VUTRA
ForumZajednicaOfftopicDa li je moguce? Helikopter koji "nanjuši" marihuanu!?
LEGACY

Da li je moguce? Helikopter koji "nanjuši" marihuanu!?

175 odgovora11,132 pregleda

apr 2012.

#1
Poz.Posto sam cuo da je moguce da policija moze da "nanjusi" marihuanu kad zasadim outdor sa helikopterom tj takozvanim radarom !Da li je to moguce ? Da cujem vase misljenje !

apr 2012.

#2
sta ti je "takozvani radar"... a sto se tice helikoptera, ako namere iz njega te mogu videti kako kakis u zbunju, zasto ne bi mogli videti zasadjene biljke

apr 2012.

#3
Pa radar koji nanjusi cestice koje stabljika isparava i nanjusi ...

apr 2012.

#4
Mo~e,ugase helihopter u zraku,ono,kao u urinom monologu o vanzemaljcima,elisa stoji...i onda jedan pandur sa najveim nosom malo pronjuaka po zraku.I ako ima estica....to je to.
makisplitAMBASADOR

apr 2012.

#5
kakve su to *****rije? da helihopterski njuhosonicni radar...a jesi me nasmija majke ti... :rofl:

apr 2012.

#6
Danas sam se na forumu baa dobro nasmijala, nakon MeGusta i ovog tu :icon_lol:

apr 2012.

#7
Mini drone Canna chopper sniffs out cannabis nazalost istina je i nije bas smjesno hehe al prijatelju,dok takva tehnologija do nas dode mi cemo izumrijet' :)
imenjakENTUZIJASTA

apr 2012.

#8
i da postoji taj visokotehnoloaki aparat koji sumnjam da baa i postoji u policajaca, mislia da bi ga koristili naai neandertalni meedi?:icon_mrgreen: i mislia li da bi ih ti zanimao? jedino pazi di sadia daleko od ljudi negdje gdje niko ni lud nebi iao, nemoj se previae motati, pazi da te ne ufate... i sve e da bude u redu...
makisplitAMBASADOR

apr 2012.

#9
ma dajte....u nas policija pali helihopter samo radi nekog mudonje koji dolazi iz vanka il kad je teaka panika,tek su dobili prave detektore za ilegalce,dok oni dou do marihuane i senzora ja cu imati bradu do poda i baru punu krokodila

apr 2012.

#10
hehe, nisam to video al' jedva cekam da vidim odgovor holandskih farmera, kad pocnu da im zuje bespilotne skalamerije, ima prackom da ih skidaju, no, kod nas ih moze biti jedino ako se otmu kontroli pa ih neka oluja donese, opusteno KraigRasta sem ukoliko ne planiras zasaditi par njiva ;) a panduri odrese kesu za jednog takvog robota
not smokeLEGENDA

apr 2012.

#11
oni negde u avgustu se vozaju helicem traze plantaze dvogledom , a radarom ce nanjusiti moj k....!
$DoLaR$POZNAVALAC

apr 2012.

#12
nemojte napadat de ka i nije nikakav radar nego imaju ureaj koji hvata estice, atome, molekule mirisa marihuane ko pas.....pa mi imamo jedan heli....i joa koliko novaca mu treba za svakodnevno dizanje...mislim da niata od toga....
Z&NZMAJ

apr 2012.

#13
Istina, malo ste ga napali u startu, a iskreno i ja bih, jer je uletio sa ne baa razumljivim pitanjima. Ovo je za naae balkanske prilike joa uvijek SF, tako da se takvih gluparija ne moramo bojati. Samo pamet u glavu i dobra kamufla~a, ato ree imenjak. Tema je preimenovana, kako bi iz naslova bilo jasnije o emu se zapravo radi.

apr 2012.

#14
licno se izvinjavam clanu ako je moj post eventualno doziveo kao neprijatni "napad", fakat se nismo razumeli jer sam mislio da prica o klasincnom helikopteru sa napravom koju je nazvao "takozvani radar"... mislim da je to na ovim prostorima neka daleka buducnost, i narvno, da je namenjena "lovu" na komercijalne plantaze, a nadam se da takvih uzgajivaca nema na forumu, pa samim tim nema mesta ni strahu

apr 2012.

#15
Dobro, kaj zezate lika. U exYu zemljama se toga ne moras bojati, osim ako nemas potjernicu nad sobom pa da te rija lovi zbog xy neceg drugog. U SADu dilere love satelitima, znaci mogu i tebe i mene i njega ali nece jer ih nije briga za to. Uglavnom, satelitom vide toplinu kuce i mogu gledajuci toplinu u prostoriji naci growbox-ove (uglavnom profi, znaci jake sa HPSicama). Kod nas se jedino moras paziti susjeda, oni vole sve znati o drugima. Pogotovo ako je "lose" :D
BladeZMAJ

apr 2012.

#16
Ja sam neato uo da hrv.policija ima stvaricu koja mo~e oitati te neke molekule kad je vuja u procesu suaenja na nekom tavanu npr.malo vea koliina....e sad jel istina ili patka nemam pojma...iskreno ne zamaram se time baa...premda npr iznad hrv.zagorja helikopteri svakodnevno lete,ne ka~em da lete zbog toga...ali injenica je da lete
mali_1.3AMBASADOR

apr 2012.

#17
ja planiram 1. outdoor i nasao sam vec lokaciju, tu je raslinje slicno odrasloj vutri i zato mislim da bi se prilagodila, ja cu zemlju ispod stabljike pokriti travom i slicnim stvarima koji su u okolini, al me brine ako bi ih stavio npr 8 i dobro in rasirio bili ih nasli, tu nitko nikad ne dolazi, zalijevao bi ih rano ujutro i predvecer, mislim staviti one kuglice za zadr~avanje vlage s kojima kako cujem ljeti dovoljno 1 put na tjedan zalijevati bez obzira na suau... znaci pitanja su : 1. Dali mozda neki od helica koji ljeti cesto nadljetaju traze vutru ? 2. Dali je moguce da uz veliku kolicinu vode i kuglice dovoljno 1 put na tjedan zalijevati ako je suaa, znam da to ovisi o puno stvari, al me opet zanima dali je moguce 3. Dali na znate na forumu za nekog kome su naali sajt putem helihoptera ? Hvala

apr 2012.

#18
1. Vecina helica koji lete iznad HR nisu policijsku, to morate znati. Ne znam koji su ali policijski nisu. Ako policija koristi helikopter, onda leti iznad prometnica i mjesta od znacaja (njima). Znaci, ako ti je vutra bar 5km od prometnice, sanse da helic ugleda travu i da "sjebe" stvar je 1: 10 000 2. Nez 3. Brate mili, nikad nisam vidio da je murja dosla al znam brdo slucajeva di je ekipa napravila gerilu pa dosla druga ekipa i pobrala plodove :D to ti je veci problem nego murja.
mali_1.3AMBASADOR

apr 2012.

#19
nije daleko od prometnice, tu sigurno nece nitko naci ako ne gleda iz zraka... i ne bojim se da ce mi oni vidjeti iz helica ako su sad krenuli neznam gdje, nemaju sta gledati, mislio sam samo pitati dali policija ikad specijalno digne helihopter s ciljem trazenja polja ?
PraterAMBASADOR

apr 2012.

#20
Ma kakav radar... imaju IC za toplinu, al ne vjerujem da to nasi imaju. Dok lete upere to sta vec je u neku kucu i vide toplinu unutra.

apr 2012.

#21
Pa cuj... nikada nisu helicem to radili. Citao sam nekoliko puta u novinama (kroz zadnjih desetak godina) kako su neki gerilci pali... seljani su vidjeli stabiljke, pozvali murju, murja napravila sacekusu u sumi i cim je ovaj doso zalit ovi mu stavili lisice. Ja se uopce ne patim s time, samo tjeram stabiljke u rat i ne posjecujem ih do kraja rata, koja prezivi pricat ce... :D :D :D

apr 2012.

#22
naravno da je moguce, ja moje ne zalivam u outdooru (sem bas kada zasadim) i to im nikada nije doslo glave
H2O888LEGENDA

apr 2012.

#23
pa dajte da neznate za cannachopper:icon_lol:ode u mene svaki pandur ima svoga...
mali_1.3AMBASADOR

apr 2012.

#24
o pa onda cu ja svoje zaliti 1 put mjesecno sa gnoivom i to, to ce im doci kao bozic hahaha e i ne gine jos da posadim cijelo brdo pa koja prezivi prezivi :D e jos samo 1 pitanje, izvinite na off topicu, jel ok 10L humusa (smixanog naravno) za outdoor ?

apr 2012.

#25
Kompa, znas i sam koliko vrsta humusa postoji. Koju sortu ti uzgajas? Moras to znati i onda otici na stranice proizvodaca pa pogledati koje tocno gnojivo ta vrsta voli u odredenom zivotnom razdoblju. No to je visa znanost, bar za moj pojam... Kazes 10l humusa, pretpostavljam stajski gnoj? I mislis to na jednu biljku ili vise njih? 10l gnoja na jednu biljku ti je puno previse.
mali_1.3AMBASADOR

apr 2012.

#26
nisi me bas svatio, znam da postoji vise vrsta, ja imam terra magmu koja je cijenjena u ovom poslu, imam plantellu list za vegu i hesi plavi i zeleni za cvjetanje, mislim da je to ok gnojivo, sa stajskim nebi riskirao jer tu nije dosta staviti samo 1 vrstu stajskog nego pun q drugih stvari, ja sam pitao jel dosta rupa u koju stane 10L terra magme za grow, znam da ce ona prosiriti svoje korijenje van tog humusa, al za pocetak...mislim da bi trebalo

apr 2012.

#27
Ja kazem da da... osim u slucaju da je "prirodna" zemlja sajta katastrofa. Znaci ako vidis da je neka sva sugava, izmucena... onda trebas vise. Ali 10l joj mora biti dosta da se sama snade, ko dzeparac :D ustvari prije putni troskovi :D

apr 2012.

#28
malo ste odlutali od teme:ludaci_lol:ja pouzdano znam da u Zg.zupaniji helikopterom pregledavaju terene nebili nasli kakvu plantazu.nije da sada hocu pokvariti raspolozenje ali cinjenice su cinjenice.

apr 2012.

#29
ja mogu da se slozim sa tobom druze ali me zanima ko na forumu ima plantazu, pa da zbog toga trta...
rockerboyAMBASADOR

apr 2012.

#30
bilo bi dobro da netko baci sjeme i ne dolazi mjesec dana i vise. a murija nadje to i radi sacekusu i onda tune na suncu i kisi celo to vreme. kako bi se smijao jos da je to snimit.. haha

apr 2012.

#31
Power za muriju je plantaza i 6 biljki i nisam nigdje spomenuo ili nedo Bog prozvao nekoga sa ovog foruma, nisi dobro shvatio moj post! mislim da je dobro znati odakle nas vrebaju.

apr 2012.

#32
nije frend 6 biljaka isto sto i plantaza, izgleda da se bas nismo razumeli, ta masina ne "njusi" 1, 3 ili 8 biljaka... veruj mi, potrebna je plantaza sto i jeste zanimljivo za vlasnike "njuskala", a plantaza podrazumeva bar trocifren broj... nisam nigde ni rekao da ti nekog prozivas i nemoj se osecati prozvanim, samo sam hteo da kazem da se nadam da ovaj forum ne okuplja takvu "ekipu", zapravo mislim da neko ko ulazi u igru sa par stotina komada ili vise ovde nece ni zalaziti... stoji da opreza nikada na odmet

apr 2012.

#33
Power sve 5 :) ja sam mislio na obicni obilazak bez ikakvih super masina samo oko,ovo cudo koje njusi biljke to je SF i u to nevjerujem ali da izlaze na teren sa zadatkom da nesta pronadu,izlaze a kada nekoga cope onda nije bitno dali je 6 ili 60 to sam htjeo reci.pozdrav:thumb:

apr 2012.

#34
jel mi moze netko reci jel murija kada radi sacekusu dezura i preko noci(cjelonocno),jer sam ja konto svoj outdoor odradit nocnim posjetama,pa me zanima jesu oni tolko uporni,ili cekaju samo za vrijeme "dana"?
GreenRyderLEGENDA

apr 2012.

#35
......ako su ih nasli i cekaju vjeruj da onda cekaju i po danu i po noci........racunaju oni i na nocna zaljevanja..........

apr 2012.

#36
evo jedan trik vrlo efikasan kosta par kuna.ja obicno vec od prvog dana kako dodem na sajt i kada odlazim doma cjeli obidem u krug sa koncem i to je to.sutradan ili kada dodem na njega nemam ono pitanje u glavi -dali je netko ovdje bio-

apr 2012.

#37
A kolki prostor pokrijes koncem? 5x5? ili 1x1? Jel ti ko kad naisao? potrgao konac

apr 2012.

#38
napravim dobar krug recimo 5 metara i desavalo se da konac bude potrgan nekad ga i divljac zna pokidati ali divljac nekrije tragove tako da nema greske primjer ako je konac potrgan a na sajtu nema tragova divljaci ja vise nereskiram.
makisplitAMBASADOR

apr 2012.

#39
:spcartman:

apr 2012.

#40
evo jos jedan trik kako rjesiti divljac (zec,srna i sl.)nikada na sajt neidem bez psa imam ostrodlakog jazavcara dovoljno je da ga dva puta dovedem na sajt i da mu tamo dam jesti vec treci put cim izademo iz auta a to je skoro 500-600 metara od mjesta gdje su biljke on ravno ide na sajt (a to ce napraviti svaki pas) ja do tada zapalim cigaretu i cekam.druga stvar pas zapisa sve gdje stigne obiljezi teritorij a divljac od toga bjezi ko od vraga.zvucat ce malo ziheraski ispocetka dok su biljke slabe ja idem na sajt i pouzdam se u konac a kasnije vjerovali ili ne prvo to izvidi Astor pa tek onda ja.

apr 2012.

#41
pa naravno, pas je covekov najbolji prijatelj, zar ne ;)

apr 2012.

#42
naravno da je,pa nesaljem ga u rat on je u toj prici potpuno zasticen ja sam lovac pas je lovacki i tko smije njemu nesto napraviti.mogu me eventualno opomenuti da se maknem sa psom i ja se sigurno vise necu tu pojaviti

apr 2012.

#43
mene odmah neke paranoje operu kad citam teme gdje je murja u djiru,bolje mi je da ne citam :sick:

apr 2012.

#44
Zivim na podrucju gdje po ljeti cesto prolaze helikopteri i sitni avioni, meni od tla to izgleda dosta nisko, svaki put me hvatala paranoja da su panduri, brijem nemoguce da neki od njih nije vidio moj mali vrt. Ljeto zavrsilo, plodove ubrao, panduri me nisu cekali, znaci i ako su slucajno vidijeli neki od njih nije ih bilo volja prijavljivat i objaanjavat gdje je to... Sta se tice psa on naucio posle drugog pute gdje ja idem, 50 metera ispred mene uvijek trci prvi dodje i ko ne zalaje sve ok. Najgore kad mi na sajtu uz mene pocne lajat bezveze a mene samo sta ne infarkt strefi kevicu mu nabijem

jun 2014.

#45
imaju helic, i kad imaju dojavu iz susjedstva o biljcicama, cak se drznu upalit helic i preletit tri puta u tjedan dana... svaki put sam ih vidio kako lete... inace ih nema... a prica se i da su imali nesto sto je iz helica virilo, nesto kao tanjur (prema ocevidcima, povezao sam odmah sa FLIR-om), ali posto to nisam vidio svojim ocima, ne mogu tvrdit... mislim da im je dalekozor bio i vise nego dosta da vide sto trebaju... a radilo se o par biljcica... pisem iz svojeg loseg iskustva...

jun 2014.

#46
tri puta su palili i vozili da bi capili tvojih par biljaka, pa ako imaju dojavu zar nije lakse da dodju kolima, ne kontam bas ekonomicnost akcije :) da nisu sleteli helicem i zaplenili ti biljke u razvoju

jun 2014.

#47
kolima su dosli odma nakon sto su se izletjeli :) a "kao" sumnjali su na par mojih navodnih lokacija... sta ja znam sto je njima tocno bilo u glavi... znam da su letjeli tamo gdje nisu "smjeli", mozda im je to dobro doslo da isprobaju svoj helic eeej :ludaci_lol:

jun 2014.

#48
za rubriku verovali ili ne... sat vremena leta manjeg helikopterom kosta izmedju 2.000 i 4.000 eura, dok veci potrosi i 6.500 i oni ga tri puta u sedmici pale i voze da bi snimili "par biljcica", odlicno

jun 2014.

#49
meni se cini, oprosti ako grijesim, da iz tvoja dva odgovora proizlazi ogorcenost sa malom dozom neke, nase balkanske, uroene zavisti... sta hoces rec? da ja zelim ispast tu nesto, sta ja znam sta... ili ti zelis ispast ono sto mislis u ovom trenu da jesi... nista, stavljaj me u rubriku "verovali ili ne", sigurno cu se bolje proslavit... i probaj tamo malo jace isprdat moj post... kad ti je do toga stalo... i ako imas jos koju "preciznu informaciju" o tome koliko je let helikoptera skup, a slobodno mozes i neke opce informacije napisat o nasim balkanskim helicima kad si vec raspolozen za dokazivanje, samo udri :spcartman:

jun 2014.

#50
ne vidim zasto bih bio ogorcen i zavistan na to sto su tebi klepili biljke (ako uopste znas sta znace ta dva termina), ali ti samo kazem da znas ono sto ne znas, ne trose se tolike pare za par biljoza i to jos ako postoji dojava, dodju kako su dosli kolima i obave posao... a ti sad veruj da su samo zbog tebe i to nakon dojave tri puta palili helic, ja nit cu ti zaviditi sto si ostao bez biljaka a jos manje biti ogorcen na to, mogao bih biti ogorcen na njih sto bacaju pare ako se zbog toga vozaju, al siguran sam da su imali drugog posla. to sto ne znas koliko kosta sat vremena (manjim) helicem eto sad si naucio, forum i tako ima informativno-edukativni karakter ;)

jun 2014.

#51
i to sto si napisao o cijenama leta :knockknock: valjalo bi prvo proucit ono o cemu mislis govorit/pisat... ugl... nigdje ni ne pise da su samo zbog mene letjeli... a ne zasluzuje svaki detalj da bude istaknut pred tisucama ociju :) peace

jun 2014.

#52
ja nemam obicaj da govorim ono sto ne znam , da si malo duze na forumu skontao bi to
Bruce BannerENTUZIJASTA

jun 2014.

#53
Po nekoj najobicnijoj logici helic, ako se i koristi namenski u tu svrhu, koristi se za neke vece plantaze, a ne za par biljcica, to su tripovi. A uostalom ko bi po ovoj krizi ovde palio helic da bi nasumicno trazio (citaj bauljao) plantaze ganje, osim ako ne bi imao dojavu da su vece povrsine u pitanju...

jun 2014.

#54
Bruce, meni se cini da si i ti citao izmedju redova...

jun 2014.

#55
a ja kao moderator mislim da smo se nesto dogovorili preko pp, zao mi je tvojih biljaka, ako su one "pale" a ti ne imas jos vremena za saditi, samo razmisli dobro o tome ko to jos zna i odakle je stigla dojava koju si spomenuo, to je veci problem nego helikopter
Bruce BannerENTUZIJASTA

jun 2014.

#56
Moguce da si u pravu, jer kad se kaze da citas izmedju redova onda se misli na dubinsko razumevanje i percepciju :D

jun 2014.

#57
samo to ;)
zgemboadislicISTRAŽIVAČ

jun 2014.

#58
https://www.youtube.com/watch?v=hiM_pzbVYB4
putryPOZNAVALAC

maj 2016.

#59
Ljudovi okolice Zg-a cuvajte se helici se spustaju u doline i nisko lete, prikrite kolko mozete sajtove i balkone!!
kizo123POZNAVALAC

maj 2016.

#60
ne kontam ovo sa helio, na kojoj oni visini lete kad mogu vidjeti biljozu u grmlju ili nekom drugom zelenilu? ja sa 4 kata a to je nekih 8-10 metara visine nema aanse da u parku ispred prepoznam ata je ata. mislim da je ovo malo vea glupost. Osim toga mislim da postoji zakonm regulirana minimalna visina leta.

maj 2016.

#61
Ja uvijek to zamialjam da imaju kameru, posnimaju pa pregledavaju.
PnkPOZNAVALAC

maj 2016.

#62
nekog pere paranoja vidim.... U petak, 27. i subotu, 28. svibnja 2016., obilje~ava se Dan Oru~anih snaga Republike Hrvatske i Dan Hrvatske kopnene vojske, u svezi ega e se odr~ati sve ani mimohod vojnih postrojbi... Realx :)

maj 2016.

#63
Imaju oni va~nijeg posla nego troait bengu radi hvatanja growera. Nemogu ni ilegalce pohvatati. Zajebaniji su ovi panoramski letovi dvokrilaca ato furaju turiste i domae za siu. Eo kod mene od kad je zatoplilo bruje ko ludi na sve strane. Neki dan sam po sajtu tra~io drvo ispod kojeg da se sakrijem, ali bezuspjeano pa sam skakao u grmlje. Ovih dana su toliko intezivni da prije 8 nave e nema aanse da obiem sajt :( . Ovo helikopter koji nanjuai mi zvu i kao da na helikopteru imaju ugraen veliki nos :D, srea pa je nanjuait pod navodnicima ;)
putryPOZNAVALAC

maj 2016.

#64
Nije zahebancija, lete jako nisko po aikarama skoro svaki dan, mislim na helice ne ostavljajte vidljive predmete na sajtovima ako ga cujete skrijte se iza drva ili na pod :D lete cesto i zbog izbjeglica pogotovo uz granice, dobili su cak novi helic ove godine! Ja imam i na balkonu tri criticala dosta veca prije otprilike dva tjedna su mi preletili na cca 40-50m iznad kuce. Skako sam s balkona u sobu ko manijak. Hahah

maj 2016.

#65
Ja sam na granici to no i to najkriti nijoj ato se ti e izbjeglica. 10 godina nije helikopter preletio niti da je bilo ata letjelo uz granicu osim ptica i panoramaca. Nemoj dezinformirati i plaait narod. Nekad je dobro svoju paranoju sa uvati za sebe ;)

maj 2016.

#66
@putry Covjece smiri dozivljaj,dobit ces srcani
PnkPOZNAVALAC

maj 2016.

#67
izSVAUMa6Yo
putryPOZNAVALAC

maj 2016.

#68
Ako mislis da bi se sprdo s tim bezveze onda ok ja samo kazem ono sta vidim, nikakve dezinformacije coece
StipeZMAJ

maj 2016.

#69
Pa outdoor je prakticki tek poceo...sta imaju snimat? Kotiledone ?
putryPOZNAVALAC

maj 2016.

#70
Stipe pogledaj moj outdoor stavio sam slike u galeriju sa slikama ( s komentarima ) :D to su samo tri na balkonu imam jos dvije koje su bas u zemlji slicne velicine, poceo sam s criticalima izasle su na aprililili :D
BLONDinaNINAAMBASADOR

jun 2016.

#71
Tacno je da ima pojedine oblasti koje su interasantna policiji i koje nadgledaju ali najcesce koriste balone cepeline ,ali u tim oblastima je bilo velikih plantaza koje su otkrivali pa sad ih i nadgledaju...a za manju kolicinu biljcica ne bojte se,nezgdni su samo avioni ali oni za prskanje komaraca oni imaju kamere i snimaju ali pretezno navataju one koji grovaju po kukuruzima...:bocni::znam growere i ovde a i preko koje su cepelini otkrivali,ako ga slucajno zapazite znaci nikako ali nikako vise ne idite na sajt jer su vas sigurno nanjusil...;)
sbcjeceoLEGENDA

jun 2016.

#72
Jel se vi svi salite ili u cemu je fora?

jun 2016.

#73
Hrvatska nema cepeline, a trebali su zajedno sa srbijom ubosti 2 za nadzor granica pa odustali. ak su i rekli da nema viae zapraaivanja komaraca iz zraka, tako da laganini ;)
sbcjeceoLEGENDA

jun 2016.

#74
Pa vidis da covek zna grovere koje su otkrivali cepelini :razvaljen::

jun 2016.

#75
ovjek zvan ~ena :D. Za cepeline malo ja u praku i psssssssssssssssssssssss odoae do gr ke kad ih probuaia smiley9934
L0oDZMAJ

jun 2016.

#76
A sta je bilo sa helikopterom? :razvaljen::
sbcjeceoLEGENDA

jun 2016.

#77
Izvinjavam se koleginici :fuck: Ludi on njusi jel divlje ili konoplje :joint:
PnkPOZNAVALAC

jun 2016.

#78
Blondina se ne aali http://www.naslovi.net/2011-11-03/studio-b/cepelin-nad-beogradom/2929052

jun 2016.

#79
Video sam par puta tu neke sumnjive letee tanjire...vanzemaljci vas namame da doete na sajt a onda vas kidnapuju i popuae svu sve~u vutru, jer oni vole tako sa dosta hlorofila zbog tena... Posle Vas vrate na sajt: vi se ni eg ne seate, a trava obrana. I dok vi mislite da su vam neki klinci provalili sajt i da je murija ve krenula po vas, niste ni svesni da ste u stvari ~rtva Aliena i surovog seksualnog eksperimenta! A mo~e biti i da ste mnogo poduvali nedozrele sative pa okolo paranoiaete i tripujete vanzemaljce...s viakom hlorofila u licu i crvenim o ima!:eek::razvaljen:::D
BLONDinaNINAAMBASADOR

jun 2016.

#80
Valjda ko zna citati taj zna da je Nina zensko ime..drugo tema je takva a Ja sam se samo na to nadovezala i htela pomoci...i nije sala u Srbiji odavno vec postoje cepelini i dosta je ljudi uhvaceno zbog njega i iskljucivo sa njim nadgledaju ,a u Hrvaskoj neznam da li imaju ili nemaju...preko znam da imaju i da ga i oni najcesce koriste dugo zivim u holand i znam za tamo, to za pracku ako mozes oboriti ti slobodno kupi jednu i nemas problema:zvezda::..helikopter mozda u hrv koriste za nadgledanje ali u srb ne ,veruj da znam o cemu pricam...:popcorn::
sbcjeceoLEGENDA

jun 2016.

#81
@No Joke mi dobili po ne svidja mi se pa se ti zezaj sa prackom... :D Ja se stvarno izvinjavam jos jednom sto nisam video da pise Nina u BLONDinaNINA i da je devojcica na slici :(
nerpZMAJ

jun 2016.

#82
Cepelini koji se mogu videti nad Beogradom su 99% marketinski i velicine su 5-6m , a onaj jedan policijski sto su uzeli pre nekoliko godina za nadgledanje skupova, parada, utakmica visokog rizika u Beogradu, ...niko ga nije dosad video otkad su ga kupili, sta reci..

jun 2016.

#83
@sbcjeceo neznam ata u od muke, bacit se s balkona mo~da, teako i to kad mi balkon u prizemlju :D. Ma ljudi bez smisla za humor umiru mlai, nemam se ata kome izvinjavat, ~ivim pozitivno i umrijeu sa smijeakom :).
L0oDZMAJ

jun 2016.

#84
Kako je meni ova tema smesna,cuj svasta ce murija radit za par biljaka,dizace cepeline i helikoptere u vazduh hahaahah :D sreca pa podmornica ne moze proci pored reke,ja bi bio gotov :lol:
sbcjeceoLEGENDA

jun 2016.

#85
Ja ne znam kako je ova tema uopste u Uzgoj-u... :fuck:

jun 2016.

#86
Autoru ove teme preporucam da prestane pusit,jer ocito lose djeluje na njega.
H2O888LEGENDA

jun 2016.

#87
SAlOPGd8WOE

dec 2016.

#88
Moram uskrsnuti ovu temu. Sta fakat idu helikopteri oko zg traziti plantaze? Odakle ti ta informacija ak se smije znati
baobabLEGENDA

dec 2016.

#89
Moguce, zasto ne.. osobno sam vidio bezbroj puta da lete uokolo pogotovo u ljetnim mjesecima. sad jel traze bas biljke neznam. Al mislim da onaj koji sadi par biljaka se nema cega bojati.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se