VUTRA
ForumZajednicaOfftopicThe Čru Story About Posljednja VeČera...
LEGACY

The Čru Story About Posljednja VeČera...

16 odgovora1,122 pregleda
mr. GuchoAMBASADOR

maj 2007.

#1
THE RU STORY ABOUT POSLJEDNJA VE ERA... (`TO SE ZAPRAVO DESILO ISUSU & CO.? SAZNAJTE OVDJE) Juda se ve bio davno otrijeznio kad je mrtav mamuran pokuaao nai vr vode u mraku kolibe. Svijea je izgorila tako da nije niata vidio. Nagazio na neato mekano koje mu je prostenjalo: "idi u ***** od ovce i jebo te Pilat!" Bio je Matej. Pored njega je le~ala ovca. "Opet nisi imao sree sa ~enama danas" - pripomenu Juda, pijui vode. "Mara u *****, Juda. Ovce me barem nee odbiti..." "Ali ova tvoja je blejala itavu jebenu bo~ju no i nije mi dala spavati" "Aaaa...nisam joj bio jedini, dvoje su ekali u redu. Isus je htio da mu puai pa se zato derala." "Ja sam jebo Lukreciju sino, al se nije dala pa smo je trebali vezati za jasle" "Eto vidia, Juda...ovca daje, samo je trebaa dr~ati jer te ponekad zna ritnuti.." "Mara u *****, poremeeni idijote! Radije jebi ~ene ko ja.." Matej se samo nasmijao i pogladio ovcu. Onda je izaaao van s Judom da pogledaju kakvo je stanje. Gadno. Sve vino su popili a i meskalina je ostalo malo. Nisu znali ato bi od muke. Probudio se i Petar, njega je ve pucala kriza. Zadnju lajnu horsa uzeo je joa sino kad se cijela ekipa ubila od slika. Naali su malo trave i to smotali u pergament i zavalili se u praainu ispod palme. Juda je znao tko je kriv za sve: njihov glavni lider Isus. Bio je toliko ualogiran da se nije probudio ni na udarce bi a, a Petar je plakao od muke i tresao se ko pizda u svom starom haljetku. "Ma znao sam da je Isus pizda! On je sav LSD potroaio na kurve! A dogovorili smo se na slo~no bratstvo!" - Vikao je totalno na rubu ~ivaca, gledajui ga onako izbljuvanog. Isus je i dalje spavao, tj. bio je u transu. Kosa mu je bila izbljuvana s ostacima posljednje ve ere. Ostali su isto le~ali i nisu izgledali puno bolje. "Nemoj tako. Znaa da je Isus jedina osoba koja zna napraviti dobar meskalin..ato bi smo mi bez njega? Opet bi se trebao kurvati u Betlehemu da bi zaradio za jednu usranu lajnu. A i reko je da e nam pokazati boga." - odvrati Matej eaui si jaja. " U ***** mu, opet sam dobio buhe od ovce.." "Boli me *****.. rekao mi je da u ugledati raj, a sve ato sam dosad vidio su bili vojnici s ogromnim kurcima. I opet sam imao halucinacije da me brutalno jebu u aupak. Neu viae uzimati takav LSD." Matej nije niata odgovorio. Isus mu je ispri ao u povjerenju da su vojnici imali vrhunsko dobrog speeda, i da nije imao dovoljno novaca da im plati. Rekli su mu kako e mu dati ali pod uvjetom ako im da guze. Isus je na to odgovorio da ima jednog prijatelja koji e im dati dobrovovljno. Uvalio je Judi dva prokleto jaka tripa u vino i on je pao u trans. Stavio ga je u kolica i odvuko do vojnika. Dok su oni pravili redaljku u atali, Isus je vuko lajne i ekao da ovi zavrae. Judi nije bilo niata straano drugi dan; osim ato nije mogao sjediti ali mu je Isus rekao da ga je pijanog ritnula mula u aupak. Da nikome niata ne ka~e, dao je Mateju ostatak speeda, koji ga je zbog toga zavolio joa viae... Ali ni Matej nije viae imao toliku vjeru u Isusa. Lsd koji je spravljao bio je slab i nije im pokazao boga, za kojeg je rekao da ~ivi u raju i ima brdo droge. Naravno da su ga svi htjeli upoznati i dru~iti se s njim. A Isus je tvrdio da ima posebne veze s bogom, tj. da je njegov sin, ali to mu nije nitko vjerovao jer je uvijek pod tripom. Za ovaj dan im je rekao da e se desiti neato posebno, i svi su o ekivali taj veliki trenutak...ali... "...Ova pizda retardirana se ne ~eli probuditi, boli ga onaj impotentni ***** za mene ato patim!..." Plakao je Petar, konstantno si eaui nos, vrat i ruke. Navuko se na heroin maximalno. Prodao je i svog posljednjeg magarca za lajnu ~utog, a i onda su mu uvalili neko smee. Izgubio je i svoju etku od slonovih dlaka s kojom se redovito eaao po leima. Bio je sav jadan i svi ostali su zaklju ili da je luzer. "Idem tra~iti od kraljevih vojnika...mo~da mi budu dali. Popuait u im i ***** ako treba." "Naravno, idijote...baa si jadan. Opet ea pokupiti herpes kao onaj put..." odvrati Juda, motajui novi joint. Gledao je u Isusa, osjeajui se iznevjerenim. Ve ga je lagano pucala kriza i postajao je sve nervozniji. Bio je navu en na speed a to je gadna stvar. A ovog aupka od Isusa boli *****. Sino je zabrijao posljednju ve eru govorei kako e ga netko izdati. A tko bi ga koji ***** izdao? Juda je uvijek dao speeda i trave ako je naravno neato ostalo od njega. Ruke su mu ve podrhtavale i on je odlu io otii kod vojnika u~icati neato droge. Za to vrijeme, dok su svi u o aju buljili u atalu ispred koje su puaili ostatke trave, Isus se probudi i istei si bradu od rigotine, sve ano najavi: "Brao moja, danas u vam pokazati boga!..." "A gdje ti je materijal?" s nevjericom upita Matija. Isus se lukavo nasmijeaio: "u mom analnom otvoru. Znao sam da ete me pretra~ivati dok budem spavao ali ovo morate konzumirati uz moje prisustvo..." Svi su naravno sko ili i po eli mu ljubiti stopala od sree. Progutali su LSD s ostatkom vina. Trip je bio stvarno jak. Ve se smra ilo kad je po eo djelovati...sjedili su ispod palme u krugu. Fleaevi su bili toliko jaki da im se stvarno ukazao bog. Sjedio je na oblaku u bijeloj spavaici i drkavom harfom u ruci. "Uuuu jebote, nisam znao da ima tolike sise:.." Proaape Matija. "Gdje ti je droga,o bo~e?" upita Petar sav nestrpljiv. Njemu je, navu enog na heroin, LSD bio piaalina. U tom trenutku ga je nek ptica posrala po glavi sa palme, pa je Isus pou no rekao da ne smije po~urivati boga. Dugo je razgovaro s njim i ovi su postali nestrpljivi. Pa di je ta droga koju je boga obeao? Sumnjali su da bi ovakva kurva, sa sisama i spavaicom uope znao ato je to droga. Nisu mogli do ekati kraj, jer su ih iznenada opkolili vojnici. "Mamu vam *****, kloaari jedni, tu se drogirate, a?" Po eli su ih tui bi em i uzeli im ostatak droge. Kad su ih dobro iscipelarili, uhvatili su Isusa i odvukli ga u tamnicu. "Bit e ti sueno, gade, ato si nam krao drogu, i ato smo pokupili AIDS od Jude, ali prije nego ti kralj sudi, mi emo te kazniti na svoj na in!!!" Naravno, bacili su ga na pod i izredali se po njemu. A onda joa jednom. Obukli su se u sado/opremu i bi evali ga, jebui ga sve do jutra. A ato je bilo s ostalim debilima? Kreteni su bili toliko razbijeni da nisu ni znali tko ih je nagazio. Doaao je Juda, sav pod speedom. Matija je jedini bio pri sebi. "gdje je isus, bog te jebo?" Juda se samo kreveljio, zjenice su mu bile airoke. "Ne znam, vojnici su rekli da e ga odvesti na lije enje. Vidia da se sav izbezumio od tripova. Dali su mi 30 srebrnjaka i 10 grama speeda ako im ka~em gdje je...mislim da sam mu napravio dobro djelo, zar ne?" "Pa tko e nam drogu nabavljati, konjino jedna??" Povi e Matija, sav u suzama. "A...nisam ti reko? u Betlehemu su opet legalizirane kurve, pa e nas opet primiti." odvrati Juda, dajui Matiji speeda za utjehu. "Stvarno? Onda dobro. Ionako nam je bilo bolje bez Isusa, jer je uvijek bio bolja kurva od nas..:" "Tako je...a osim toga, snai e se on kod vojnika...hajde, brate, idemo sada pojebati tvoju ovcu..." ..I tako su dva brata bivaa apostola zagrljeni krenuli u atalu, pozivajui i ostale koji su im se pridru~ili u veselju ~idovske tradicije. ---------------------------------------------- HAPPY END!------------------------------------------
psycho.ludjakISTRAŽIVAČ

maj 2007.

#2
neznam nekako mi nisu smjesne price o Isusu koji je htio da mu ovca pusi, nije da sam neki vjernik al sta je previse je previse
kanehbosemAMBASADOR

maj 2007.

#3
brate i borat je pretjero tj. svaata si dozvolio, al ono je smijeano a ovo mi je viae kao vreanje ata ja znam neu te zvat na roendan ako budea pri o ovake viceve

maj 2007.

#4
Ja se ne smatram katolikom ali ovo vrjedja sve ljude koji jesu katolici.Mene vrjedja jer ce povrjediti ljude a i jer droge ne bi smjele sluziti za zajebanciju onima koji nemaju pojma o njima niti ih postuju.Pretpostavljam da osoba koja je ovo napisala nema pojma niti o Isusu niti o drogama a pokusava ih ismijavati na jadan nacin-ne uspjeva.
BloodspillerPOZNAVALAC

maj 2007.

#5
O emo ban!
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

maj 2007.

#6
Moderatori? Briaite ova sranja...
lazarISTRAŽIVAČ

maj 2007.

#7
:ohno: Nisam bas siguran da je Isus sin Bozji, ali ne verujem bas ni da je kresao ovce. Zapravo, jeste sin bozji jer smo svi njegova djeca :) Ne znam, tuzna je ova prica... A trebala je biti smesna?

maj 2007.

#8
O ajno jadno...
1mcISTRAŽIVAČ

maj 2007.

#9
Nisam za ismijavanje nijedne religije,a pogotovo ne kra anske odnosno katoli ke,prema tome onaj koji je ovo napisao nije uope smijeaan,a po reakcijama drugih,o ito se on samo smije tim dje jim glupostima koje je napisao..! :2flip: :lock: :lock:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se