VUTRA
ForumZajednicaOfftopicdehidracija-osusenost koze na obrazima
LEGACY

dehidracija-osusenost koze na obrazima

82 odgovora4,991 pregleda

dec 2007.

#1
pusim svaki vikend,prije cak i svaki dan...ali sad sam se malo smirio.imam jedan problem,koza mi je dehidrirala,tj.kao da nemam vise obraze,vutra me ful osusila.pijem dosta,stavljam kreme,ali cini se da nista ne pomaze.ako ste imali slican problem,kako ste ga rijesili

dec 2007.

#2
Nije ti to od :goldmaryjane:.....je da od trave budu suha usta ali da se dogadja gubitak tekucine u tolikoj mjeri da dehidriraa,ne....Pa i od alkohola dehidriraa,popijea dovoljno vode,tako nadoknadia gubitak tekucine i sve uredu.Kod vecine droga nije problem nadoknaditi gubitak tekucine.

dec 2007.

#3
evo vidis Boba? pogledaj mu obraze,osuseni od vutre,tako je i kod mene...to ti dode s vremenom,kad pusis puno vutre.mene samo zanima kako vratiti tekucinu u obraze,da opet budu kao sta su i bili.60% ganjara ima takve obraze,tj.nema ih
BugiPOZNAVALAC

dec 2007.

#4
upucaj se silikonom... -.- al ne ozbiljno, sumnjam da tako obrazi nestaju zbog vutre...covice bob marley je bio kost i koza... 99% mrsavih ljudi ima takve obraze...

dec 2007.

#5
ima da,ali cinjenica je da vutra susi ako se ne bavis sportom i ne pijes dovoljno,i jos ako si mrsav...ali prije 2 godine sam imao sasvim normalne obraze kad sam pusio umjereno,a sad...nakon 2 godine konstantnog ubijanja,evo rezultata
choki123POZNAVALAC

dec 2007.

#6
De malo razmisli prije nego postaa neato, injenica je da vutra suai? Objasni nam malo kako i ata suai,naravno osim usta.......:popcorn: Makar ja od vutre ne mraam....prije bi reko da se deblja zbog apetita poja anog nakon konzumacije,naravno......
Silent BobPOZNAVALAC

dec 2007.

#7
Stari, meni mama stalno cita vutra.org i ne bih volio da vidi ovo. Sjecam se kada je ona cura pala u nesvjest od trave, ali tek kasnije je navela da je istog tog dana na prazan stomak usula kilo alkohola i brozepame... :D kasnije mi je stara dosla sa pricom kako se pada u nesvjest od ganje, sa obrazlozenjem da je to vidjela ovdje. Mozda ti purple-haze rastes, neki ljudi dobiju te ubacene obraze, tj. izbacene jagodice, tek nakon 20-e. Mozda ne jedes nista, daj bucni neko meso, ili sta vec. :D Svi ovdje imamo mnogogodisnje iskustvo sa travom i ljudima koji puse non-stop. Nikada u zivotu nisam cuo da se neko pozalio na isti problem kao ti.

dec 2007.

#8
mozda jer kad pusis vutru ti se metabolizam ubrza,vise jedes,puno seres,trosis puno tekucine...i u drustvu uvijek kad proe neki ganjar,ovi izvale ovaj sto posto sipu pogledaj ga kako je osusen...
Silent BobPOZNAVALAC

dec 2007.

#9
Taj mora da puca dopa stari... :)

dec 2007.

#10
a moguce je i to....jebiga,dosao sam do zakljucka jedite zdravo,puno tekucine,umjereno pusite..i nista nece narusiti vase zdravlje........zivio R
elephant0rAMBASADOR

dec 2007.

#11
Purple okani se gluparija. Ocito je da nemas pojma o cemu pricas.. trava ubrzava metabolizam i zato se obrazi suse? Svoju nesposobnost da u organizam uneses dovoljno kalorija, vitamina, minerala i tekucine nemoj pravdat travom. To je iskljucivo tvoja nesposobnost i vjerovao ili ne to se desava ljudima koji ne jedu dovoljno kvalitetno i cesto, a ne onima koji puse travu. Za razliku od tebe bavim se nutricionizmom tako da znam o cemu pricam. Hvala bogu u zivotu sam upoznao jako velik broj ljudi sto puse i preko 5g na dan bez ikakvih problema i nema nitko "sindrom osusenih obraza". Posto je mozak 95% sacinjen od masnoca, a tebi ocito fali toga u vise aspekata preporucam ti da pocnes sa time.. i to obilato da popunis supljine po glavi.
CrassENTUZIJASTA

dec 2007.

#12
Mislim da nije uredu sto si ga tak uvrjedio...mozda nije u pravu ali su mu to mogo rec na puno blazi nacin... X( X(
elephant0rAMBASADOR

dec 2007.

#13
Nisam na ovome forumu dugo vremena, i kada sam stigao po prvi puta ucinilo mi se da je starija ekipa malo gruba prema novopridoslim clanovima. Sada kada i sam imam neki pristojan staz u potpunosti kuzim o cemu se radi. Svakodnevno dolaze likovi koji "proljevaju" svoje "mudrosti" i ocekuju da ce ih netko tapsati po ledjima radi toga. Izjavit ovakve budalastine i ne ocekivati da ces dobit jezikovu juhu od nekoga je pomalo naivno. Pusenje bilo cega steti zdravlju u vise aspekata, ali iz toga zakljuciti da je trava nekome osusila obraze iz mene iziskuje reakciju jer nemogu se vise grist za jezik svaki put kad procitam slicne izjave. Prvo iz razloga sta jedini nacin konzumacije trave nije pusenje, a drugo zato jer cak ni pusenje ne uzrokuje ista slicno samo po sebi vec je to rezultat zbroja puno losijih zivotnih navika.
CrassENTUZIJASTA

dec 2007.

#14
Be productive not destructive :thumb: razumjem tvoju nervaciju na ovakvu izjavu ali ovim sto si ga uvrijedio nisi dobio ama bas nista (osim vlastitog zadovoljstva)... Zar nije da svi mi imamo svoje zlatne trenutke kad govorimo gluposti.:icon_mrgreen::icon_mrgreen:
elephant0rAMBASADOR

dec 2007.

#15
Dobio si odgovor na hibride.. poznato je da se marihuana kultivira od strane covjeka najmanje 6000 godina unatrag. Nemoj da te zabrinjavaju "stari" hibridi unutar 30 godina od danas jer su oni sve samo ne stari. Tehnologija moze zastariti, zivo bice ne. Dapace najpoznatiji groweri danasnjice traze sto cistiju netaknutu genetiku nebi li iz nje stvorili jos bolje sorte. Nisam dobio nikakvo zadovoljstvo iz razloga sta nisam nikoga niti povrijedio, niti dobivam zadovoljstvo inace iz toga.. sve sta sam napravio je rekao cinjenicnu istinu, a ako ga je to povrijedilo ovim putem se ispricavam. Inace ja sam osobno dobio 5kg otkad konzumiram kanabis, a vjerujem da ima i puno drugih slucajeva na forumu koji su tezinu dobili, a ne izgubili.

dec 2007.

#16
prpl haze aj kod deda mraze da ti obraze napuni da ti budu rumeni mekani fini ka iolini stvarno si preera ka da nisi ve era il si pojeo neato gusto il u stomaku pusto ? od kvalitetnog indora nema nonih mora ni obraza suvih ni ljudi gluvih ne uporeuj se sa bobom ve sa samim sobom on je druga genetika starija etika pitaj crassa za gen grassa od ato starije pravi pizdarije prpl haze i crassa bje~e sa asa ako u odeljenju nisu idem na dijalizu manite se eco trava ne budite vegeterijanci probajte malo mesa al tresite u kesa jer joa vam eca fale s`obrazima ko jamajke male sumljive genetike i joa gore etike malo se iskulirajte nemojte da pirkate joa koju godinu ne rolajte batinu a ni sekinu da vam mozak ne zakinu misli uatinu prekinu suatinu ostavite malo mozga i za koju godinu ! grow kao bozga i zapamtite u ~ivotu va~no je samo jedno a to su dvije svari red rad i ki ma fina prijatno uz zvuke okolina
Weed KillahPOZNAVALAC

dec 2007.

#17
potpisujem... Ako nekoga zanima nesto, neka pita, koliko god glupo bilo. No kada dobije odgovor/ sazna da je glupo pitanje ili problem, onda prihvatite odgovor a ne tjerat po svojem. Sad netko pusi dvije godine svaki dan i onda brije da se ubija najvise od svih na forumu.. Najvise sto me brine/zivcira su klinci... Ljudi, sa 15-16-17 pa i 18, vutra vam netreba. Vrlo se cesto pusi iz krivih razloga i nikad se ni ne dodje do neke ajmo reci "biti". Vutra je kul, ja sam kul jer ju pusim, pa je to fora curama... Bla bla bla. To nije razlog pusenja vutre. Zato se okanite kojekakvih filozofije i neznam cega. Ako pitas " Jel zbog vutre imam tri guzice a ne jednu?" i dobijes odgovor "NE!" onda neka ostane na tome, a ne da se dalje trubi "ne, ne, ja imam tri a ne jednu guzicu jer svaki dan pusim hibrid kuruze, marihuane i jecma i to mi je zakon i svi su ostali glupi je r to ne kuze. I to se soli pamet osobama koje puse mozda i vise od 10 godina i imaju jako veliko znanje o zadanoj problematici..
CrassENTUZIJASTA

dec 2007.

#18
Balcan smoke ajd odi u staracki dom, tam ti drustvo stvarno ludo, vole da igraju bingo i da kure mlade, svugdje nesto ilegalno sade pa kad fumaju zbog slabih pluca se udave, nije vutra za vas dede i bake jel su vam pluca preslaba od tolko dima gandje, zato rade dajte trave nama mladim prije nego sto u vase godine dodemo, mozda nesto naucimo :icon_mrgreen::icon_mrgreen: :respect: :respect: @weed killah - a jbg u pubertetu smo pa si zabrijavamo da smo ruzni, pa nam vutra pomaze da se bolje osjecamo :icon_lol::icon_lol:

dec 2007.

#19
slusaj slone 0r,za svaku napusenost moras popit 2 litre tekucine,inace susis...pusim vec pun ***** i svi koji puse koje znam,znaju da vutra susi..ono,usta su ti suha,a ne susi,di ti je logika,isti ***** kao da si u pustinji i osjecas ~e i osusenost usta,to ti sezove dehidracija.i to je jedina losa strana kod vutre
Silent BobPOZNAVALAC

dec 2007.

#20
Inace covjek treba da popije minimum 2 litre tekucine dnevno. To je nesto sto je potrebno svakom ljudskom stvoru, inace nece funkcionisati kako treba. Voda se redovno trosi putem znojenja i izbacivanjem kroz mokracu. Voda u tijelu se nadoknadjuje, to sto se suse usta kada se pusi ganja ne moze da se poredi sa suvim ustima u pustinji. Jednostavno nije isto. Mama, ako citas ovo pokusaj da ne povjerujes purple-haze-u, covjek cak nema ni prave argumente vec neke rekla-kazala gluposti. Jedina losa stvar, mama, kod trave je sto mogu da te uhapse.

dec 2007.

#21
Reko si da si prije bio doper....ato tocno mislia s tim?
Silent BobPOZNAVALAC

dec 2007.

#22
Ja bio doper, ili purple-haze? Nisam bio doper, ali jesam probao 2 puta... A ovo sa mamom se salim. Mada jeste procitala onaj topic sa onom curom sto je padala u nesvjest i pitala me da li to moze. :)

dec 2007.

#23
purple-haze ma nisam vidio da si odgovorio na pitanje. Chmakina mama sluaaj-TRAVA JE SUPER
CrassENTUZIJASTA

dec 2007.

#24
Ne degehidriras nego kad pusis travu njezin dim je puno vruclji nego dim cigarete zato ti nestane sline, ali to ti nije dehidracija, to sam ti suha usta, sto vise gutas slinu to ti vise usta se suse probaj negutat slinu i vjeruj mi nestat ce ti suhoca ta...
Silent BobPOZNAVALAC

dec 2007.

#25
Za one koji ne znaju, u Hrvatskoj se za pljuvacku kaze slina. :D Prije nekoliko godina kada smo bili u Trogiru, cura i ja, pusili smo sa nekim ljudima i jedan od njih je rekao "e stavi slinu na to!", totalno smo se slogirali. Slina je kod nas onaj sekret iz nosa. :D
CrassENTUZIJASTA

dec 2007.

#26
:icon_lol::icon_lol:
prolaps_rektumaENTUZIJASTA

dec 2007.

#27
slina je pljuva ka ...a ne sekret iz nosa
Silent BobPOZNAVALAC

dec 2007.

#28
U Hrvatskoj, a u Crnoj Gori i Srbiji, ne znam za BIH, slina je sekret iz nosa, a pljuvacka ono sto vi nazivate slina.
RadeAMBASADOR

dec 2007.

#29
Chmaka upravu si tako se kaze i u Srbiji.
Weed KillahPOZNAVALAC

dec 2007.

#30
etoga opet... daj molim te procitaj moj prethodni post.. Ljudi, nemojte tjerati po svojem a i sam ste svjwesni da pricate gluposti. Mislim, stvarno ne vidim svrhu u tome.

dec 2007.

#31
vaistinu govoria i gospoo mama od chmake budite sigurni da chmaka pri a istinu naleti ovi obanikus debilitus virus pa muti omaladinu crass dobre ti *rime* samo obriai sline i rima se rima a ne zarima onda se ne rima ve postaje slina iz rintintina

dec 2007.

#32
I kako kazete kad vidite neku dobru ribu? Cure mi pljuva ke? :)) EDIT: da ne ispadne da sam offtopic LOL @ purple-haze i njegova teorija o susenju obraza
Silent BobPOZNAVALAC

dec 2007.

#33
Kazemo cure mi bale. :D

dec 2007.

#34
probaj pojesti vutru u jelu,i isto ce ti biti suha usta,nije stvar u dimu,ocito se ne kuzis

dec 2007.

#35
e sada si stvarno pretjera daboga ti se obrazi osuaili od vutre
Weed KillahPOZNAVALAC

dec 2007.

#36
aaahahahahahaa. Eto, mislim da bi ti trebao napisati knjigu neku.. Weed for dummies or smth. Guide us all, o, mighty one!! We shall bow to you!

dec 2007.

#37
daj glup si,vidim da nikad nisi jeo marihuanu

dec 2007.

#38
Dvadeset negativnih po skupljoj tarifi. Necemo nikako tolerirati uvrede drugim korisnicama.

dec 2007.

#39
1.Ja sam jeo i nisu mi usta bila suha,mo~da malo ali skroz malo. 2.Kakvu travu puaia?Tj. koja ti je kolicina potrebna da se napuaia pravo? 3.Odgovori mi ata ti znaci da si bio doper?
Weed KillahPOZNAVALAC

dec 2007.

#40
ne samo zbog ovog posta, al ja glasujem za to da dobijes bananu i bok. Naporan si sa svojim postovima, iznosis nebuloze a jos povrh svega mislis da si pokupio svu pamet svijeta. A i nebi se cudio da sam ja jeo marihuanu dok ti jos nisi bio ni srednja skola.. Tako da.. Radije suti. Pogledaj malo ostale postove.. Tu nema vrijedjanja i takvog bahatog ponasanja. Zao mi je sto si tako krivo zabrijao.
Bezze_SaAMBASADOR

dec 2007.

#41
Aaa ato se nasmijah :) hehehehehe trebao bih eae zalaziti u ovaj podforum ha hah ah ha hah ah ha .... @PH - Fakat drug, al sam se ismijao (joa "ailjim" dok itam) ehehehe mislim, gdje nadje obraze ha hah ha h da se suae???? hehehehhe E stvarnooooooo :) Et' vidia zbog gluposti imas 70 neg. bodova (joa 30 i voooozdraaaa) jel se isplatilo???? Ne znam.... samo PRAVILNIK se mora poatovati, isto kao ti, ja, pero itd itd SVI

dec 2007.

#42
Nije zbog toga dobio kaznene poene. Dobio je 20 zbog vrijedjanja drugih clanova i 50 zbog dilanja sjemenkama. Ja obicno ne dajem kaznene poene zbog lupetanja gluposti ali eto ko zna mozda se i to dodamo u arsenal.

🔒 Ova tema je zaključana