VUTRA
ForumZajednicaOfftopicČudesna godina uz Vutra org.
LEGACY

Čudesna godina uz Vutra org.

44 odgovora3,153 pregleda

jan 2016.

#1
Morao bih u pesmi ili makar kroz stih da sro im pohvalu i re o godini proaloj kalendarski; godini koja e joa dugo ostati u pluima, na osmehu i ovde na Vutri. Morao bih iste takve pohvale i re i da sro im o Vutri, uz koju je ta ista godina proala; Vutri koja je neposredno kriva za sve divne okolnosti u kojima sam se naaao, jer vreme koje sam kvalitetno proveo upoznavajui spektakularan svet growanja, pravih vrednosti i stvari koje su se u medjuvremenu deaavale, zaista nemaju cenu. Vutra ogr. desila se tada kada je sve ostalo postalo bezukusno, dosadno i besmisleno. Ona se desila kad sam prvi put u ~ivotu osetio groznicu samoe; kada sam sa sebe kona no skinuo svu prljavu i sraslu odeu za ko~u i ostao bolno ogoljen kao dete tek rodjeno. I bez foliranja, to jeste bio okida svih ludih i prelepih dogaaja koji su usledili. Par godina iza, samo sam gledao sa strane, ponekad satima listajui forum ne bih li pronaaao reaenje za problem, a onda sam tako iz vedra neba odlu io da postanem lan i nesvesno sebi promenio ~ivot. Samoa viae nije bila problem, ve slobodno vreme gde sam kona no postao gospodar svoje sree. I tu, na toj pozornici novih okolnosti, ~ivei kroz ovaj forum- doala je nova ljubav, sluaalo se mnogo lepe muzike, upoznalo se mnogo dobrih ljudi, za ete su neke bebe; uz pesmu i Vutra org. se trimalo, bralo i sadilo...i rodiae se deca! Evo, godina na forumu je proala. Mo~da nisam postao bolji grower, ali bolji ovek svakako jesam. I sada kad tako emotivno i prili no pateti no rezimiram, shvatam da sam sada, godinu dana kasnije bogatiji za nekoliko neprocenjivih growova, 15-ak biljaka (uklju ujui i nove lepotice u boxu), bogatiji za jednu divnu ~enu i dvoje prelepe dece; bogatiji za sve Vas ovde! I koliko mogu, odavde uzimam i koliko umem, ovde dajem. Godinu dana iskusniji jasnije sagledavam zna aj postojanja ovog foruma. I u to ime palim buksnu, tebi u ast i u svoju slast! }iva mi bila Vutro i svi mi sa tobom i kroz tebe! :) :vutra:
pipac1986LEGENDA

jan 2016.

#2
:clap::predobro receno i rezimirano! Skidam kapu i zelim ti u ovoj godini jos vise lijepih trenutaka i svega ostalog sto si zelis! Isto tako bi pozelio i svim ostalim clanovima i simpatizerima ovoga fantasicnog foruma! Ljudi sretna vam i bericetna 2016.godina!:respect::let::wave::vutra:
BobiManLEGENDA

jan 2016.

#4
Narod kaze: Dobro cini I dobro se vraca, a po tvojim aktivnostima na forumu rekao bih da si to I zasluzio. Cestitam na svim uspesima u 2015-oj. Na dobrim biljkama I berbama, sjajnim temama I najvise na prinovama u porodici

jan 2016.

#5
Hvala Bobiman! :) I ja sam protekle godine u~ivao gledajui tvoje biljke. :D

jan 2016.

#6
Samo jedan deo godine iza. :gled: sSiKMPxPDoM

jan 2016.

#7
:thumb:}elim da ti ova bude joa lepaa i bogatija gledajui klince kako rastu!:cool23: Slo~io bi se s tobom u velikom delu napisanog, pogotovo da :vutra:promienila ~ivot i na in razmialjanja.:rasta: Nikada te nisam pitao, a gde nestate onaj prelepi fri~der?

jan 2016.

#8
Hvala dru~e! I ja ~elim tebi brz oporavak! :) Fri~ider je zavraio na otpadu... :razvaljen::
Rope73ZMAJ

jan 2016.

#9
kako se kaze,sve potpisujem Barba :) Napokon nasao (i ja/mi) svoju Planetu,samo za nas. :respect::vutra:

jan 2016.

#10
Da, neato kona no virtuelno a viae nego dovoljno da bude realan ventil u vremenu kada se od banalnog i trivijalnog nema gde sakriti, a kamoli slobodno i smisleno ugadjati duhovnim i psihofizi kim potrebama. Verujem da je privilegija imati svoj kutak ovde i ta injenica me ini veoma ponosnim...i napuaenim ovekom! :D
GrobnaJamaAMBASADOR

jan 2016.

#11
jako lijepo receno :) malo sam i sebe pronasao u tome, a vjerujem da i ostali :puuuh:::respect:

okt 2018.

#12
I nakon dve godine od ove pri e...joa sam tu... Danas nekako nostalgi an, pla ljiv, tu~an...vrtim seanja, gledam ata sam radio, pisao, sadio...i otvaram novi Dnevnik uzgoja, kad ono ravno tema trideseta! Pa kako to vreme leti...evo i klincima skoro tri godine, ~ena joa tu, fala bogu...ja joa na Vutri, stariji nekako al' isto dosadan s mojim pisanijama; podjednako posveen i dr an kao prvog dana... Bilo je dana kad sam se borio sa sujetom, sujeta je esto dobijala bitke...al' bijem i ja nju nekad; bilo je iskuaenja i bie ih... A esto, esto se setim tog nekog davnog leta kad sam joa samo gost bio na Vutri, stidljiv, neodlu an...i plaaljiv... A sada...imam viae sedih u bradi, mnogo viae sedih...iskustva imam malo i delim, sve delim...ostalo se nije mnogo promenilo...pa dogodine kod teme etrdeset i neke da rezimiramo... :) }iva bila Vutro! (i oprosti na patetici) :vutra::respect:

okt 2018.

#13
samo ti budi patetican kume, i to je ljudski. cestitam na 30oj temi, to se zove aktivno ucesce i nesebicno deljenje iskustva, samo cepaj bro :thumb:

okt 2018.

#14
Razmisljam sta napisati, a ne uvrijediti autora... Pateticaru mojne da njaske, vec nastavi sa onim "crticama". Kako te nije stid naroda zapustiti ih i prepustiti mahovini i korovu!?

okt 2018.

#15
Eeeee @Papa Romeo vidim ja sve zapuateno, neka duhovna praznina...kad ono nema "Crtica" na forumu... Morau, Papa, skinuti blokade sa inspiracije da raskr im taj "korov i mahovinu"....i nek' si mi rek'o! o_O

okt 2018.

#16
Deder te mozdane uzde razuzdaj, pa se baci na posao :D

okt 2018.

#17
nee biti bolje jednog dana,dont hepi bi vori :D

okt 2018.

#18
@VenloNL uvek odaberea da budea pesimista u pogreanom trenutku :rofl::D

okt 2018.

#19
ponekad po~elim da nas crna rupa rastegne ko' gliste :rofl: rsV9NIvIPls

okt 2018.

#20
ulepsao si mi vece :)

okt 2018.

#21
NL ovo je predobro :D
h0ndaZMAJ

okt 2018.

#22
Barba svaka cast:thumb::respect:

okt 2018.

#23
Dru~e ostavljaa svoj pe et i na ovaj forum i na puno grower, na mene si utjecao dosta , ti znas o cemu pricam,... Svaka ti ast, znas kako kazu 100ljudi 100udi,a forumu treba jedna takva ud:respect:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se