VUTRA
ForumZajednicaOfftopicReklama za prestat pušit - pušenje je štetno
LEGACY

Reklama za prestat pušit - pušenje je štetno

10 odgovora1,894 pregleda
dombaPOZNAVALAC

jan 2007.

#1
http://www.liveleak.com/view?i=fa9184e119 nakon ato sam ovo pogledo..onako bio u kafu i idem zapalit..odvrti mi se ovaj film u glavi i pustim duvan i nezapalim...
vecISTRAŽIVAČ

jan 2007.

#2
odvratno i ja sad htio zapalit, al sam odusto nakon ovog
HeadISTRAŽIVAČ

jan 2007.

#3
E joj bash je grozno, ali jebi ga na mene ovo ne utiche :)
dombaPOZNAVALAC

jan 2007.

#4
ja presto pusiti cigarete zbog ovoga...danas sam samo ~i~u jednu i to je to :D

jan 2007.

#5
ah sreca nisam nikotinski narkoman :) super za prestat pusit..... i jest....
delboyLEGENDA

jan 2007.

#6
ovo je fakat najutjecajni film koji sam ikad vidio...stvarno sam htjeo popit kavu ko svako jutro i spalit cigaru...al sam pogledao ovo i nemogu vjerovat kako me zblokiralo!!! gadi mi se...a nisam ni cijeli filmic pogledao! omg

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se