LEGACY
Kakve ljude ne volite??
42 odgovora4,272 pregleda
Ras Tafari
POZNAVALAC661 REP7%
→ Ambasador
Ras TafariPOZNAVALAC
sep 2006.
sep 2006.#1
Hmmmmmmmm, hmmmm, ja ne volim umisljene ljude, ljude koji misle da su centar svijeta, ljude koji uvijek komentiraju shto god ti kazes, i proturjeceti iako ih ti nishta nisi pitao, ne volim pijane ljude,
ne volim ljude koji se ponasaju kao seljacine,
mrzim ljude koji se prave vazni i koji uvijek glumataju kao darkere, pijane cajkase, uopce nemam pojma shta oce darkeri sa svim tim svojim cudnim bojama, ne kuzim shta misle dokazati, prije sam slusao SLAYERA, dosta rijetko i svaki put kada bi ga poceo slusati nakon dvije pjesme su me usi bolile da sam ga morao ugasiti i ostala emocionalno poremecena lapatala volim normalne ljude,
ljude s kojima mozesh normalno pricati i ne volim ljude koji se smiju necemu shto uopce nije smjesno, i koji dobacaju svakakve posalice na racun drugih i ostala sranja, volim normalne ljude, samo se nadam da ih josh ima
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
sep 2006.
sep 2006.#2
Volim sva živa Biæa zato jer su oni moj razlog Postojanja, moja Inspiracija djelovanja i moja svrha èinjenja. Ove osobine koje si brate naveo, samo su posljedicom ispiranja mozga i usaðivanja materijalizma i kompetitorstva ovog represijskog totalitarizma profitabilne hipokrizije.
U našim Srcima ima puno Ljubavi, samo ju valja znat pronaæ i podijelit. Tada ona dobiva na važnosti i jaèini jer povezuje i spaja dvojnost u Jednu Komplementarnost. Najveæa snaga samog Svemira :D
domba
POZNAVALAC918 REP35%
→ Ambasador
dombaPOZNAVALAC
sep 2006.
sep 2006.#3
Nevolim ljude pune sebe koji misle da su iznad svih,te se ponašaju prema drugim ljudima kao smeæe.Ljude koji nikada nežele pomoæi i slièno...i ljude koji govore da je vutra droga :D
Ras Tafari
POZNAVALAC661 REP7%
→ Ambasador
Ras TafariPOZNAVALAC
sep 2006.
sep 2006.#4
Ne volim depresivne ljude, da me jebavaju sa svojom depresijom, ako su depresivni neka se ubiju a ne da govore drugima kako su sjebani
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
Ras Tafari
POZNAVALAC661 REP7%
→ Ambasador
Ras TafariPOZNAVALAC
sep 2006.
sep 2006.#6
NE, kakvo ti je to pitanje depresivno :D :D
Samo se nemoj ubiti! :D :)
Lowrider
ISTRAŽIVAČ149 REP66%
→ Entuzijasta
LowriderISTRAŽIVAČ
sep 2006.
sep 2006.#7
Moguce je da si ti depresivan i da posjudujes osobine koje si gore naveo da ne volis. Depresivan si definitivno, dok ne volis ljude.
6 REP12%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#8
PROCITAJ PRAVILA FORUMA I POSTUJ IH :!: :!: :!:U protivnom idu sankcije ! :!:
0 REP0%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#9
Ama ako mi je jaran,drug ja cu trpiti i trpiti ,pa i ako je depra. ,pa i ako je ljut ili sta ti ja znam.
Ali ako je neko nepoznat i ono depra ga maznula, ili sa trebom se posvadjo.Nece mi prostajati nista drugo, NEGO DA GA PONUDIM JOINTOM!!! :D :D
0 REP0%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#10
:evil: ne nudis joint tek tako! :!: :!: ti nisi bas sav svoj! oke ak je bila zajebancija al nemoj se s tim zajebavati! btw kad smo kod depre iam takvog jednog legu al sad se navodno smirio pa ce biti bolje!! :) ma za vecinu tih cure su u pitanju ja se ne bih mogao bedirati zbog cure jer necu sebe unistavati zbog njih!! ne ide, ne ide!! a jbg.!! nedavno sam imao fuj odvratan prekid! ugl ae pozz opet idem offtopic!! uglavnom ne volim dvoliène ljude!! to je glavno! :evil:
0 REP0%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#11
Slusaj hill, ja sve sto sam napisao STOJIM IZA TOGA.
Ja kad uzimam gandju ,uzimam 50 i vise grama.Drugo, ja imam malo vise godina, i imam hvala bogu, ne zalim se.A ovde u Sarajevu je normalno da se ponudi joint, ja ne znam mozda tamo gdje ti zivis nije to normalno,ali te uvjeravam da je kod nas to NORMALA.
Svako ko je pusio a da sam se ja zateko, i uz put pitao.IZVINITE MOMCI,moguli sa vama povuci koji dim, nikad nije bilo problema,nikad.Eto Bezze SA ti moze to potvrditi,1000 puta sam na ZELJINOJ tekmi osjetio na JUGU miris i nadjem ,pridjem ,pitam i nikad odbijen nisam bio.Eto
0 REP0%
→ Istraživač
0 REP0%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#13
Odlicno brate moj, imas gdje spavati ( kod mene) sam zivim, trosoban stan, derneci ,pusenje .....
A ko si stvarno zainterosovan, dacu ti moj broj tel.samo javi kad dolazis, i da ti pokazem kakva su raja ovde i kakvi smo mi domacini.
Samo reci zelis ili ne zelis.
0 REP0%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#14
e ja bih dosao! al nemogu!! jebiga ja jos u skolu prokletu idem!! al ak ikad budem bio u mogucnosti! nacu te negdje na forumu!! al sumnjam za 2 godine cu 18 i onda idem di hocu i kada hocu!! :twisted:
0 REP0%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#15
Ejjj drug, nije bitno, vazno je da si dobar covjek, da si drug i sve cemo lako.Daljina ne prestavlja problem za dobro siljenje, i dobar dernak.Jel tako, pa i kad bude taj raspust, i tad se nestu moze skontati ba.Evo Bezze SA je bio veceras kod mene, neka ti on kaze kako mu je bilo.
PITAJ GA !!!
0 REP0%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#16
malo smo offtopic skrenuli! ae dosta, nastavimo s topicom kakve ljude ne volim!! ae dobro duvanje! :P
29 REP58%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#17
ne volim ljude koji prekidaju u razgovoru, ne volim ljude koji ne slusaju, ne volim ljude sa uskim pogledom na stvarnost, ne volim materijaliste, ne volim ljude koji misle da je filoz(s)ofija beskorisna, ne volim ljude koji misle da je matematka beskorisna, ne volim ljude koji veruju u sve sto im se kaze, ne volim ljude koji lazu bez ikakvog razloga a jos vise one koji lazu s razlogom.. Ne volim ljude koji skrivaju da im se ne svidjas.. itd, ima ih mnogo koje ne volim, ali znam da moji najbolji prijatelji i mnogi od vas niste takvi..
sinsemila_smajl
POZNAVALAC656 REP6%
→ Ambasador
sinsemila_smajlPOZNAVALAC
sep 2006.
sep 2006.#18
pa deco draga, ljudi osluhujte:
nemojte gubiti vrijeme na ne voljenje, sprijeèit æe vas u voljenju...
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
sep 2006.
sep 2006.#19
Kako je mene ovaj iskaz Osjeæanja prožeo i dotaknuo tamo di rijeèi ne mogu niti hipotetièki stiæi. To nije normalno. Rijeèima ne opisiv proživljaj Istinske Emocije. Usreæenje pruženim stanjem usreæenosti.
Baš me sad pogodila proživljena Misao i morao sam doæ dat svoj glas. Dotaknulo mi Srce i samu Srž Duše Postojanje.
trusHardy
ISTRAŽIVAČ93 REP29%
→ Entuzijasta
trusHardyISTRAŽIVAČ
sep 2006.
sep 2006.#20
doèi èu ja u bosnu ali u jajce samo neznam kada ali evo pošto si raspoložen za druženje ako ne zaboravim javit èu ti se! pozdrav! :D
Inq
AMBASADOR2.606 REP32%
→ Legenda
InqAMBASADOR
sep 2006.
sep 2006.#21
Ne volim ljude koji ne vole "neke" ljude.
Znaci ne volim i sebe...
BBBBBBBBBBAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMM
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
sep 2006.
sep 2006.#22
ja svima dam sansu...i ako mi netko ne odgovara ne ulazim u daljnju komunikaciju s tom osobom. nemam sta ne voljeti ili voljeti jednostavno vibra se ne poklapa i ja odlazim.
ima nas svakakvih i tesko je naci nekog tko ti potpuno odgovara. pa i mi sami smo puni nekakvih mana, mada to nisu mane vec osobnost.
to dokazuje koliko raznih ljudi znam. nemam ekipu u kojoj su samo isti tip ljudi, koji npr slusaju istu muziku vole iste stvari. moji frendovi su svi razliciti i neznaju se medusobno. svatko je na svoju ruku dobra osoba i ugodno mi s njima u bilo kojm trenutku.
tako da ne treba ne volit nekog..treba ga pustiti da nade nekog kome ce pasati, tebi ne pa onda se okrenes i kazes, jbg ne odgovaras mi. sta tu imas mrziti...svi smo razliciti :wink:
sep 2006.
1 / 22
sep 2006.
sep 2006.