VUTRA
ForumZajednicaOfftopicprica se prica...
LEGACY

prica se prica...

12 odgovora1,125 pregleda

avg 2010.

#1
Ljudi ja ne znam kako je u vasim gradovima,al kod mene je uzasno.Zivim u malom gradu gdje svi znaju sve(znaju sta ko ruca,rto dokle je doslo).Odem kupim koju saksija i zemlju odma se svi pitaju sta ce mi.Doslo mi je da idem u drugi grad po opremu...Kakva je situacija kod vas?
He-ManLEGENDA

avg 2010.

#2
Ane :icon_lol: poznato nam je svima to :costumed-smiley-027 Jos ja kupujem MH od 400W, i nosi je tip od nekih 25+ godina iz skladista i pita treba li mi za biljke i natrijeva isto :icon_lol::icon_lol: Procita me valjda s vrata za sta mi triba :pat:

avg 2010.

#3
hahhha dobar je...

avg 2010.

#4
kopam ubrivo i vraim ostavu :D :D :D
Spawn_of_UamentiENTUZIJASTA

avg 2010.

#5
"Malo selo 3 K-fia" :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: to je tako u svim manjim gradovima. U ve im gradovima stvar funkcijonira uglavnom, ono... samo kupi boli me taki, samo da se proda.
MeskalitoLEGENDA

avg 2010.

#6
Sama si dala resenje ,moras u drugi grad po opremu . Ako narucis preko neta opet ce ti to neko doneti ,neki lokalac pa ni to nije sigurno . Nije lako uzgojiti travku ,narocito u malom mestu gde svako zna gde je ko prdno u zadnjih deset godina :)

avg 2010.

#7
mene ~ena u marketu druka kad kupim cugu, odem u gradi pored, tamo nas akica kako idemo prema aumi :D a ove babe s prozora...samo zentaju po cijele dane... u~ivajmo :D jbg, moraju ljudi nea pri at pa samo tra~e prvu temu koja e im sa jezika...zato isto pokuaajmo ato viae ne radit javnih ekcesa :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se