LEGACY
Napusavanje ortaka
35 odgovora4,402 pregleda
Kuler
ISTRAŽIVAČ110 REP40%
→ Entuzijasta
KulerISTRAŽIVAČ
jan 2006.
jan 2006.#1
recimo da imate jedno drustvo koje duva i jedno koje ne duva... da li bi ste napusili ono drustvo koje ne duva? ... ja sam napusio celo strao drustvo (one koji ne duvaju) oni ono ... prvi put duvali.. pa se pogubili... neznaju sta ih je snaslo...trnu im noge i ruke... lupaju gluposti... ja sam umro od smeha :))
xarabas
ENTUZIJASTA453 REP63%
→ Poznavalac
xarabasENTUZIJASTA
jan 2006.
jan 2006.#2
Pa recimo od mog drustva od navukao sam nekih 70 posto na vutru :)
Kuler
ISTRAŽIVAČ110 REP40%
→ Entuzijasta
KulerISTRAŽIVAČ
jan 2006.
jan 2006.#3
hahaahha, do jaja :) ja sam ovima dao... i zasvidjalo im se... sad mamu im jebem duvaju a ni ne zovu me :twisted:
DA GURU
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
DA GURUISTRAŽIVAČ
jan 2006.
jan 2006.#4
ne volim navlaèit ljude, jer sam imao ozbiljnih problema s tim i ne bih želio znati da sam nekome sjebao život iz zajebancije. Nemojte krivo shvatiti, ne mislim da je trava loša, ali može jako loše utjecati na ljude ukoliko se krivo ili prekomjerno primjenjuje. Tu prvenstveno mislim na posljedice kao što su razvijanje neodgovornosti, ljenosti, nezainteresiranosti za bilo šta osim pušenja itd. i nekad ljudi ne znaju izaæi na kraj s tim...
al razmišljao sam napušiti mamu i tatu...skuhat im èaj...:)
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
jan 2006.
jan 2006.#5
Pa verovatno je i tebi neko umro od smeha kad si vario prvih puta,zar ne?Vecini je bilo tako.
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
jan 2006.
jan 2006.#6
Pitanje: hoæeš? neæeš? Ništa dalje od toga.
Slažem se s DA GURU-om...Èovjek je biæe navike i kad odgovornost i ne-rad jednom preðu u praksu teško se vraæa u normalu. S druge strane, postoji genetska predispozicija Interesa. Nije kriva droga, veæ ljudi. Jer Priroda je pružila Drogu kao Svrsishodnost...a ne u zloupotrebe i mis-upotrebe.
Inaèe, ovih dana roditelji su me obdarili nazivima diler, onaj tko navodi druge da se poènu drogirat i onaj tko traži da drugi preuzimaju krivnju za ono što ja "radim". Pošto mi nije svejedno primat ovakve epitete, koji se tièu mog odnosa s drugima, puno bi mi bilo gore kad bih ja bio makar onaj tko te natjero da popiš i èašu vode.
Ako æemo veæ banalizirat u primjerima.
Kuler
ISTRAŽIVAČ110 REP40%
→ Entuzijasta
KulerISTRAŽIVAČ
jan 2006.
jan 2006.#7
u pravu ste... mada ovi su sami trazili... ono bili radoznali... ja sta da im radim...:))
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
jan 2006.
jan 2006.#8
Ja nikada ne nudim vutru... ali obavezno dajem ako zatrazi... dobro... ako izvalim da osoba vari onda nudim :D
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
Tripco
POZNAVALAC1.027 REP47%
→ Ambasador
TripcoPOZNAVALAC
jan 2006.
jan 2006.#10
A najbolja fora je kad neko, ko inace ne duva, stane na otvoren prozor da se ne bi napusio od dima u sobi, a ono, sve ide na njega.
domba
POZNAVALAC918 REP35%
→ Ambasador
dombaPOZNAVALAC
jan 2006.
jan 2006.#11
danas sam lika koji se zakleo da nece pušiti travu navukao na travu :D
ahahaha
:D
inaèe sveæina koja je samnom mora kad tad zapaliti!
9 REP18%
→ Istraživač
xarabas
ENTUZIJASTA453 REP63%
→ Poznavalac
speedball
ENTUZIJASTA312 REP28%
→ Poznavalac
speedballENTUZIJASTA
jan 2006.
jan 2006.#14
meni je nekako zadovoljstvo da prepricavam avanture nekome ko se nikada nije djirao kao ja.njemu s vremenom postaje jasno da to nije tako strasno kao babaroga i on se prikljucuje... :dj_zhurka:
Kool King T
ENTUZIJASTA230 REP8%
→ Poznavalac
Kool King TENTUZIJASTA
jan 2006.
jan 2006.#15
meni je bila najveæa moša što me lik pita ocu mu dati dim.lik je asmaticar i nikad u zivotu nebi povuka ni travu ni cigare ništa.ja sam puka od smiha kad sam to vidia.u mom društvu picke niko nebi kupia a kad imam onda os meni dat dim i tako sve u kurac a uglavnom to niko nebi pusia.
Tripco
POZNAVALAC1.027 REP47%
→ Ambasador
TripcoPOZNAVALAC
jan 2006.
jan 2006.#16
Kool King, pa jel' znaš onu od Peter-a Tosh-a "Bush Doctor", gde kaže "Only cure for Asthma"? Eh, da sam ja mome pokojnom dedi (koji je bolovao od astme) mogao da objasnim to...
A kad je moj æale provalio da ja duvam, sve hteo da to ispita nenako, pa onako izokola, i kad pložismo karte na sto, kaže on, ma daj mi malo te tvoje trave, umreæu a neæu znati šta je to. Ja se dobro razmislim, i zajebem to. Znam ga kakv je, navuko bi se (uz to je anti-alko, pa bi mu ovo super došlo). Idi, b'e, da navuèem roðenog æaleta.
blackbringer
ISTRAŽIVAČ127 REP51%
→ Entuzijasta
blackbringerISTRAŽIVAČ
jan 2006.
jan 2006.#17
Ako vec idete neke ljude koji nisku duvali prije upoznavati s travom - nemojte to raditi povrsno.
Bitno je da oni upoznaju filozofiju koja se nalazi iza duvanja i da ne budu lame korisnici.
Vazno je da ih naucite kako trava djeluje i da ju ne zlorabe (napuse se i onda samo bulje u zid kao zombiji) vec da ju koriste u dobre svrhe.
Tako nikad ni vi ni oni necete imati problema.
Dakako, u slucaju da osoba koju zelite naduvati to ne zeli - odustanite.
Osporavanjem necije slobodne volje ne mozete siriti duh slobode.
Kool King T
ENTUZIJASTA230 REP8%
→ Poznavalac
Kool King TENTUZIJASTA
jan 2006.
jan 2006.#18
on je tra~io samo dim da proba kakvo je to.mislim da od nas 9 njih 5 nije probalo, bar u mojoj nazocnosti.
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
jan 2006.
1 / 19
jan 2006.
jun 2015.