
uglavnom lagano se da usteliti smotat, samo treba vjezbati.
21 REP42%
→ Istraživač
21 REP42%
→ Istraživač
okt 2006.
okt 2006.#10
evo nasih par
moj kornet
extra long one :P
pp-in kornet nakon rolanja
prije rolanja
sprava za shatove
11 REP22%
→ Istraživač
okt 2006.
okt 2006.#12
vidise da vama nije dosadno 8)
keno ti si iz bosne? koje mjesto ako smijem znati
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
P.P.POZNAVALAC
okt 2006.
okt 2006.#14
ta sprava ubija...hehehhehee :lol:
vec neka 2 mj. nismo izgasili trubu bez da sam ja zero logic-u dala shat ili on meni....heh... znaci kronicno unistavanje!!!! :banana_skakutje: :banana_mrtva:
delboy
LEGENDA7.285 REP23%
→ Zmaj
delboyLEGENDA
okt 2006.
okt 2006.#15
Eh ovo smo imali mali maraton rolanja ...pa je kasnije bilo kobno... :P
2 REP4%
→ Istraživač
Bloodspiller
POZNAVALAC1.123 REP58%
→ Ambasador
11 REP22%
→ Istraživač
15 REP30%
→ Istraživač
okt 2006.
okt 2006.#20
E pa jbte secam se jedne takve slicne (moja je imala oblik fisheka) kada nisam znao da motam :-) !!!!
davno to beshe, inache otkrijte smoking crne na izvlacenje....zakon za sve jointe, mama svih rizli!
15 REP30%
→ Istraživač
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
P.P.POZNAVALAC
okt 2006.
okt 2006.#22
u petak prijatelj nabavio 300g cvijeca, nasli se kod njega u 7..nas 5... dimili i dimili... 20komada samo smotali i popusili do nekih 1-2.... sutradan-u subotu... opet ce predimili... nas 5 pusi, a upaljeno 6 truba i jos 2 smotane....jaooo
i u nedelju ja i m.m.-zapalili 8 komada popodne posli pive....heh... i danas smo malo posli skole...
:) jako malo ce nam trajat ovo sta smo dobili....
jaoooo....i sad sam nadimljena...iako me pusta malo...ali sad mi se spava....
12 REP24%
→ Istraživač
okt 2006.
okt 2006.#23
Isusa ti, ljudi stvarno pretjerujete, a u nicem ne valja pretjerivat :D
Treba znat uzivat hi hi
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
P.P.POZNAVALAC
okt 2006.
okt 2006.#24
pa nebi nista radili da nam nije dobro....zapravo nam je prejebeno...uzivamo :D :lol:
0 REP0%
→ Istraživač
okt 2006.
1 / 25
okt 2006.
okt 2006.