LEGACY
Novac
18 odgovora999 pregleda
Reacher
POZNAVALAC787 REP21%
→ Ambasador
ReacherPOZNAVALAC
mar 2011.
mar 2011.#1
zanima me vaa odnos prema novcu,i bez muljanja molim!? ~elim bezobrazno mnogo novca :)
HighBadger
POZNAVALAC693 REP10%
→ Ambasador
nightpianist
ISTRAŽIVAČ123 REP49%
→ Entuzijasta
nightpianistISTRAŽIVAČ
mar 2011.
mar 2011.#4
Ja ~elim puno vutre, da mi nikad ne sfali! 4:20 forever every day all day..:)
Kako je dobra pljugica ;)
Riblji specijalitet
AMBASADOR2.051 REP16%
→ Legenda
Riblji specijalitetAMBASADOR
mar 2011.
mar 2011.#5
Jebea novac, ja sam za robnu razmjenu. Druge stvari me vesele a lova je samo nu~no zlo. Nakaradna je to mjera vrijednosti, ako mi ne vjerujete zapalite pa pro
itajte debelu re
enicu ponovo.
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
mr.dr.SmokZMAJ
mar 2011.
mar 2011.#6
Sla~em se sa ribljim!
Nametnuta mjera vrjednosti koja pogoduje odreenom broju ljudi.
iSensation
ZMAJ21.472 REP
iSensationZMAJ
mar 2011.
mar 2011.#7
Pogledajte si Zeitgeist (bilo koji od tri, a posebno 2. gdje je cijeli posvecen novcu) pa onda mozemo raspravljati o novcu... Ja sam veliki protivnik te mjere i kad bih mogao bez njega, rado bih......
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
mar 2011.
mar 2011.#9
Ja bih gro para... Jer ko e to da plati?
http://www.youtube.com/watch?v=60vCRm66JJM
Jedini mi je problem s novcem, to mi je dosadaanje iskustvo pokazalo... Kad imaa mnogo para imaa i previae prijatelja.
HighBadger
POZNAVALAC693 REP10%
→ Ambasador
HighBadgerPOZNAVALAC
mar 2011.
mar 2011.#10
Novac postoji samo u ljudskoj svesti. To je u stvari obican papir kome su ljudi dali neku vrednosti, a u stvari je bezvredan! Da novac odjednom nestane, tako bi se svet procistio...Ja sam za naturalnu razmenu! :D Zeitgeist je to dobro objasnio...A negde sam cula/procitala da postoje i ljudi na nekim americkim farmama koji proizvode sami za sebe sve sto im je potrebno tako da im novac i nije potreban u sustini.
mar 2011.
1 / 10
mar 2011.
mar 2011.