LEGACY
Obitelj Lesković
10 odgovora1,765 pregleda
BabaRoga
ISTRAŽIVAČ62 REP8%
→ Entuzijasta
BabaRogaISTRAŽIVAČ
dec 2011.
dec 2011.#1
Sve informacije imate pod info samog videa, ali ako je nekome nejasno neka slobodno pita ovdje.
Molim da pogledate:
http://www.youtube.com/watch?v=mSvn4JM-Gls
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
dec 2011.
dec 2011.#2
...tu~no....
nadam se da ima dobrih duaa sa ne
im u d~epu.... ako to jos postoji....
Monk
ENTUZIJASTA361 REP40%
→ Poznavalac
MonkENTUZIJASTA
dec 2011.
dec 2011.#3
Tu bi drzava trebala uskocit i pomoci..a ne da se ceka nekog s necime u dzepu jer taj nece doci..
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
dec 2011.
dec 2011.#4
Pomogla je tokom emisije na tv-u jedna ~ena iz "avice" i darovala ku
u u Samoboru te
e im financirati akolovanje. Ima ljudi koji
e pomo
i samo takve tra~iti u politici je...neznam ni ja. Oni bi pomogli uglavnom opet novcem poreznih obveznika sebi na slavu...
Monk
ENTUZIJASTA361 REP40%
→ Poznavalac
MonkENTUZIJASTA
dec 2011.
dec 2011.#5
A jbg bolje dat nekome kome treba nego da Sanaderu dzep postaje sve deblji :icon_lol:
BabaRoga
ISTRAŽIVAČ62 REP8%
→ Entuzijasta
BabaRogaISTRAŽIVAČ
dec 2011.
dec 2011.#6
To bi bilo najbolje kontaktirati nekako samog Denisa i Mateju za nekih cca mjesec dana da vidimo jesu li stvarno dobili kuu ili ne. Znam da ima bolesnika koji e u trenutku uzbuenja rei svaata, obeati svaata, a onda kada emocije malo popuste - aipak. Ne bi vjerovali kakvih sve ljudi ima.
dec 2011.
1 / 6
dec 2011.
dec 2011.