VUTRA
ForumZajednicaOfftopicflorista s onoga sveta
LEGACY

florista s onoga sveta

12 odgovora1,088 pregleda

avg 2019.

#1
bio svojevremeno ovde na forumu jedan kolega, zvao je sebe 420Florista. da vam ka~em, mnogo dobar oek. uvek je bio raspolo~en da pomogne kolegama, da podeli s masama znanje i iskustvo i da zbije katkad koju dobru aalu. ljudina. onda nekako iznenada, iz vedra neba, u cvetu mladosti ato se ka~e u narodu, popi ban i ostavi nas pre vremena. osta samo trag proalosti i misterija. slava mu. nedostaje mi i kao ovek i kao komunista, samo to u vam rei.
flop87ZMAJ

avg 2019.

#2
ovo nesto kao itulja :D
rKj420ZMAJ

avg 2019.

#3
Nek mu je vecna slava i hvala

avg 2019.

#4
A gdje vam je makovnjaca i orahnjaca,neka limena glazba.. i tko ce platiti popa ? :)

avg 2019.

#5
zito brt, zito, ili koljivo, kako gde :) ali da, fino smo se salili... pokoj mu tastasturi.
vojkaENTUZIJASTA

avg 2019.

#6
I Cili isto :/

avg 2019.

#7
Previse ih je da bi ih sad nabrajali a i srce mi se pocelo parati od tuge za njima :)) A ban je svaki clan dobio po zaslugama

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se