LEGACY
Smrtna kazna
36 odgovora3,062 pregleda
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
nov 2005.
nov 2005.#1
Posto sam cuo za slucaj brutalno ubijene trinaestogodisnje devojcice iz Batajnice, i bukvalno poceo da placem, setio sam se jos par slucajeva kad su nasilnici ubijali decu u Srbiji (a i u ostalim zemljama, naravno), onog decka u skoli kad su ubili (ne secam se imena), pa par dana posle toga kad su, verovatno skinheadsi, napali drugog ucenika, ali je, na srecu, preziveo, potrazio sam na Google-u sledeci izraz: ponovno uvodjenje smrtne kazne
...i prvi rezultat je bio sledeca peticija na adresi: http://www.petitiononline.com/0808/petition.html
Iako imam samo 19 godina, i VELIKI sam obozavalac zivota, i veliki borac protiv nasilja, shvatio sam da za takve neljude treba ponovo uvesti smrtnu kaznu.
Da li ste za? I zasto?
P.S. Iskreno mislim da ce svaki covek ko je pogodjen JEDNIM od svih ovih slucajeva da potpise ovu peticiju. Ja jesam.
speedball
ENTUZIJASTA312 REP28%
→ Poznavalac
speedballENTUZIJASTA
nov 2005.
nov 2005.#2
ma baciti ih vukovima u zoo vrtu onako svecano sa tadicevim govorom pre manifestacije.
paramecium
ENTUZIJASTA341 REP35%
→ Poznavalac
parameciumENTUZIJASTA
nov 2005.
nov 2005.#3
To sto se desava je strasno, najblaze receno. I niasm za vracanje smrtne kazne. Ko od nas ima pravo da osudjuje drugog coveka na smrt??? Za takve zlocine treba da dobije kaznu 40+ u nekom jebenom zatvoru, samici. Treba ga pustiti da izadje sa 60-70 god. napolje da vidi gde i kako mu je prosao zivot. Iz nekih istrazivanja (teca mi je psihijatar) znam da se ljudi vise plase dugog zatvora nego li smrti.
dzontra
ISTRAŽIVAČ144 REP63%
→ Entuzijasta
dzontraISTRAŽIVAČ
nov 2005.
nov 2005.#5
slazem se sa paramecijumom stim da bih dodao i tezak fizicki rad ....niko nema pravo da ubija, u tom slucaju bi se samo poistovetili sa njima ...tako da
teska fizikalija do kraja
rendom
ISTRAŽIVAČ51 REP1%
→ Entuzijasta
rendomISTRAŽIVAČ
nov 2005.
nov 2005.#6
I ja sam isto protiv smrtne kazne. Kao prvo jer je to spuštanje na razinu ubojice, a kao drugo; pa ne može mi se netko samo tako izvuæi jednom brzom smræu. Stari moj, kuda??? Sad æeš ti meni gulit malo duže, pa prisilno radit, pa æe te neko trpat u guzicu, pa æeš pišat krv... Ima toga još zlocko
Oresar
ISTRAŽIVAČ100 REP33%
→ Entuzijasta
OresarISTRAŽIVAČ
nov 2005.
nov 2005.#8
protiv smrtne,jel bi ju nasi politicari (kako nasi,tako i vasi) koristili u svoje svrhe,tj ubijanje,ko god nije podoban,ja bi rade kod ovakih manijaka,kad ih se nade i dokaze da su to ucinili,stavit ih na dozivotnu,s jos vecim manijacima,pa nek im glumi kucku dok necrkne
speedball
ENTUZIJASTA312 REP28%
→ Poznavalac
speedballENTUZIJASTA
nov 2005.
nov 2005.#9
za monstrume nije dovoljan fizicki rad oni nisu zasluzili da zive zato po kratkom postupku,dzelat spremaj sekiru pa da pocnemo.
24 REP48%
→ Istraživač
jozo
ISTRAŽIVAČ109 REP39%
→ Entuzijasta
jozoISTRAŽIVAČ
dec 2005.
dec 2005.#11
meni bi bila najveca kazna da me metnu u samicu i ostave jedan mali prozor kroz koji bi ja gledao likove kako puae travu.najgora kazna ~~
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
hemicar
ISTRAŽIVAČ143 REP62%
→ Entuzijasta
hemicarISTRAŽIVAČ
dec 2005.
dec 2005.#13
ma kakva smrtna kazna ono kao mogli bismo da uvedemo spaljivanje na lomaci ili neko kamenovanje,ono kao srednji vek
TrTveT
ISTRAŽIVAČ75 REP17%
→ Entuzijasta
TrTveTISTRAŽIVAČ
dec 2005.
dec 2005.#14
ma kakva smrtna kazna,
samo jah ima pravo dati i oduzeti život, svi ostali koji to rade, rade to na crno, a nemože država raditi na crno!
Kaj nebi svi imali bolji osjeèaj da je pravda izvršena kad bi te ljude strpali u rupu 1x1, gdje bi se kupali u govnu do grla?
lik bi se ziher pokajo a toi je, ako se ne varam, primarni cilj zatvorskog sistema. (makar ko to još vjeruje?)
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
dec 2005.
dec 2005.#16
One serijske ubice i ostale idote treba nabijati na kukuruz i to onaj napola okrunjeni.
Ustvari treba ih sve baciti na neko jadno ostrvo bez ichega pa nek se snalaze a da nikako ne mogu otici.
zivot_i_napushenije
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
zivot_i_napushenijeISTRAŽIVAČ
dec 2005.
dec 2005.#17
smrtna kazna..ko smo mi da osudjujemo ? mislim da treba sve te ubice i manijake da drzish u jednoj prostoriji dok se medjusobno ne poubijaju... ali to ne moze pa ih zato drze po zatvorima gde godinama zive od nashih poreza... dakle najekonomichnije reshenje je ubiti skota na licu mesta jednim hicem u glavu iz neposredne blizine. ali onda mu uskracujesh zasluzenu agoniju.. mislim da cu se sloziti sa onim likom shto je rekao da ih treba baciti vukovima. em oni najebu em se muche em nahranish gladne zivotinje. a ja volim zivotinje i biljke...neke vishe od drugih...
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jan 2006.
jan 2006.#18
UPR:HNOVI-UBISTVO
PETOSTRUKO UBISTVO U HERCEG NOVOM
1.1.2006 16:02 HERCEG NOVI (Tanjug) - Slavoljub (41) i Slavica (42) Roganovic i
njihovo troje maloletne dece ubijeni su juce kasno popodne u svojoj porodicnoj
kuci u naselju Nemila u Herceg Novom.
Istrani sudija Vieg suda u Podgorici Hamid Ganjola izjavio je Tanjugu da je
izvren uvidaj i da su u toku istrane radnje, a da detalje u interesu istrage
ne moe da saopti.
Posto ja znam malo vise o ovome posto se desilo u mome gradu...uzas...stvarno. Najstarijeg sina je izbo nozem u glavu 26 puta....ccc
Djeca su bila ja mislim 6,8 i 12 godina stara.
Prosle godine za novu godinu takodje neki manijak sjekirom isjeko neke ljude isto ovdje...pa sta se desava!!!
Takodje pred ovu novu godinu nestao jedan novinar iz Herceg Novog i nije ga bilo pet dana kada se vratio otisao u stan majke i trazio je a ona umrla odavno. Ljudi se izbezumili a on ne zna dje je bio pet dana.
Kool King T
ENTUZIJASTA230 REP8%
→ Poznavalac
Kool King TENTUZIJASTA
jan 2006.
jan 2006.#19
cini se da se taj novinar satra nemilo,5 dana nezna di je bia.ili je bia haj ili se satra u neku provaliju i bia u nesvisti 5 dana,a mozda je izgubai pamcenje
nov 2005.
1 / 19
nov 2005.
jan 2006.