LEGACY
polovni cooltube :S
14 odgovora1,266 pregleda
n0p
ISTRAŽIVAČ151 REP67%
→ Entuzijasta
n0pISTRAŽIVAČ
apr 2008.
apr 2008.#1
neznam jel smijem ovdje pisati ovaj topic, al ajd pa cemo vidit sa ce bit :P, mislim da u pravilima nigdje ne pise da se nesmije prodavati/kupovati LEGALNE stvari prek foruma..
znaci treba mi cooltube polovni, vidio sam da novi dodje oko 300kn sto mi je puno i previse, pa ako neko ima jedan sastrane da bi prodo il mozda dao (kidding) :D
Bugi
POZNAVALAC1.232 REP70%
→ Ambasador
BugiPOZNAVALAC
apr 2008.
apr 2008.#2
e svjetla imaju svoj vijek trajanja pa ti svak moze uvaliti neko *****...ali eto...ja nemam :D
n0p
ISTRAŽIVAČ151 REP67%
→ Entuzijasta
n0pISTRAŽIVAČ
apr 2008.
apr 2008.#3
cek, sta nije cooltube samo "staklena boca" sa posebnim staklom koji nepropusta toplinu i onda u njega ide svjetlo koje ti oces :S
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
Bugi
POZNAVALAC1.232 REP70%
→ Ambasador
n0p
ISTRAŽIVAČ151 REP67%
→ Entuzijasta
n0pISTRAŽIVAČ
apr 2008.
apr 2008.#6
:P
ma napravit cu ja svoj cooltube, samo mi recite, jel mora bit neko posebno staklo il?
apr 2008.
1 / 8
apr 2008.
apr 2008.