VUTRA
ForumZajednicaOfftopicnapušavali bebu
LEGACY

napušavali bebu

34 odgovora2,311 pregleda
#1
puhala sam dim u macku... ali to nije ni priblizno bolesno ovome... totalni debili... bas nisu normalni http://www.youtube.com/watch?v=yv6b92zT9A0
Kurblaj KanAMBASADOR

jun 2008.

#2
Kreteni ata drugo rei

jun 2008.

#3
Treba im oderati kozu. Mada roditelji koji se svadjaju i tuku pred malom djecom ma to je gore od puvanja ganje u bebu jer stvara opasne psihicke poremecaju....a opet u nasem drustvo to kao da je normalnije.
LucidDreamAMBASADOR

jun 2008.

#4
Kakvo drustvo,takve i odlike istog...ccc...
ROXPOZNAVALAC

jun 2008.

#5
I ja :))))))))))))))))))))))))) Ah nasa macka na zrcu...vjerojatno macka za koju sam se najvise vezao u zivotu... Anyway, yep, ta prica je stara dosta al jebiga, idiopta ima svugdje, pa i s vutrom
PacoxENTUZIJASTA

jun 2008.

#6
Meni nije smetalo napusavanje bebe, koliko me je iznervirala prica o tome kako je taj snimak dospeo do policije. Covek kupio kameru na yard sale-u, video snimak i, posto je Lawful stupid, odlucio da je najbolje za sve da ih prijavi policiji....
BugiPOZNAVALAC

jun 2008.

#7
Lawful stupid :D hahahah... taj lik je bas spojni be ug...
kanehbosemAMBASADOR

jun 2008.

#8
ovo si dobro rekao. u izraelu ima doktor koji pravi kanabis pilule za bebe.zbog gr eva u stomaku.mada to nije ista kategorija kao i ovo. no na in kako je informacija prezentirana je ista manipulacija. ak nisam ni mogo da pogledam do kraja . im sam vidio bebi prekrivene o i i nastup onog voditelja ve mi je bilo muka
Weed KillahPOZNAVALAC

jun 2008.

#9
ma o cem ti to? pa da sam ja naletio na snimak ne da bi ih samo prijavio nego bi otisao natrag do te kuce i polomio im vratove.. napusavati bebu? i mean, WTF? Vutra i pusenje iste je stvar odluke, izbora a tako malo dijete ne moze napraviti taj izbor. Po meni ako se odobrava napusavanje male bebe (jer ne steti a i nama odraslima pase) onda bi po toj logici i teska pedofilija isto bila prihvatljiva (jer dok mi odrasli to radimo ne steti nam i dobar je osjecaj pa kao onda je i bebi isto) lose lose lose... bas ste me razocarali.. nemogucnost izbora je najgori zlocin prema covjeku a ta mala beba nije mogla reci da nece konzumirati thc koji ruku na srce ne moze donijeti nista dobrog tako malom djetetu sto god vi rekli.. neki derivat vutre od kojeg se rade tablete za to i to je sasvim druga prica i nema uopce nikakve veze sa ovim divljastvom.
kanehbosemAMBASADOR

jun 2008.

#10
pokuaaj mi objasniti kako si uspio izjedna iti teaku pedofiliju i napuaavanje bebe.a da pri tom ne uvrijedia svoju i tuu inteligenciju u oba slu aju postoji prisila i to je loae. ali razmisli joa jednom. nisam pogledo snimak do kraja. jesu li oni toj bebi stavljali oint u usta? jesu li joj dr~ali usta zatovrena dok ne povu e dim? koliko dimova je beba morala uvu ? ili su samo puhali u nju? e sad to usporedi s teakom pedofilijom!
#11
pilule i ovo nije isto... ovo ostavlja posljedice... da su to nastavili pitaj boga sta bi bilo sa djetetom kada naraste... a sto se tice pilula...vjerojatno ima toga jer poma~e i nije loae u malim kolicinama cak ni za bebu.... ja palim gicu za sve grceve i bolove

jun 2008.

#12
Malo smo skrenuli s price bilo je strasno lose to sto su uradili i ima milion gorih stvari sto roditelji rade a na to se gleda normalno. Pouka izvucena i svi zadovoljni :rasta1:
Weed KillahPOZNAVALAC

jun 2008.

#13
dakle vrlo jednostavno... napusavanje - stvar koju radi (ili bi trebale radit) punoljetne ili osobe blizu punoljetnosti u svrhu uzitka seks - stvar koju rade punoljetne ili osobe blizu punoljetnosti takodjer u svrhu uzitka (katkad i dobivanja djece :P ) ni jedno ni drugo nije primjereno za osobe ajmo rec mladje od 16 (sto se mene tice) ni jedno ni drugo fizicki ne ostecuje onog tko u tome uziva jedno i drugo u ovom slucaju je PRISILA odnosno nedavanje izbora odnosno nepostojanje istog sa strane jednog od protagonista. uzitak i svrhu ni jednog ni drugog mala beba kao ni malo djete ne moze shvatit niti za time ima potrebu odnosno zelju - ergo, suvisno je, nepotrebno i vrlo moralno upitno odnosno u potpunosti neprihvatljivo takodjer uzivanje marihuane kao i seks ZAHTJEVA pristanak obiju strana (ili vise njih :P) na isto, malo djete odnosno beba nije u mogucnosti dati svoj pristanak, braniti se, negodovati ili odbiti to sto mu se NAMECE nadam se da je sad paralela jasnija takodjer moje je misljenje da bi svaka moralna osoba ne trebala nego MORALA prjiaviti takve i slicne oblike maltretiranja djece pa mi stoga nije jasno da prijavljivanje istog ne odobravas.. eto to me zasmetalo
pecko88ENTUZIJASTA

jun 2008.

#14
Neznam kako drugi gledaju na ovo, oko napusavanje bebe, ali ja gledam ovako... Svako sam treba da odluci dali ce pusiti ili ne, ii da prethodno bude dobro informiran. A koliko sam svjestan bebu i da imformiras, ona nije dovoljno zrela da sama odluci dali je pusenje dobro za nje. Tako da na ovo gledam kao na silovnje, ne ono klasicno ali ipak silovanje. Pozdrav....:ludaci_lol:
kanehbosemAMBASADOR

jun 2008.

#15
@weed kontam ja ato pri aa,ali po toj logici bi dobri policajci trebali cinkati loae prema tome ACAB i prema tome ja imam razumijevanje za one koji ne prijave takve slu ajeve
Weed KillahPOZNAVALAC

jun 2008.

#16
ACAB je notorna glupost ako mene pitas,naravno da neki aspekt represije postoji ali to je na kraju krajeva potrebno jer autoitet mora postojati. Opet kazem, naravno da ima murijaka koji su govna ne vrijedna ni izgovorene rijeci ali postoje i dobri murijaci koji zaradjuju za svoj kruh kao i svi drugi. Bilo koju vrstu ljudi na svijetu svrstavat u bilo kakav negativni okvir je jednostavno nerealno, niti su svi murijaci govna niti su svi zidovi skrti niti svi svecenici pedofili itd itd.. Uvijek ima i dobrih ljudi neovisno o njihovoj profesiji koji zasluzuju postovanje. Mislim da bi mi kao korisnici kanabisa trebali s obzirom na to biti na visoj razini shvacanja takvih stvari a ne globalizirati..
need_weedENTUZIJASTA

okt 2008.

#17
ovi likovi su obicne budale
Zabljak 1992POZNAVALAC

okt 2008.

#18
shto se ono kaze-potpisujem.ne da bi ih prijavio muriji nego bi im noge obio.kreteni

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se