LEGACY
florista s onoga sveta
12 odgovora1,088 pregleda
disco rebel
LEGENDA8.050 REP31%
→ Zmaj
disco rebelLEGENDA
avg 2019.
avg 2019.#1
bio svojevremeno ovde na forumu jedan kolega, zvao je sebe 420Florista. da vam ka~em, mnogo dobar
oek. uvek je bio raspolo~en da pomogne kolegama, da podeli s masama znanje i iskustvo i da zbije katkad koju dobru aalu. ljudina. onda nekako iznenada, iz vedra neba, u cvetu mladosti ato se ka~e u narodu, popi ban i ostavi nas pre vremena. osta samo trag proalosti i misterija. slava mu. nedostaje mi i kao
ovek i kao komunista, samo to u vam rei.
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
avg 2019.
avg 2019.#4
A gdje vam je makovnjaca i orahnjaca,neka limena glazba.. i tko ce platiti popa ? :)
avg 2019.
1 / 7
avg 2019.
avg 2019.