VUTRA
ForumZajednicaOfftopicSplicani ima li vas ???
LEGACY

Splicani ima li vas ???

24 odgovora1,324 pregleda

jul 2009.

#1
Dolazim u Split 16. 6. Zanima me da li je neko iz regije raspolozen za neku blejicu....?
BugiPOZNAVALAC

jul 2009.

#2
ides unatrag u vrijeme?
LucidDreamAMBASADOR

jul 2009.

#3
Eh,da je nama te vutre :)

jul 2009.

#4
xaaxxaaxax....daaaa 16.7....
triorioISTRAŽIVAČ

jul 2009.

#5
ima nas blizu st:)

jul 2009.

#6
pa ajde ljudi...da upoznam bar nekog sa foruma...!!!!
DžidžadžojacPOZNAVALAC

jul 2009.

#7
Poka}i zna ku odmah sada
xarabasENTUZIJASTA

jul 2009.

#8
[bez sadržaja]
choki123POZNAVALAC

jul 2009.

#9
jel i ti gledaa lost,baa je dobra serija

jul 2009.

#10
hahahhahahha mislim stvarno hahahhahahhahaha ak se sad ne upisam ja ne znam... choki123 nasmijao si me do bola xD

jul 2009.

#11
Opusteno, idem na odmor...znacka ostaje kod kuce xD

jul 2009.

#12
Radije je ponesi,tako kad nestane wu da se ima zna ka da se nekim klincima oduzme neato i opet svi sretni :icon_lol::vb_kez:

jul 2009.

#13
MA problem i jeste u wi....jer tamo ne znam nikog...!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se