LEGACY
Koje igre igrate kad se napusite?
30 odgovora3,707 pregleda
Fernandez
ISTRAŽIVAČ78 REP19%
→ Entuzijasta
FernandezISTRAŽIVAČ
avg 2005.
avg 2005.#1
Evo, meni je trenutno mrak NFSU2 kad sam napusen. Inace ju uopce ne igram. Al mi je dobro ono - nebres se razbiti sa autom.
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
avg 2005.
avg 2005.#2
ne igram igre :(
mozda ponekad cisto da vidim sta je aktuelno (kao sada npr GTA:SA, mada i to vise ne igram)
govancheros
ISTRAŽIVAČ58 REP5%
→ Entuzijasta
paramecium
ENTUZIJASTA341 REP35%
→ Poznavalac
parameciumENTUZIJASTA
avg 2005.
avg 2005.#5
najache je kad se uduvash i cepash neku mp pucachinu (cs ili q3) ili neku horor igru (silent hill i sl.) dobijaju se do jaja tripovi madma ti ne treba vutra da bi dobio tripove od japanskih horor igrica ~~ ~~ ~~
Fernandez
ISTRAŽIVAČ78 REP19%
→ Entuzijasta
20 REP40%
→ Istraživač
sep 2005.
sep 2005.#8
neku pucacinu/FPS i to obavezno sa ekipom, pozeljno u nekoj igraonici LAN-party-u
neopisiv osjecaj kada bar 5-6 ljudi ugandjanih kao i ti urla dok pucaju u prazno (i cesto vise pogadaju nego da ciljaju)
xarabas
ENTUZIJASTA453 REP63%
→ Poznavalac
xarabasENTUZIJASTA
sep 2005.
sep 2005.#9
Meni je zakon igrati u tom fazonu SILLENT HILL ili RESIDENT EVIL.......trip totalni.
paramecium
ENTUZIJASTA341 REP35%
→ Poznavalac
parameciumENTUZIJASTA
sep 2005.
sep 2005.#10
To brate xarabas. Nema nista bolje od japanskih horor igrica za tripovanje...
speedball
ENTUZIJASTA312 REP28%
→ Poznavalac
xarabas
ENTUZIJASTA453 REP63%
→ Poznavalac
xarabasENTUZIJASTA
sep 2005.
sep 2005.#12
Ma da,brate.........nego,imam jedno pitanje.Kome da se obratim,imam hrpu avatara u memoriji,nijedan od njih ne prelazi 100x100 i nije veci od 10kb,ali nece da mi se nijedan ucita.Sta dalje?
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
sep 2005.
sep 2005.#13
www.imageshack.us
odes tamo uploadujes
stavis link u polje "udaljeni avatar"
i to je to
xarabas
ENTUZIJASTA453 REP63%
→ Poznavalac
xarabasENTUZIJASTA
sep 2005.
sep 2005.#14
Jel ima neko od vas hackera da to stavi umjesto mene,da vam ja posaljem moj avatar na vas mail ili tako nesto?
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
sep 2005.
sep 2005.#15
ajde posalji na [email protected] sliku i tvoj nick jer sam zaboravan :D
avg 2005.
1 / 16
avg 2005.
sep 2005.