LEGACY
Prezervacija fan listova (herbarijum)
14 odgovora1,404 pregleda
Space_Lulu
LEGENDA8.947 REP39%
→ Zmaj
Space_LuluLEGENDA
apr 2018.
apr 2018.#1
Pozdrav svima!
Zanima me da li je neko pokuaavao i na koji na
in da
uva fan listove biljaka? ::listomahanje::
Meni je zanimljivo da sa
uvam po neki, posebno kada je jako simetri
an ili u cvetanju kad dobije razne boje.
Radila sam tako ato sam ih stavljala u knjige, ili lepila lepljivom trakom. Ti na
ini imaju neke mane, pa me zanima da li je joa neko to radio i na koji na
in?
Danas sam dodavala neke nove, pa sam evo uslikala ove stare koje imam (neki su stari godinu dana, neki dve)
Ovaj je u traci, generalo mi se ne svia kako izgleda (jedino kada bih imala ogromnu traku :D) ali se super
uva.
Evo ostalih:
I ovo su novi:
Dosta sam ove stare iskrivila prilikom
uvanja, jer nisam mnogo vodila ra
una o polo~aju. A za neke mi je potrebna i vea knjiga :D
P.S
Ako moderator moze da ispravi naslov teme bila bih zahvalna. eyessss:
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
dulelfc
POZNAVALAC1.435 REP93%
→ Ambasador
Space_Lulu
LEGENDA8.947 REP39%
→ Zmaj
Zelenko63
ZMAJ136.643 REP
Zelenko63ZMAJ
apr 2018.
apr 2018.#6
Interesantna tema :)
Bilo bi cool vidjeti sve primjerke u arhivi tj na istom mjestu kao galeriji :)
Super :)
apr 2018.
1 / 8
apr 2018.
apr 2018.