LEGACY
Insekticid trovanje
26 odgovora1,947 pregleda
BrokulaBranko
LEGENDA6.117 REP11%
→ Zmaj
BrokulaBrankoLEGENDA
maj 2019.
maj 2019.#1
Danas sam prsko biljke s insekticidom naravno bez ikakve zastite, i mislim da sam se naudiso tih para od spricanja,tretiro sam biljke mozda minutu..E sad istripan sam totalno malo mi je cudan okus u ustima i ono ne znam..cito sam o simptomima trovanja vrtoglavica,mucnina povracanje,bol u grlu plucima itd..od tog svega meni samo kao nepce nadrazeno.. Totalno sam istripan ne znam sta da radim..
Ovo sam koristio
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
maj 2019.
maj 2019.#2
Nakon udisanja: Napustiti one
iaeno podru
je - udisati svje~ zrak. Unesreenog utopliti i pustiti da se odmara. Ako se pojave i zadr~e simptomi, potra~iti lije
ni
ku pomo.
Mo~e doi do nadra~ivanja gornjih dijelova dianog sustava uz kaaalj, kihanje, curenje iz nosa, ote~ano disanje. Nelagoda u prsima.
pa nista nemoj radit. isperi usta i disi svjezi zrak. kako kazes, nemas simptoma od navedenih.
BrokulaBranko
LEGENDA6.117 REP11%
→ Zmaj
BrokulaBrankoLEGENDA
maj 2019.
maj 2019.#3
Jucer sam se osjeco cudno dal sam se toolko istripo il sta neZnam..
Danas mi evo cudan okus u ustima nepce ko da mi je malo "spaljeno" / nadrazeno.. Nisam se ovako sasro vec jaaakoo dugo.. Nisam trollo ni nista, htio ic na hitnu al sta da im kazem koji k osoba sto zivi u stanu ima radit s insekticidom.. Zato sam se tu obratio.
Jojoman
ZMAJ46.169 REP
JojomanZMAJ
maj 2019.
maj 2019.#4
Pij mljeko @BrokulaBranko ako pomislis da si se zatrovao, (sestra mi je jednom zavrsila na hitnoj jer je slucajno ispila deterd~ent kao djete, rekli su da pije puno mljeka, od tu mi ta informacija,) ali nije se igrat ako mislis da nesto nije dobro i da ne prolazi odmah idi kod doktora. Smisli neku pri
u da se prolilo pa da si isao to
istit ili da si bio kod nekog i radio nesto u baati.. Ne igraj se s tim.
Dvolicni
LEGENDA13.576 REP86%
→ Zmaj
DvolicniLEGENDA
maj 2019.
maj 2019.#5
Ljudi koji zive u stanovima takodjer imaju problema za raznim insektima pogotovo zoharima.
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
maj 2019.
maj 2019.#6
A ato ove na hitnoj briga i otkud znaju jesi li bio u stanu ili vrtu? :) Bitno im je
ime si se otrovao, nitko te nee pitati "gdje?" eventualno "kad?"
BrokulaBranko
LEGENDA6.117 REP11%
→ Zmaj
BrokulaBrankoLEGENDA
maj 2019.
maj 2019.#7
Bogu hvala evo ok mi je.. Ne znam koji k cu radit s tim al se vise NIKAD necu zajebavat tj bit tako glup oko takvih stvari..Koolki moras bit idiot prvo upotrijebit pesticid pa onda citat uputstva.. Mislim da sam se samo lajt bio kontaminiro,al nista ozbiljno.. Popodne sam bio ok.. Hvala ekipa na podrsci.. Voli vas vas Branko,Brokula :rolleyes::respect:
@metalmaniac Mislim da kod nas nesmijes imat pesticid ako nemas OPG ili tako nesto..
@east Znamm tebra imam i ja zohare,to sam mos fizicki ubit.. ne pomazu nikakva sredstva..
Dvolicni
LEGENDA13.576 REP86%
→ Zmaj
DvolicniLEGENDA
maj 2019.
maj 2019.#8
Ja kupio u trgovini insekticid sa mrtvackom glavom, krepalo sve osim biljki :zvezda::
BrokulaBranko
LEGENDA6.117 REP11%
→ Zmaj
BrokulaBrankoLEGENDA
jun 2019.
jun 2019.#9
T je super..Skuzio sam da imam gnatove.. Onaj ins. nije puno pomogo...
Ima ko kakvih pametnih ideja? Sta koristiti..
Ne vrijedi mi sipat pijesak po vrhu jer imam jebb. air potove..
Jojoman
ZMAJ46.169 REP
JojomanZMAJ
jun 2019.
jun 2019.#10
Brokula ja sam koristio ovaj preparat zajedno s
ajem od duhana u koji sam dodao i 2 kapi praaka za sue, chilli papri
icu,
eanjak, sve to sam prokuhao i ostavio preko noi, sutra zalio biljku i prskao je tim, ponavljas postupak par puta dnevno, nekoliko dana.. Dva puta sam imao kojekave beatije i oba puta su nestale nakon takvih tretmana, Neem ulje nisam koristio al dosta ljudi to ima kao jedno od osnovnih " djelova" opreme za spidere, sad koliko je u
inkovito u tvom slu
aju netko drugi ce ti ve znat re.. Al za prvu ruku kuhaj duhan i tim zalij biljku, nikotin je otrov kako za ljude tako i za gnatove,
BrokulaBranko
LEGENDA6.117 REP11%
→ Zmaj
BrokulaBrankoLEGENDA
jun 2019.
jun 2019.#11
Mene sad muci sto su mi pocele cvjetat,jednom sam sjebo cjeli grow tako,prskajuci insekticid po cjeloj biljci..Narucio sam one mosquito dunks sto idu u zemlju da ubiju larve,od ovih zutih jebb kartona nema previse koristi,a ono sranje nema sanse da vise prskam . Mislim da sam negdje procito da gnatovi nisu bas toolka opasnost za odrasle biljke..Ne znam Moram jos malo uguglat tako neke bio stvari koje ih ubijaju..Radje cu imat i slabiji yield nego da opet sjebem cjeli grow..
h0nda
ZMAJ67.907 REP
h0ndaZMAJ
jun 2019.
jun 2019.#12
Naprasi zemlju neopitrodom i nemas frke, probavao ija svasta biljnog pa mi zaprasivanje jedino bilo pomoglo!
maj 2019.
1 / 14
maj 2019.
jun 2021.