LEGACY
ljubav stanje uma
20 odgovora1,047 pregleda
8 REP16%
→ Istraživač
jul 2013.
jul 2013.#1
prosao sam svakakvih faza s tom vutrom, i znam o cem pricam, ljubav je ljek kad se pogubite "u svemu tom" , stanje uma koje je ispravno i koje bi covjek trebao imat kad se napusi. covijek nije rodjen da bude sam, da se izolira i skriva, vec da voli i zivi bez straha, sa osjecajem zahvalnosti ponekad. odbacivanjem ega, prihvacanjem sebe i drugih bas onakvih kakvi jesu covijek postaje ono sta je..
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
jul 2013.
jul 2013.#2
...predpostavljam jedan od onih koji vene sjeku zbog ~ena i ljubavi. A ~ena na izvoz, samo ih treba ispuniti ljubavi :bananabang: . Bratec ljubav nije ono kad se "pogubia" u svemu, to je zaljubljenost, a ljubav je ono ato dolazi nakon zaljubljenosti. Tako da nemoj dva zeca, tri zeca i neke depre nego udri brigu na veselje :banana_dred: .
Papa Romeo
ZMAJ21.559 REP
Papa RomeoZMAJ
jul 2013.
jul 2013.#3
Ponekad je tesko upoznati sebe, jos teze je upoznati druge, onakve kakvi, bas, jesu. Mnogi imaju obicaj da se prikazuju u mnogo "ljepsem" svjetlu nego sto jesu, sto razumnog covjeka , koji je spoznao sebe, zna rastuziti.
Nazalost, mnogi drugacija misljenja i stavove smatraju pogresnim, dok svoja licna shvatanja dozivljavaju kao ispravnu matricu po kojoj se citav svijet mora ponasati. Takve osobe u stanju su da upotrebe sva moguca sredstva da svoju volju nametnu drugima.
Da bismo spoznali i sebe i druge treba nam pomoc trece osobe, koja se, u vecini slucajeva, nalazi u nama samima.
S obzirom da si nov na forumu i da ti je ovo prvi post, ako se ne varam, moram izraziti licno odusevljenje tvojim pristupom forumu, a posebno na otvaranju teme koja ne pocinje pitanjem "kako?"
Dobrodosao nam i svako dobro ti zelim.
8 REP16%
→ Istraživač
jul 2013.
jul 2013.#6
ne znam po cem si zakljucio da se radi o zenama al ni je to.
ljudi s kojima se druzim i pusim su se poceli razjebavat, privatnih problema i za zakonom svako od nas, bezobrazni prema drugim ljudima, a ego divlja iz dana, dublja slika takvog ponasanja i kamo to vodi je nigdje, nema tu budocnosti. samo sam htjeo rec da je ljubav ljek kad krivo krene.
bratec ti si onda jako zaljubljen izgleda, ljubav je ljek.
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
jul 2013.
jul 2013.#7
Onda si guglaj literaturu na temu osobnosti ;) Ima puuuuno knjiga na tu temu i u nekima je lijepo objaanjeno zaato se neki ljudi ponaaaju na jedan, drugi na drugi, trei na trei (itd.) na
in.
I nemoj da te nerviraju gluposti ;)
http://youtu.be/Sq9oR9x171w
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jul 2013.
jul 2013.#8
neka svatko bude ono ato ~eli....mo~e biti i kreten,...samo da nam se putevi ne ukrataju i volit u tu osobu :)
SoStoned
ENTUZIJASTA457 REP64%
→ Poznavalac
SoStonedENTUZIJASTA
jul 2013.
jul 2013.#9
Eto,dali ste odgovor na pitanje koje 1000 godina muci civilizaciju.Sta je to ljubav? :thumb:
Nisam ni mogao zamisliti da cu zavoliti "biljku".
Sjedim pored nje po pola sata,pricam sa njom,pucam je satovima,mjerkam,mirisem,tepam,teze mi se od nje oprostiti nego od djevojke,provodim sa njom vise vremena nego sa porodicom. :dada
Imao sam slicnu situaciju-staro drustvo se razjebalo,doslo novo.Otprilike zbog istih razloga kao i kod tebe.Sada,kada pogledam unazad par godina,i bolje je sto je sve tako ispalo.
Sada bi vjerovatno bio u kakvoj buhari da je ostalo po starom.
Bilo kako bilo htio sam ti reci da u drustvu koje se druzi samo dok se dimi,neces naci prijatelja.
SikSTi
ENTUZIJASTA408 REP52%
→ Poznavalac
SikSTiENTUZIJASTA
jul 2013.
jul 2013.#11
Trava spaja mlade ljude, a ta ekipa se tada druzi primarno radi gensanja, a da ni sami nisu svjesni da ih ponekad zapravo samo to spaja...
Inace sam klosar u dusi i "promjenio" sam dosta ekipe (jedan kvart, drugi, srednja, osnova, ma kaj got) i od tih 100 ljudi, druzim se s njih par, a s nekima od njih sam imao i prijateljstvo koje nije bilo zbog trave...
...U banani je kad trava pocne diktirati druzenje, sto u principu se i moze izbjeci, ako ti kliker proradi (za sto je ponekad potrebno i punooo vremena)...
Na kraju, jedan od tih so called frendova se izlagao da nema nista za sitpu (drugi kompic i ja bili suhi), a znali smo da je uzeo 25g skunjare taj dan.....
jul 2013.
1 / 11
jul 2013.
jul 2013.