VUTRA
ForumZajednicaOfftopicmurija me smara
LEGACY

murija me smara

14 odgovora1,239 pregleda
alabama_kushENTUZIJASTA

avg 2011.

#1
ovako...nacuo sam nesto da se po policiji prica da znaju da imam negdje zasaeno bilje...za to sa moje strane zna samo jedna osoba kojoj sam vjerovao, ocito sam se prevario...isto tako znaju da sam prosle godine imao nesto posaeno i navodno da znaju da smo ja i frend pusili... e sada me zanima sta da ocekujem od njihove strane? sta ce oni sada poduzimat? hoce me pratit? i jel mi mogu na temelju tih prica uletit u kucu? hvala..

avg 2011.

#2
moj kolega je imao 120 komada u podrumu, cak ni ja za to nisam znao dok ga nisam vidio u novinama, lik nikome nista nije spominjao a racija mu bane na vrata. kako,sto,zasto,nikome nije jasno...
derataurPOZNAVALAC

avg 2011.

#3
da nije zbog struje mozda?

avg 2011.

#4
eeee vidis moze bit... struja je zajeban igrac

avg 2011.

#5
Ako si stvarno uo iaenje. Kad ujea da oni znaju, onda znaj da znaju mnogo ranije. Teako e ti baniti tek tako bez dokaza, ali ako napolju recimo zapalia i ope te, mogao bi mo~da upoznati njihovog psa. Nije da te plaaim ali pripazi. Izbjegavaj druatva "pod nadzorom". U growu je najbolje sam, od saenja do puaenja. Ostalo je rizik koji dopuatamo, makar samo zapalili s nekim.
alabama_kushENTUZIJASTA

avg 2011.

#6
nije struja...outdoor je..zivim u maloj sredini i odjednom su svi poceli brujat o tome...pa tako i murija..e sad...zanima me sta mi mogu na temelju tih prica?
alabama_kushENTUZIJASTA

avg 2011.

#7
hvala brate...od kuce sam sve sklonio, tako da ako bas dodju, nemam nista..jedini problem mi je sada otic do biljozi...ocito cu ih morat prepustiti prirodi.. hvala jos jednom...nadam se da ce sve proc ok.
DJFlyHighLEGENDA

avg 2011.

#8
na temelju prica ti nemogu banut u kucu i pocet pretrazivat, jedino ako imaju kakav dokaz, to moze biti svjedok, neki materijal itd... sve u svemu u zaje***oj si situaciji... morat ces spavat s otvorenim oko i sto manje informacija dijeli s prijateljima i poznanicima, uvijek koristi neki paravan kad ides do sajta.... da beres cvijece, ili uzmes neku biljeznicu kao da pises poezicje, ili uzmes kameru pa kao slikas ptice, treba ti neka izlika za svaki slucaj ako te vec murija nadje pokraj sajta, a kad dodjes na sajt sto manje vremena iskrositi da napravis sve pravilno i kako treba... pravi se glup ako te ko pita dali pusis ili sadis, ti ni neznas sta je marihuana, jednom su ti nudili ali nikad nisi probo ;) i nebis trebo imat nikakvih problema... drzim fige :) sretno!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se