LEGACY
Pretjerani lokalpatriotizam
24 odgovora1,697 pregleda
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#1
Eo palo mi ovo na pamet zbog ovog finog momka u temi o nedostatku vutre u RH
Zaato je kod nas toliko to izra~eno taj lokal patriotizam do nevjeroajtnih granica.
Tipi
ni primjer:
Hrvati smo pa mrzimo sve strance.
Zagreb
ani smo pa mrzimo sve iz drugh gradova.
Meu kvartovima se svi tuku od mlade~i iz 5. i 6. razreda pa i do starijih momaka koji su zavraili svoje akolovanje
Mislim ne znam jel to tako svugdje ali kod mene je i to u pretjeranoj mjeri mislim katastrofa baa me nervira.
Sad joa fali samo da se po
nemo klat meu ulicama, pa onda e svi parni brojevi u ulici mrziti one neparne, pa onda svaka obitelj u ratu protiv svake i na kraju svi protiv sviju.
Mislim retardiran nam je ovaj naa narod do nevienih granica
P.S.
Sve vas mrzim i sve u vas prebit
mr.skunk
AMBASADOR2.403 REP26%
→ Legenda
mr.skunkAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#2
Nije to lokalpatritizam to je lokalkretenizam nesta sasvim deseto.
kotva
ENTUZIJASTA396 REP49%
→ Poznavalac
kotvaENTUZIJASTA
nov 2007.
nov 2007.#3
tu~no je to, al jbga, valjda je takav mentalitet ljudi, imam osjeaj da to nije lokal patriotizam nego jednostavno to da su ljudi stalno ogor
eni i ljubomorni na nekoga,pogotovo na svoje....
27 REP54%
→ Istraživač
nov 2007.
nov 2007.#4
Ne znam , to zna biti dosta individualno. Recimo ja zbilja volim ljude iz Dalmacije, obo~avam Istru i Slavoniju :hippy: ,
ak i viae od u
malo dosadnih elitisti
kih zagrep
ana (
ast iznimkama). mislim divan je to grad i sve, ali nekako mi ovdje djeluje puno la~nije nego u ostatku zemlje. lokalpatriotizam je sranje. samo izlika za ljude koji imaju problema sa kontrolom bijesa :punch2: .
marijuana lover
ENTUZIJASTA298 REP25%
→ Poznavalac
marijuana loverENTUZIJASTA
nov 2007.
nov 2007.#5
a to je i po meni glupost ali neznam, kad razmislim o tome kako se svi meusobno "mrzimo" pod svi mislim na regije onda i meni doe nekako tako ali opet malo porazmislim o tome i spoznam kako je to ipak jedna velika glupost, pa mi smo svi jedna dr~ava i ljudi smo jedne dr~ave a ne neznam ti ja sta da se moramo mrziti!al jebiga ipak smo svi samo ljudi.
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
nov 2007.
nov 2007.#7
Da, ~alosno. Iskrivljen svijet stvara iskrivljene ljude. Znate, mentalne bolesti nisu poremeaj uma, ve sasvim prirodan - savraen
in prilagodbe uma na ovaj sasvim neprirodan, iskrivljen svijet.
Kool King T
ENTUZIJASTA230 REP8%
→ Poznavalac
Kool King TENTUZIJASTA
nov 2007.
nov 2007.#8
potpisujem ovo...ja ne mrzim zagreb ni zagrebcane ni slavoniju ni slavonce ni istru ni istrane...mrzim ljude koji velicaju svoju regiju a sve ostale omalova~avaju...pa ata ako san ja dalmatinac a on zagrebcanin,sta je on bolji covik od mene zbog toga??a te tuce medju kvartovima mislim da ima toga svugdi i to je isto ~alosno
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#9
Mislim da se ne bi mogao bolje izraziti...dobra, dobra, dobra...:icon_lol: :thumb:
Rade
AMBASADOR2.723 REP35%
→ Legenda
RadeAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#10
Svugde isto sranje, tako je i u Srbiji ne samo kod vas.
Kod mene je cak doslo do toga da se klinci iz dve ulice udruze i idu da se biju sa klincima iz komsiluka....
Ovo podneblje je super za rasad budala!!!!!!!!!!!!!!
Narquila
ENTUZIJASTA576 REP94%
→ Poznavalac
NarquilaENTUZIJASTA
nov 2007.
nov 2007.#11
Nase bodnjeblje i jeste rasadnik budala;
Evo bas da vam navedem primjer,jedan prijatelj,kao osoba je divljak za potuc uvijek,i otisao radit u Italiju i covjek zaradio nesto parica,otisao u lokalnu kafanu(u Italiji mislim) napio se ko guzca uhvatio tuc Italijane i jebat im mater napravio pizdariju malo vecu i deportovali ga;
Sad sta ce rec Italijan koji je to promatrao il sta ce rec lokalne novine za to nista drugo neg divljak sa balkana.
A i jeste primitivci smo pa uzmite u obzir da samo balkanci psuju boga,jela i tako to(cak i psovanje drugom matere) u svakodnevnoj komunikaciji,jbg istinito i zalosno.
Rade
AMBASADOR2.723 REP35%
→ Legenda
RadeAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#12
Ubedljivo smo prvi po broju psovki u svetu......
I to nisu obicne psovke, nego bolesni ispadi zakrzljalih mozgova.
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#13
aaa joj takvog debilizma ima svugdje, pa cak i u najmanjem selu, selo mrzi selo i djeca mrze djecu i roditelji mrze njihove roditelje i pitas se zasto?? u cemu je razlika izmedu ulica, sela, grada??? ljudi... ljudima je toliko jebeno dosadno, pogotovo tim groznim klincima koji nemaju pametnijeg posla nego dosadu razbijat napadima, provokacijama i agresivnim ponasanjem.
a da vas pitam jel bi taj mali pomisljao na nesto slicno da mu das motiku u ruke da kopa njivu, pa da pomuze kravu, nahrani kokoske? da se fino digne u 5 a.m i sa mrakom ude u kucu nakon napornog rada, najede se tople juhe i majci u njedra glavu privije, jel bi on pomisljao na tako neko ponasanje??? :)) bio bi preumoran za agresivu i debilizam, mozda bi susjedu razbio nos jer mu je kokos pokusao ukrast :)))
hocu samo reci iz ovako jednog primjera da je dosada i opce tupilo u mozgovima rezultat tako nekog potpuno neracionalnog ponasanja koje je nadasve smjesno... ti klinci ne znaju sta ce sami sa sobom, pa ne samo klinci vec i "odrasli ljudi"... sramota!
mogu samo reci...:assshaking:
nov 2007.
1 / 13
nov 2007.
nov 2007.