VUTRA
ForumZajednicaOfftopicpolovni cooltube :S
LEGACY

polovni cooltube :S

14 odgovora1,266 pregleda
n0pISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#1
neznam jel smijem ovdje pisati ovaj topic, al ajd pa cemo vidit sa ce bit :P, mislim da u pravilima nigdje ne pise da se nesmije prodavati/kupovati LEGALNE stvari prek foruma.. znaci treba mi cooltube polovni, vidio sam da novi dodje oko 300kn sto mi je puno i previse, pa ako neko ima jedan sastrane da bi prodo il mozda dao (kidding) :D
BugiPOZNAVALAC

apr 2008.

#2
e svjetla imaju svoj vijek trajanja pa ti svak moze uvaliti neko *****...ali eto...ja nemam :D
n0pISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#3
cek, sta nije cooltube samo "staklena boca" sa posebnim staklom koji nepropusta toplinu i onda u njega ide svjetlo koje ti oces :S
choki123POZNAVALAC

apr 2008.

#4
Tako je...:family1:
BugiPOZNAVALAC

apr 2008.

#5
me bad, pisem prije nego sto promislim XD
n0pISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#6
:P ma napravit cu ja svoj cooltube, samo mi recite, jel mora bit neko posebno staklo il?
NoTrippinAMBASADOR

apr 2008.

#7
Mora bit posebno vatrostalno ili tako neato se zove,imaa ve temu o homemade cooltobe-u pa pogledaj
n0pISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#8
kk thx puno

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se