VUTRA
ForumZajednicaOfftopicdali ljudi iskoriscavaju jedni druge zbog vutre ?
LEGACY

dali ljudi iskoriscavaju jedni druge zbog vutre ?

72 odgovora4,164 pregleda
pachaISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#1
nemam pojma. sto duze duvam svemi se tako cini. ma nemam pojma...:cow_yellow:
BugiPOZNAVALAC

feb 2008.

#2
o cem tocno pricas?..kakvo iskoristavanje?
nocna_pticaISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#3
haha. ja nisam jos u takvu sotuaciju dosao ali skoro jednom na slavlju prvog maja...ajme doro da me nije roknilo jer mi je bilo prvi puta...uh taj jedan lik je bio napaljen u *****...haha hvala bogu nije nikome nista bilo. .)
LucidDreamAMBASADOR

feb 2008.

#4
Iskoriscavanje...Da li si mislio na ovo : Ortak ima puno vutre i pusim stalno s njim za dzabaka,a obican je bilde,druzim se s njim samo zbog ganje"?Jesi li na to mislio? Ako jesi onda da,ljudi iskorisavaju jedni druge zbog vutre....
Weed KillahPOZNAVALAC

feb 2008.

#5
nije to iskoristavanje jer i ovaj cije se pusi za to dobiva nesto.. kvalitetno drustvo, zajebanciju... ja sam prije pusio s jednim tipom jer je uvijek imao a onda sam skuzio da je skroz dobar i otad stalno visimo zajedno.. i kad ima i kad nema
StonerLEGENDA

feb 2008.

#6
ma naravno da ima iskoriatavanja uvijek je bilo i bit e , i nije to pitanje samo vutre to je pitanje openito mogu biti i novci u pitanju mo~e biti bilo ato . Ljudi zamjenjuju poznanstva za prijazrljstva pa onda dolazi do takvih situacija. Rekao bi danas je malo prijatelja u principu i definitivno treba povui crtu izmedju prijatelja i poznanika .
LucidDreamAMBASADOR

feb 2008.

#7
Mislim da je ovo pravi odgovor na tvoje pitanje Pacha..Svaka cast Stoner...
McGreggorENTUZIJASTA

feb 2008.

#8
Sto se mene tice iskoristavanje pocinje bit iskoristavanje, a prestaje bit prijateljstvno upravo dok ti to odlucis.... ak si svjestan da radis nes kaj nije ok prema tom nekom, i ak to svjesno dalje radis...to je iskoristavanje.....al ono, nije to nia loae....osim u slucaju da ti je stalo do tog nekog.. npr....znas nekog na faksu....inace ga ne volis, doduse nemres ga podnjet, ne druzis se s njim, al ti moze nabavit odlicnu vutru za realne pare....inace on radi nekog cudnog i metafizickog razloga misli da si ti bas super. nabavljas vutru od njega. iskoristavas ga. kaj sad. super ti je. :) s druge strane, frend si si s nekim, fakat dobar, i taj neko nadje odlicnu vezu za vutru, s vremenom samo prek njega nabavljas, i sad dolazi do raskrsca....dal s vremenom to vaae prijateljsto zahladi i pocne sluzit samo ko veza za vutru, il i dalje nastavis s njim si bit frend upravo zbog prijateljstva, a ne zbog gane....i dalje ides s njim na kave, pive, kajgot. a tu odluku sam ti moa donjet... edit: il jednostavno postupis kak bi svaki poluinteligentni covjek postupil i spojis se s njegvom vezom :callyou: :hehe::hehe::hehe:
pachaISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#9
ma "ljudi" su otisli u k***c. samo mi se cini vidjivijim to iskoristavanje kad je u pitanju vutra. nije frka u tome ko ulece kes, vec kad imas svi su satro full sa tobom. ma smor, ljudi totalno bezveze

feb 2008.

#10
Welcome to the real world, Neo.
3ananasa2ENTUZIJASTA

feb 2008.

#11
ja neznam koji ***** jel sam ja okru~en narkomanima ili ata , vidim da je ljudima teako dat za neku dobru travu lovu i openito travu (a subotom da nepri am kak se ide razbijat akart spidom i kojekakvim pizdarijama) a svi bi puaili i to besplatno. kad se ide u neku akciju niko nee dat ni 100 kn svojih svi bi neato za abalesku i onda mo~da od nekih likova i uspijea uzet nekih novaca (koji naravno nisu njegovi nego e nekog prikratit). ma mislim katastrofa , pa onda krenu la~i tipa nemogu dignut lovu s bankomata itd. i onda joa nakraju razgovora ujem ajd javi se kad stignea! MR` naravno ast izuzetcima!
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

feb 2008.

#12
Ljudi ne, stoka da! :vb_kez:

feb 2008.

#13
...ah, pa znate vec kako to ide, kad ti imas onda su svi kod tebe, a kad nemas onda sve trazis ko ima. Moglo bi se nazvat i iskoristavanje!
3ananasa2ENTUZIJASTA

feb 2008.

#14
ma sve koji o e neat besplatno su stokani i nabijem ih na karinu :eyebrows::nana::RastaBong:
terribleISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#15
o pa kako ne, al ja sam na travu uvijek gledao kao supstancu koja zbli~ava. Svatko tko iskreno voli travu nee tako lako zapaliti joint s nekime tko mu ne odgovara. Druga stvar zbog ega se nekad stekne dojam iskoriatavanja su i financije. Imam prijatelja (u pravom smislu rije i) koji nije u bajnoj financijskoj situaciji i koji si ne mo~e priuatiti travu svaki dan a i u nemogunosti je da zasadi. No redovit svaki gram podijelim s njim jer je meni uvijek dra~e zapaliti u druatvu. A osobna korist i nije neka tabu tema. Svi mi ponajviae volimo sami sebe i svi naai prijatelji i poznanici su prvenstveno tu zbog naae koristi. Da li su to druatvo, financije, trava ili neato etvrto nije ni bitno. Bitno da nitko zbog toga ne pati jer ako ne pati nema ni iskoriatavanja...
DeleeshzISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#16
pravi prijatelji se u nevolji prepoznaju .... bas me zanima jel ce Oni Koji Hoce Za Dzabe bit onda s tobom? ljudi se medjusobno iskoristavaju od naseg postanka za velike stvari pa kamoli nebi za vutru!
NishikenISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#17
Kod mene, a vjerujem i svugdje drugdje, ima par skupina koji se druze samo zbog droge (trava u vecini slucajeva pa onda kemija)... Njima je samo bitno urokati se i sve je super kad netko ima trave, dolaze do njega i sl. Ali kad se nema trave - eh, onda se ne trebaju :) S takvim ljudima sam se druzio prije neke 2 god, ali sada sam se u potpunosti odijelio od njih i ne zelim vise nista od njih. Ako zelim zapaliti i nemam, radje cu se skulirati nego se raspitivati kod njih jel ima netko.
hashberryboyENTUZIJASTA

feb 2008.

#18
dali ljudi jedni druge iskoristavaju??? po mom misljenju da,ALI SAMO AKO IM TI TO DOPUSTAS!!! u malo slucajeva djeluje i neka" visa sila" pa vidis da te iskoristavaju al nemozes nista poduzet jer bi tako sebi samo vise nastetio.... ja to gledam po onoj staroj: kak si napravis tak ti i bu.....ako si dopustis da te iskoristavaju i iskoristavat ce te,ako ne,ne.... :respect:
BloodspillerPOZNAVALAC

feb 2008.

#19
Glupa tema, totalno. Ili imaa prijatelje ili nemaa

feb 2008.

#20
Opet je to do ljudi, vutra je izgovor, iskoristice te zbog necheg drugog. BTW. Oov me podseti na onu stranu iskorishtavanja :D Jednom prilikom kad smo duvali jedan lik je drugom ponudio shut ono na brzinu da ne izgori sve a ovaj ga odgurnu, ono u fazonu:"Whoa, hold it, i'm straight!!!" Xaxa, koja bolest, umro sam tada...
gargamelPOZNAVALAC

mar 2008.

#21
mene su zahebavali prije dosta. ono navlacili me, stalno me netko zvao daj sredi ovo, daj sredi ono. i nebi bio bed da to nije bilo tak par puta na dan. i zato sam ja "prestao" pustit. ko god da me pita ne pusim vec godinu dana. pusim samo sa dva frenda, i osim njih jedino me buraz konta. ajd i starci. ali mogu vam rec da mi je puno ljepse od tad.

mar 2008.

#22
Pa danAs LjuDi iSkoRishTavAjU zA sVe mOguCe .. NaZaLosT i zA vuTrU.. ImA iH tAkviH koLiko hoCesH, aLi LaKo iH jE pRovaLiTi, uStvAri zAviSi jEsi PocHetniK iLi vEc zA sTarAchki dOm Po tOm piTanJU, xaXa....VzZz

mar 2008.

#23
...zovu me na dzok a misle o necem trecem...bezobraznice jedne znaju da ne mogu odolit dobroj travi.
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2008.

#24
U jadan ti

mar 2008.

#25
stonerider?!
LaidbackPOZNAVALAC

mar 2008.

#26
Je li ti ovakvo pisanje profesionalna deformacija ili samo trazis paznje? Sto se tice vutre i iskoristavanja - da ima dovoljno izvora za nabavku i dovoljno vutre u opticaju po normalnoj cijeni, ne bi bilo iskoristavanja. Dobro, bilo bi, ali ne u ovolikoj mjeri. Kada ti danas gram kosta 100kn, a mozes izvuci iz njega dvije do tri gice, ljudi gledaju gdje bi mogli ustedjeti cim vise. Jednostavno ako kupis gram, nemas dovoljno vutre da mozes pocastiti prijatelje, ma nemas je dovoljno ni za jedan dan... U ovakvom kapitalizmu, ljudi gledaju gdje bi mogli cim vise ustedjet jer se nema novaca - isto takvo stanje je i kod vutre, ne bitno sto je to ilegala.
KaraJackPOZNAVALAC

mar 2008.

#27
Laidback, govori ata je kod nas injenica. mislim da je pljuga joa naj manji problem za iskoriatavanje, viae se prijateljstvo iskoriatava koje jako vrijedno. Prijatelj bit ili imat je jako velika srea a njih je jako malo.
TarkiPOZNAVALAC

mar 2008.

#28
Ja na to ovak gledam.. kad ti neko oce upast u ganja smoking ekipu prvo ga malo moras cimat iliti iskoristavat... on mora smotat vise pljugi od ostalih zato kaj je nov i mora se iskazati.. tipa ko u mafiji kad si noob na pocetku, ti moras placati ruckove u restoranu mada oni glavonje iznad tebe imaju 347 puta vise para od tebe... e i onda kad se ekipa uvjeri da je taj lik ok, on je ravnopravan clan i sve 5. Ak na pocetku odustane i ne visi s tom ekipom vishe, to znaci da je zidov skrti i da bi on prije ili kasnije nekog od nas u ekipi zaebo. A sto se tice ovih prijateljstava zbog dima, to mi je prejadno i mrzim kada ljudi to rade, to je cisto iskoristavanje, i ne vidim smisao druzenja s debilom samo zbog nesto dima.. jebte onda si sponzorusa, a svi mi mrzimo sponzoruse, zar ne? A ovo sto za pare govorite, pa ono za prave prijatelje bi ruku u vatru dao, a kamo li ne osto bez 50-100 kuna, znam da ce on sutra preksutra isto za mene ucinit.
LaidbackPOZNAVALAC

mar 2008.

#29
Masu ljudi iskoristava prijateljstvo za neke svoje osobne ciljeve. To je tako od uvijek, te se tu nema sta puno pricat i razglebat. Ono sto je ovdje tema, jest iskoristavanje zbog vutre. To je naravno samo jedna od stvari zbog koje ljudi iskoristavaju jedni druge, isto kao sto je to i nekakva mo ili novac. @Brus Ovo o cemu ti pricas je brutala - to jos nisam nigdje cuo... Vecinom kod nas se upadne u kako ti zoves ganja ekipu ovako - frend od frenda, pa poznanik, dosao par puta rijesit neku vutru, pa ostao zapalit gicu (kao sto to uvijek biva kod neke kupovine/prodaje - nepisano pravilo), pa se malo upoznas s covjekom, pa nakon dvije-tri zajednicke gice, vec znas otprilike o kakvom se covjeku radi i tu se odlucuje da li ce on ostati samo jedan od nabavljaca ili ces covjeka koji put i ne vezano za neki vutra deal zvati na gicu, kavu, sta god. Tako sam upoznao mnogo ljudi koji su ok i s kojima sam dobar poznanik, cak i par danasnjih dobrih prijatelja, ali opet i masu ljudi s kojima sam na "bok bok", ali nista dalje jer mi ne pasu kao osobe za drustvo. Dok opet sam upoznao masu danasnjih prijatelja cisto preko druzenja uz vutru - ekipe se spajaju i upoznavaju, te prakticki preko vutre znas pola grada. Sto se tice iskoristavanja, to se nece skuziti dok netko ne postane malo bolji s nekim i onda "neprimjetno" krene iskoristavat zbog woo.
hantragaISTRAŽIVAČ

mar 2008.

#30
Treba smradove porokat. Dok imas super je sve do zadnjeg. Jel tebe loma novcana kriza uzme kontas kako ces. Onda se nadjes sa tom ekipom i prvo pitanje bez zdravo cao sta ima ovo ono, pitaju ima li sta zapalit :D I ti gospodski kazes sad ja ispusio imate li vi para onda oni kazu nemamo i onda ti fino napravis izjavu. Kad budete imali para onda cete i zapaliti. jer vecina tih govnara pusi cisto da bi bili neki frajeri po gradu da se prica oni travu puse a izoblice se poslije drugog jointa na trecem zaspali :D i kazu puse travu puse qrac. Tjerajte takve od sebe samo ce vas isfuravat po gradu pa cete ispast glupani. Provjereno!:rasta1:
BlacknessISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#31
Postoji, al jos nesto sto sam primjetio kod nas vutrasa. Kad god te neko pita za dim, znao ga ti ili ne znao, uvjek se da malo, a znas da kad ti ne budes imao, neko ce tebi dat - i to je ,bar po meni, jedna od najljepsih ljudskih osobina koja kod vutre dolazi do izrazaja...

apr 2008.

#32
A ovisi kako se postavia iz po etka i dal blebeea da si nabavio. Nikad nisam shvaao ljude koji mogu puait sa bilo kim u druatvu. To mi je totalno augavo. Puaio sam bio s nekim poznanicima par puta (bila moja il tua trava,svejedno) i bilo mi je glupo. Ljudi zabriju na gluposti i onda po nea brijat u glavi:"koji k***c ja ovdje radim?nit kilo trave nije vrijedno ovoga." ispadaa kurva koja se bode za usrani aut ili netko drugi bude kurva. To nije poanta puaenja trave. Poanta je u ugodnom druatvu osoba koje su bliske tebi. Tako isto piae i na po etku ovog site-a. Meni je najbolji joint,ma koliko loae zamotan,sa augavom vutrom unutra,ali sa ugodnim druatvom koje mi paae. ipak je to jedno druatvo sa internim forama. jednostavno mrzim maronje koji su sa tobom samo da puae. njih se rjeaavam ekspresno! budi ovjek i reci da bia se samo napuaio, a ne da se smijea svakoj mojoj fori i da se slo~ia sa svakom mojom tvrdnjom. to mi je gnjusno! valjda sam ~idov u vezi tih stvari jer nikad ne ~icam drugog! je**ga, kako kome:family1:
THC mindISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#33
i samnom je tak bilo...ispocetka sam se druzila zbog samo zbog vutre tj. to je bila "elit" ekipa a nakon toga..oni su mi postali sve..volim ih i kad se ima i kad se nema...a sad...to zna svako ponaosob kada dolazi do iskoristavanja u pravom smislu te rijeci a kad je to samo cascenje!

maj 2008.

#34
u mom gradu,vecina ljudi sta pusi iskoristavaju jedni druge..isprazna druzenja.pusenje svaki dan,nalazenje nacina nabave.koje gluposti.ja od kad duvam pokusavam naci nekoga s kim sam dobar dok sam naduvan,ali neuspjesno zbog cega sam odlucio prestati sa tim stilom zivota,dok jos nisam postao jedan od njih.ne sjecam se kad mi je zadnji put bilo dobro kad sam se naduvao,a da prije 2 mjeseca kad sam sam zapalio.da zivim negdje gdje je drugaciji mentalitet to bi sad bila sasvim druga prica

maj 2008.

#35
kod mene se cesto desi da me covek pogledne u oci i u trenutku znam sta ce mi reci...JEL IMA JEDNA PLJUGA.meni to nervira bre.kakve su te pusace kad nikada nece ni sa malim prstom da pomakne da bi dosoo do travu.u posljedno vreme svi su isti.samo daj pa daj.a nikad nije dao . ok bi bilo da svi imamo travu i popusimo i druzimo se.ali na zalost to se sve retko desava.BILO JE TO NEKADA DAVNO.meni to ne smeta da dam travu kad neko nema,ali nazalost i nikad nemaju,a moje glediste govori da me neko pravi glupa i to ne dozvoljavam.zalosno je da stari pusaci dodzu i potrazu od neki klinci jednu pljugu:cool44:.PRIJATELJSTVO ZA JEDNA PLJUGA.hahhahaaa......zalosno:icon_confused::icon_confused::icon_confused:
iDEATHISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#36
jbg ,sa mojim ortacima ...slozno,skupimo kintu i uzmemo vutru,ako neko nema,jbg damo malo vise.ali standardno znamo da niko nikoga nije ostetio iz moje ekipe.jedino sto mrzim kada dodju sa strane ka klosari i na foru "ima li sta veceras" , mrzim to grebanje klosara,koji nikad nisu dali 1 ket vitre za ceo zivot.
pecko88ENTUZIJASTA

maj 2008.

#37
Meni se pre jedno dvije nedelje desilo da me je jedan od onih koji nikad nemaju zabelezi da idem da si kupujem vutru... Ali nisam mogao odma da kupim jer je bilo neke zajebancije..ostalo je za sutra.. Taj mi je dan osam grebatora plakalo po telefonu..daj daj daj daj daj daj daj dajd ajd.... Ali ono sto me je najvise iznerviralo je bilo to sto je onaj koji me je video, je reko da iddem da kupujem na 100 drugih grebatora, koji i da imaju nikada ne bi te pozvali.. Al sto je jos tragicnije od toga da nikada nemaju, i kao sto je skankovka rekla ne mrdaju ni malim prstom da bi dosle do vutre, a kamo li pa da sami to uzgoje... Nakraju nisam mogao izdrzati sve, i dao im sve sto imam da popuse... Jest da je vutru tesko naci u ovom periodu, narocito kada je prosla godina bila losa, u smislu uzgoja i da i stariji pusaci koji sami uzgajavaju nemaju sta da puse...ali opet nikome nisam dosadjivao da mu trazim vutru kada ga vidim...kao ono " jel ima nesto ??" I na kraju mislim da bi prijateljstva od koristi postoje i da ce postojati, i to ne samo vezano uz vutru, nego u svemu ono sta onaj koji koristi prijateljstvo kao "rucku" nema.. Zato birajte svoje prijatlje malo pazljivije.. Pozdrav:b_evil:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se