LEGACY
tamijan pušta THC ??? WTF
50 odgovora8,578 pregleda
mr. Gucho
AMBASADOR2.051 REP16%
→ Legenda
mr. GuchoAMBASADOR
apr 2008.
apr 2008.#1
avrljajui po netu i itanjem apsurdnih
lanaka dooh do ovde:
http://pollitika.com/droga-je-zlo-zlocin-protiv-covjecnosti-je-ok
dolje u komentarima pronaaao par zanimljivosti:
???
a i znam za koga u glasat na idue izbore:
a i evo
beware!!! LOL :family1:
Bugi
POZNAVALAC1.232 REP70%
→ Ambasador
BugiPOZNAVALAC
apr 2008.
apr 2008.#2
mene to podsjeca na 3 dara od 3 mudraca sto su isusu dosla....
Mirisi , tamjan i zlato(nije sve sto sija zlato :P)
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
choki123POZNAVALAC
apr 2008.
apr 2008.#3
Ohoho,saa vidit kad dileri po
nu prodavat tamijan-novi skank....:icon_cool:
Ajme koja debilana....:dunce:
Zabljak 1992
POZNAVALAC1.056 REP51%
→ Ambasador
Zabljak 1992POZNAVALAC
apr 2008.
apr 2008.#4
ja se cudim zasto su popovima uvijek oci crvene...a oni se puknu od onoga tamjana...
mr. Gucho
AMBASADOR2.051 REP16%
→ Legenda
mr. GuchoAMBASADOR
apr 2008.
apr 2008.#5
nema dosta toga po netu, ali na par mjesta (eng siteovi) piae da i tamjan ispuata thc i to ljepo, da je ubiti tamijan ato je po crkvama isto ato hash od trave
neki site piae da je to istina da ispuata tamjan i joa neki gum ... neka druga tvar od biljki koja takoer ispuata thc i to ga ispuataju u ljepim koli
inama, samo naravno napomena je da je atetan za plu
a, "naravno" kao i vutra meuostalim
trebalo bi istra~it malo ovu stvar... nikad se nezna tko ata skriva, ako je ko po internacionalnim forumima nek potra~i/napiae da da vidimo komentare globale na tu temu
mo~da je netko puaio, neka iskustva???
ajde internacionalci, malo se potrudite budui da nevjerujem da je itko od nas balkanaca to probao
Bugi
POZNAVALAC1.232 REP70%
→ Ambasador
BugiPOZNAVALAC
apr 2008.
apr 2008.#6
evo malo svrljao...i koliko sam razumio tamjan je skupina sastojaka koja je napravljena da sporo gori i ispusta mirise...
pise da se suhe kadulje stavlja...
sve u svemu tamjan je siroki pojam i moze biti svakakav....
evo gdje sam pronasao te informacije: http://en.wikipedia.org/wiki/Incense
ako se varam ispravite me...
EDIT: mogli bi mi napraviti jedan tamjan od hashisha :D ima i procedura kako se rade...
i osnovati religiju gdje bi nam to bilo dopusteno i to je to...
3ananasa2
ENTUZIJASTA476 REP69%
→ Poznavalac
3ananasa2ENTUZIJASTA
apr 2008.
apr 2008.#7
samo kanabis sadr~i kanabinoide i to je to.
a mo~da ovi u slengu grass zovu tamjan , kao ajd doi u 4 i 20 do mene imam nekog tamjana :)
Fools Mushroom
ISTRAŽIVAČ57 REP5%
→ Entuzijasta
Fools MushroomISTRAŽIVAČ
apr 2008.
apr 2008.#8
Tamjan je biljka, kao i svaka, aromati
na
Boswellia carteri
:sun2:
mr. Gucho
AMBASADOR2.051 REP16%
→ Legenda
mr. GuchoAMBASADOR
apr 2008.
apr 2008.#9
nene, tamjan bjela biljka, ima na onom doma
em siteu nekom o njemu kako izgleda i to, neato s F se zove, samo da vidim
Frankincense or olibanum (Arabic language: D(L'F, lubbn) is an aromatic resin obtained from trees of the genus Boswellia, particularly Boswellia sacra (syn. B. carteri, B. thurifera) (Burseraceae). It is used in incense as well as in perfumes.
evo link jedan extra gdje ekipa garant zna, pa ako je ko tamo:
http://www.thc-ministry.net/forum/archive/the-green-collar-worker-674_105.htm
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
apr 2008.
apr 2008.#10
he ovo me podsjetilo na jednu pri
u kad su likovi nki kao ubacili u to za tamjan par kocki haaa...
Ramona_Red
ENTUZIJASTA558 REP90%
→ Poznavalac
Ramona_RedENTUZIJASTA
apr 2008.
apr 2008.#11
thc ministry ... da, ovo je to
no:
"...the ceremonial use of incense in contemporary ritual is most likely a relic of the time when the psychoactive properties of incense brought the ancient worshipper in touch with supernatural forces."
In the temples of the ancient world, the main sacrifice was the inhalation of incense. Incense is defined as the perfume or smoke from spices and gums when burned in celebrating religious rites or as an offering to a deity. Bronze and gold incense burners were cast very early in history and their forms were often inspired by cosmological themes representing the harmonious nature of the universe
mr. Gucho
AMBASADOR2.051 REP16%
→ Legenda
mr. GuchoAMBASADOR
apr 2008.
apr 2008.#12
onda??? ata je sad to
no, a ata ne, ima li ili ne thc-a?
ako ne thc-a onda neko novo (za forum)
udo :)
mra svi u crkvu
mr. Gucho
AMBASADOR2.051 REP16%
→ Legenda
mr. GuchoAMBASADOR
apr 2008.
apr 2008.#13
evo ovako, malo sam istra~ivao, i izgleda da oslobaa prihoaktivnu substancu, THC !!! :)
ali ne tetra :) nego tra (trahydrocannabinole)
koja proairuje poimanje, baca te u razmialjanje, shva
anja svijeta i sl. kao isus se s time pucao i u
enici, i s time su prali ljute, koji su mislili da im se proairivanje svijesti dogaa zbog molitava i sl. a to se dogaalo zbog trahydrocannabinole :)
tako da je isus bio samo jedan diler koji je rado davao ze test piza :)
naru
io sam 56 grama iz amerike pa vam reem za 7 dana ata i kako je sve to :)
0 REP0%
→ Istraživač
apr 2008.
apr 2008.#14
Zanimljivo.......
Gledo sam jedan dokumentarac o nekoj zemlji i sad na pijaci pun ***** zacina, mirisa...... Neki lik prodaje tamjan pa malo objasne kakav je kvalitetan tamjan a vidis pokraj lik stavi komadic na cigaretu i pusi.
0 REP0%
→ Istraživač
mr. Gucho
AMBASADOR2.051 REP16%
→ Legenda
mr. GuchoAMBASADOR
apr 2008.
apr 2008.#16
a sluaaj, poato vidim da nitko se nije dirao tamjana joa, a vidim da se piae da je paktivan, onda u se ja "~rtvovati" s tamijanom, ti se pucaj hmeljom
eto da nisi sam puknut u se i ja, i to ve danas, im odem do nekog kafia i drmnem par piva, pa napiaem report :D
inae u BBBotanicles sam naruio, imaju oni dosta stvari o kojima se ovde nije prialo, a ako neki admin mo~e prebacit temu u biljke, jer tamo je odgovaraju
a sekcija za nju, i promjenit naziv u:
Tamjan (eng.Frankincense;lat. Boswellia carteri)
i malo pro
istit spam ovde, tako da tema sli
i na neato
hvala mod/smod/admin-u ako se to napravi
3ananasa2
ENTUZIJASTA476 REP69%
→ Poznavalac
3ananasa2ENTUZIJASTA
apr 2008.
apr 2008.#17
a zikia me :)
mislio sam da samo kanabis sadr~i kanabinoide zato ato sam to jednom negdje pro
ito.
zanimljivo. kakvo bi bilo pivo od toga ;) :drink:
Džidžadžojac
POZNAVALAC846 REP27%
→ Ambasador
crosby
ISTRAŽIVAČ58 REP5%
→ Entuzijasta
9 REP18%
→ Istraživač
jun 2009.
jun 2009.#22
izgleda da se predoziro XD...ima ja ovih dana da izmrvim tamjan,pomesam sa duvanom i popusim pa sta bude bude.nego jel mislite da oni u crkvi prodaju tamjan il neki sit koj potseca na njega?
Džidžadžojac
POZNAVALAC846 REP27%
→ Ambasador
crosby
ISTRAŽIVAČ58 REP5%
→ Entuzijasta
crosbyISTRAŽIVAČ
jun 2009.
jun 2009.#24
ljudi,cita li neko odavde dnevne novine,jel pisalo gde "umro od tamjana"?
crosby
ISTRAŽIVAČ58 REP5%
→ Entuzijasta
crosbyISTRAŽIVAČ
jul 2009.
jul 2009.#25
probali smo, preko nargile cist tamjan, uzeli ona mala tri "kamencica" tamjana stavili ono crno pored njega sto pomaze da se lakse upali, zatrokiro sam ne mogu se setiti kako se zove. to uvek i stavlja pop ;)
zanimljivo je, onako zvekne te malo, al nista prejako... e da ukus je cudan, kako se kome svidi, nama je bio dobar
mr. Gucho
AMBASADOR2.051 REP16%
→ Legenda
mr. GuchoAMBASADOR
jul 2009.
jul 2009.#26
nisu o meni pisale novine, fratri i avore me skrili da im nebi tamijan zabranili, kako bi druga
ije mogli u celibatu bit da nisu cijeli dan uniateni
ugl. prolazno, a ono crno ata fratri stavljaju bude ~erava, ali bolje koristit bezdimni ugljen...
apr 2008.
1 / 26
apr 2008.
jul 2009.