LEGACY
Novi Head SHOP???
44 odgovora5,267 pregleda
29 REP58%
→ Istraživač
okt 2010.
okt 2010.#1
ovako
uo sam da se negdje u Novom Zagrebu otvorio HEAD SHOP, pa bi me zanimalo ako neko zna gdje se to to
no nalazi*??!!
Treba mi novi bong, a baa mi se ne ide do SLOvenije, samo zbog komada stakla!!!
:lock::lock::lock::lock::lock::pat::pat::pat::pat::sick::sick::sick::sick::sick:
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
0 REP0%
→ Istraživač
okt 2010.
okt 2010.#6
Pozdrav,
naaao sam taj shop. U Srediau je. Prolaazio tano i vidio de
ke kako rade na ureenju unutra i rekli mi da se uskoro otvara. Ogroman je.
0 REP0%
→ Istraživač
xxrobixx
AMBASADOR4.300 REP80%
→ Legenda
xxrobixxAMBASADOR
okt 2010.
okt 2010.#10
Evo slika toga dijela grada, pa ako bi mi netko mogao to
no pokazati gdje se nalazi? Ozna
io sam sa dvije crvene crte ulicu u kojoj bi se trebao nalaziti, dali je to ispravno? Nisam iz ZG-a, pa da ne gubim vrijeme na tra~enje toga, svakako bi htio otii, tj to
nije u
etvrtak idem, htio bi si kupit nekakav bong i neke zajebancije (bluntovi itd). Znam za ona dva smartshopa(Ilica, Ka
i
eva?), i sasvim su okej. I joa neato, dali bi mi netko mogao preporu
it koje bluntove uzeti i kakav bong bi si trebao kupiti (nikada nisam probao puaiti na bong, zanima me, pa bi si kupio jedan, cijena oko 300kn max)? Hvala!
0 REP0%
→ Istraživač
okt 2010.
okt 2010.#11
Evo bio sam tamo i de
ki su mi rekli da zbog birokracije malo kasne ali su na Faceu objavili gro slika : http://www.facebook.com/photos.php?id=147165175306026
0 REP0%
→ Istraživač
0 REP0%
→ Istraživač
nov 2010.
nov 2010.#16
Hvala svima koji su se sjetili nas i posje
ivali nas dok nismo radili, sada smo otvoreni i svi ste dobro doali.
3 REP6%
→ Istraživač
KlikLik
POZNAVALAC1.311 REP79%
→ Ambasador
KlikLikPOZNAVALAC
nov 2015.
nov 2015.#19
Mene headshop totalno odvuce od kupnje.. imam neke sitnice koje bi uzeo al nikako da na webu to nadjem.. sigurno to imaju u ponudi al ja to nemam volje ni zivaca trazit.. neznam tko se bavi web stranicom al uz stvarno lijepi dizajn dobro bi doslo neko sortiranje na par osnovnih kategorija.. jer 80str. je puno za listat..
Jackhammer
ISTRAŽIVAČ115 REP43%
→ Entuzijasta
JackhammerISTRAŽIVAČ
nov 2015.
nov 2015.#22
Jebote ko politi
ari ste, vas tri se uhvatilo problema a nijedan ne poduzima niata. Hilerijus :idea:
`to ste tihi tako, nema od tog niata. Amo odmah tagaj @HS Darth Weeder nek vidi sliku i priliku za napredak. Bolja stranica=bolji posao. Pogotovo ako ve plaaa vutra.org za reklamu, pa valjda o
ekujea internet korisnike na @ http://www.headshop-hr.com/ zar ne?
Jednostavna stranica ne mora bit skupa, vidi stranicu bivaeg nam slovenskog sponzora.
KlikLik
POZNAVALAC1.311 REP79%
→ Ambasador
KlikLikPOZNAVALAC
nov 2015.
nov 2015.#23
Eh sad neznam jel se to promjenilo u dan dva ili sta.. al kad sam preko kompa isao bila je neka sortacija na dijelu gore di pise shop.. cak sam uspio doc do trazenoga.. mozda da se jos prilagodi mobitelu i mirna bosna ;)
okt 2010.
1 / 23
okt 2010.
nov 2015.