VUTRA
ForumZajednicaOfftopicSmak out 2025
LEGACY

Smak out 2025

22 odgovora630 pregleda
sone1ZMAJ

mar 2025.

#1
Pa eto, cisto da vidim i vase misljenje :D

mar 2025.

#2
ja sam glasao za javit ce se dogodine , al mo~da iznenadim :D
sone1ZMAJ

mar 2025.

#3
sto je sigurno, je smiley9934

mar 2025.

#4
eto da vam udovoljim klaenju , necu ipak voditi dnevnik viae na vutri

mar 2025.

#5
Ne daj se isprovocirati, Sma e! ::listomahanje:: Nek crknu duamani! :lol:

mar 2025.

#6
ma neda mi se, emu? Za lajkie i klaenja?.. ovako ponekad koju sliku u galeriju i dosta, nikakve koristi od njega eventualno problemi zbog slikanja i eaeg odla~enja

mar 2025.

#7
Ma za lako za lajkove, ~ao mi je da bilo kako izgubia entuzijazam jer znam koliko se veselia tome! Ali ako je samo za dnevnik, a nadam se da je, ko aiaa dnevnik! ;)
BizzzoZMAJ

mar 2025.

#8
Je i potrajao entuzijazam. :(

mar 2025.

#9
ma za grow ima entuzijazma i on se nastavlja, ali za dnevnik nema. Sorry na gnjava~i, mo~e u nezavraene. Tu i tamo mozda uleti slika u galeriju
sone1ZMAJ

mar 2025.

#10
A vidi ga, sutradan ustao na levu nogu, pa nama digo dzevu ovde. . . e bas si neki . . .
ĆyroZMAJ

mar 2025.

#11
Ja nesto vjerujem u tebe smace :D daj rasturi i zacepi im usta :D

mar 2025.

#12
hocu ali samo kroz out galeriju bez komentara :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se