VUTRA
ForumZajednicaOfftopicPotrebna mi je pravna pomoć
LEGACY

Potrebna mi je pravna pomoć

26 odgovora1,756 pregleda
roguz2ENTUZIJASTA

okt 2013.

#1
frend mi je neki dan aetao uz neki put i skupljao orahe,i pri a nam "stanem da zapalim cigaru,dignem pogled i u ini mi se da vidim biljku",naravno prvo nevjerica,ali prokletstvo je to ato ja znam kako izgleda pa priem malo bli~e,nisam ni uaao skroz u polje kad policiska sa ekuaa,i uhite mene kao da je moje,mislim pustili su oni njega nakon 3h ispitivanja,ata sad mo~e o ekivati,bilo je navodno sedam biljki
blankerENTUZIJASTA

okt 2013.

#2
koje su aanse da je slu ajno naletio :D Uz put su obicno divlji orasi(crni orah) kojemu plod nije jestiv... jako malo tjs skoro nigdje uz put nema jestivi ovaj sto vecina ljudi sadi... ako nema povijest nikakvih ka~njavanja i nista e kod njega sumljivo zatekne u kuci i na licu mjesta ... nek nae dobrog odvjetnika... ne znam sto bi mu jos pomoglo... meni ovo zvuci kao da nije sasvim slucajno naletio...obicno se svi izmotavaju s nekim pricama.. jel to bas bilo uz put ili neka divljina bijesna? jel oni imaju neki dokaz da je on tamo nesto drugo radio osim sto je skupljao orahe? gdje su se uopce oni sakrili ili ato vec? ajd da su po upali sve al sa ekuaa :S

okt 2013.

#3
Moze sedmicu na loto-u, ako je uplatio tiket, ako nije poprilicno je sigurno da nece dobiti nista. Tako je i sa ovim slucajem. Ako nije njegovo postavili su mu par pitanja i to je to. Ako je njegovo moze ocekivati svasta :) P.S. umalo da zaboravim. Za pravnu pomoc neka se obrati advokatu, jbg, ovde ako ima koji pravnik nece sam sebi satnicu zakidati :)
kumoviAMBASADOR

okt 2013.

#4
Ja bih se drzao te price. Istina je istina a u lazi su kratke noge ;)

okt 2013.

#5
ako nije imao niata kod sebe (kanister ili sl)...nek' se dr~i pri e a pri a je istinita i to je to,nema osnove za podizanje optu~nog prijedloga jer je nabasao iz znati~elje...joa bi i pomogao policiji tako da prijavi :) kazneno djelo ateta biljaka :(

okt 2013.

#6
nista ti meni nisi jasna curo, jel sedam ili osam, mada nebitno. jel znao da su tvoje il setao slucajno, mada nebitno, zelim ti sve najbolje, naravno i frendu. tema ti je kako si zelela

okt 2013.

#7
Vjerojatno je preuzeja krivicu na sebe.. dok su zajedno bili tamo.. jbg.. sta je, tu je..
VutropuhacSrbijaISTRAŽIVAČ

okt 2013.

#8
Hahaahahahaaha kako dobra fora, stao da zapali cigaru i odjednom mu se pred o ima stvori 6-8 biljaka naae omiljene trave... :rasta1:

okt 2013.

#9
Fora ili ne, ali jednog poznanika su silovali danima, ovjek nema blage veze o ni emu, osim aljake jedino ga zanimaju tii (grdelini, lugarini).... Uglavnom, iz gajbe su tii pobacali sjemenke kojima se hrane, a u mixu ima i konoplje. niknulo par bilj ica. e da si vidio belaja...trkelj, pas, prijava....ma ludilo... Hrpu para je morao tip pljunuti, na odvjetnika, na analizu biljke (da se doka~e da je to konoplja-hrana za ptice), o ~ivcima da ne pri amo, bori se ovjek, a nema pojma protiv koga ni protiv ega :sadbanana:
SikSTiENTUZIJASTA

okt 2013.

#10
Ako stvarno nije njegovo, mozda postoji mogucnost da ga se testira na detektoru lazi... Ukoliko se pokaze na detektoru da "nije kriv", valjda to sudu nesto znaci... Valjda ne postoji bezveze ta glupost... :icon_confused:

okt 2013.

#11
kakav detektor covece, pa ne radi se o krivicnom delu ubistva, cak i tada...
blankerENTUZIJASTA

okt 2013.

#12
Detektor la~i nije obavezante ga se moze odbiti i ne priznaje se na sudu...barem u RH.
roguz2ENTUZIJASTA

nov 2013.

#13
znai u principu i da doe do suda nemo~e dobiti viae od dve godine uvjeta,bar toliko ku~im iz ovih pri a
doc_docENTUZIJASTA

dec 2013.

#14
kakva je to sacekusa di budale skacu cim vide nekoga da prilazi to su idioti pa oni nemaju nikakav materijal da je on tamo dolazio prije, danju nocu, sadio, bavio se oko tih biljaka ili slicno. svako ziv moze tako i to realno naletit na bilje di murija ceka u zbunju i sta je odma on kriv? sve je njegovo, ma daaj burki to treba razbit na sudu ako do suda dodje i trazit ispriku

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se