LEGACY
opalaaaaaaa
50 odgovora3,375 pregleda
5 REP10%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#1
sobzirom na okolnosti parapsiholoske nenormalnosti bio sam kod slagorane sljive i trafike na tregere prekoputa je stajalo postakleno bure iz kojeg su visili konci na bretele zabostahor pretrci jezero i padne snijeg dok je pomrcina sunca udarala po basu i pogledam u vis vidim vedro sivo drhtim kao jeff mills i padam pored snjeznih pahuljica koje su mi zaokupile misli pod uticajem dezoksiribonukleinskih rekcija djelovanja anatomske psihologije na polju botanike agrarne transplatacije i psihologije uma
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
Ras Tafari
POZNAVALAC661 REP7%
→ Ambasador
Ras TafariPOZNAVALAC
nov 2006.
nov 2006.#4
Ovo je paranoidna shizofrenija, znam par takvih ljudi, totalno puknuti, znaju cijeli rijecnik, a svaka recenica bez ikakvog smisla
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#5
Totalne gluposti...
Oni kojima se ovakve ne_logiènosti dogaðaju, bolje da uopæe ne puše. :idea:
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
unknowerAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#6
hahahahahah
ma ne bre...lik se igra recima i vasim slikama koje stvarate dok citate...(sto je sasvim normalno da covek stvara sliku onog o cemu mu pricate)
hahahahhahaaaa
to je meni i jednom mom drugu bilo zezanje kada se napusimo....tripovali smo se tako do iznemoglosti stvarajuci jedan drugome razne tripove putem reci... :D
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#7
Ovako govore politicari samo koriste druge reci.Pricaju i pricaju...i niko ih nista ne razume ali vecina misli da su rekli nesto pametno zbog silnih "strucnih" izraza :wink:
Tripco
POZNAVALAC1.027 REP47%
→ Ambasador
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
nov 2006.
nov 2006.#9
Ma meni je skroz ok za prvi post. Nadam se da ce Njaaaak spustiti se malo nize i ostaviti normalan slijedeci post...
21 REP42%
→ Istraživač
5 REP10%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#11
kako da ne neznam ljudi shvatite kako ocete ove rijeci al to je moja furka i meni je dobro hahahaha a za vas neznam :D
imported_Petar Pan
ISTRAŽIVAČ85 REP23%
→ Entuzijasta
imported_Petar PanISTRAŽIVAČ
nov 2006.
nov 2006.#12
ha, ha, a meni je super ono "drhtim kao jeff mills". bas sam se dobro nasmija, hvala Njaaaaaak!
:dj_zhurka: :banana_jea:
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#13
ma brate mili ništ te ne kontam a dvaput sam proèitao post. :P
5 REP10%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#15
ej ba raja meni je to furka sad ako kome smeta sta ja mogu tuzte se upravi vodovoda i kanalizacije haprlll brusobusilica hem te brusi hem te busi hem te mljeeeeeeeeeee
18 REP36%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#16
kad normalan citas, nema smisla.
kad naduvan citas, svaka ti se jebena slika stvori u glavi !
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#17
Wow...ova tema je ispunila cijelu sranicu, pa i viae...woooow... :shock: :D
10 REP20%
→ Istraživač
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
richsmoke
AMBASADOR2.287 REP22%
→ Legenda
richsmokeAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#20
Sve je to zbog Jeffa Millsa.
PLUR!
BTW....evo vam link na njegov novi uradak:
ARTiST: Jeff Mills
TiTLE: One Man Spaceship
DATE: Oct-12-2006
LABEL:Axis
CATALOG: AX CD 003
GENRE: Techno / Minimal
SOURCE: CDDA
ENCODER: Lame MP3 3.97
QUALiTY: VBR kbps / 44,1kHz
TRACKLiST
01 One Man Spaceship 63:57
TOTAL PLAYTiME..: 63:57 min
RELEASE NOTES
TRACKLiST:
01 Departure
02 Into The Cosmos
03 Micro Terra
04 Decompression
05 The Watchful Eye
06 Cloak
07 14 Dreams
08 The Art Of Barrier Breaking
09 Above Waiting Worlds
10 Life Timed Device
11 The Unknown Force
12 Infinite Effect
13 The Fifth Beginning
14 The Myth, The Mistake
15 A Great Chase
16 Self-Portrait
17 Final Night Of Ambient Light
18 A New Time In Space
http://www.sendspace.com/file/8mc8rv
http://rapidshare.de/files/36900851/J_M-O_M_S-06.rar.html
pass: technomuzik
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#21
RODNJACA = ukrsteni roda i kornjaca
KOVA = ukrsteni konj i sova
:beba:
5 REP10%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#22
ljudi me od malih nogu veoma cudno gledaju i mame sinovima samnom druziti se nedaju odo ja raja koju flasu zderat dosadno meni ovako :D
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
5 REP10%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#24
fcpcpcpfcpcp jeff mills , uros umek, valentino canciani, www.partyjaneri.tk
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
5 REP10%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#26
aaaaaaaaaaaaaaa ubi me covjece pricom aaaaaaaaaaaaaa joj jesam se nalozio njaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak mhm hahahahah opalaaaaaaaaa
dobrote d
joooooooooj opalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
idemo
ludiloooooooooo
,kudowikaefijop[ !@#$%^&*()_+}}|"{P:?>
nov 2006.
1 / 26
nov 2006.
nov 2006.