LEGACY
Smak out 2025
22 odgovora630 pregleda
S m a k
ZMAJ41.712 REP
S m a k
ZMAJ41.712 REP
S m a kZMAJ
mar 2025.
mar 2025.#4
eto da vam udovoljim klaenju , necu ipak voditi dnevnik viae na vutri
Jolly Joker
ZMAJ41.903 REP
Jolly JokerZMAJ
mar 2025.
mar 2025.#5
Ne daj se isprovocirati, Sma
e! ::listomahanje:: Nek crknu duamani! :lol:
S m a k
ZMAJ41.712 REP
S m a kZMAJ
mar 2025.
mar 2025.#6
ma neda mi se,
emu? Za lajkie i klaenja?.. ovako ponekad koju sliku u galeriju i dosta, nikakve koristi od njega eventualno problemi zbog slikanja i
eaeg odla~enja
Jolly Joker
ZMAJ41.903 REP
Jolly JokerZMAJ
mar 2025.
mar 2025.#7
Ma za lako za lajkove, ~ao mi je da bilo kako izgubia entuzijazam jer znam koliko se veselia tome! Ali ako je samo za dnevnik, a nadam se da je, ko aiaa dnevnik! ;)
S m a k
ZMAJ41.712 REP
S m a kZMAJ
mar 2025.
mar 2025.#9
ma za grow ima entuzijazma i on se nastavlja, ali za dnevnik nema. Sorry na gnjava~i, mo~e u nezavraene.
Tu i tamo mozda uleti slika u galeriju
sone1
ZMAJ46.344 REP
sone1ZMAJ
mar 2025.
mar 2025.#10
A vidi ga, sutradan ustao na levu nogu, pa nama digo dzevu ovde. . . e bas si neki . . .
Ćyro
ZMAJ67.043 REP
mar 2025.
1 / 12
mar 2025.
mar 2025.