VUTRA
ForumZajednicaOfftopicPretjerani lokalpatriotizam
LEGACY

Pretjerani lokalpatriotizam

24 odgovora1,697 pregleda
Kurblaj KanAMBASADOR

nov 2007.

#1
Eo palo mi ovo na pamet zbog ovog finog momka u temi o nedostatku vutre u RH Zaato je kod nas toliko to izra~eno taj lokal patriotizam do nevjeroajtnih granica. Tipi ni primjer: Hrvati smo pa mrzimo sve strance. Zagreb ani smo pa mrzimo sve iz drugh gradova. Meu kvartovima se svi tuku od mlade~i iz 5. i 6. razreda pa i do starijih momaka koji su zavraili svoje akolovanje Mislim ne znam jel to tako svugdje ali kod mene je i to u pretjeranoj mjeri mislim katastrofa baa me nervira. Sad joa fali samo da se po nemo klat meu ulicama, pa onda e svi parni brojevi u ulici mrziti one neparne, pa onda svaka obitelj u ratu protiv svake i na kraju svi protiv sviju. Mislim retardiran nam je ovaj naa narod do nevienih granica P.S. Sve vas mrzim i sve u vas prebit
mr.skunkAMBASADOR

nov 2007.

#2
Nije to lokalpatritizam to je lokalkretenizam nesta sasvim deseto.
kotvaENTUZIJASTA

nov 2007.

#3
tu~no je to, al jbga, valjda je takav mentalitet ljudi, imam osjeaj da to nije lokal patriotizam nego jednostavno to da su ljudi stalno ogor eni i ljubomorni na nekoga,pogotovo na svoje....

nov 2007.

#4
Ne znam , to zna biti dosta individualno. Recimo ja zbilja volim ljude iz Dalmacije, obo~avam Istru i Slavoniju :hippy: , ak i viae od u malo dosadnih elitisti kih zagrep ana ( ast iznimkama). mislim divan je to grad i sve, ali nekako mi ovdje djeluje puno la~nije nego u ostatku zemlje. lokalpatriotizam je sranje. samo izlika za ljude koji imaju problema sa kontrolom bijesa :punch2: .
marijuana loverENTUZIJASTA

nov 2007.

#5
a to je i po meni glupost ali neznam, kad razmislim o tome kako se svi meusobno "mrzimo" pod svi mislim na regije onda i meni doe nekako tako ali opet malo porazmislim o tome i spoznam kako je to ipak jedna velika glupost, pa mi smo svi jedna dr~ava i ljudi smo jedne dr~ave a ne neznam ti ja sta da se moramo mrziti!al jebiga ipak smo svi samo ljudi.
elephant0rAMBASADOR

nov 2007.

#6
primitivci.. zalosno
BeyondLEGENDA

nov 2007.

#7
Da, ~alosno. Iskrivljen svijet stvara iskrivljene ljude. Znate, mentalne bolesti nisu poremeaj uma, ve sasvim prirodan - savraen in prilagodbe uma na ovaj sasvim neprirodan, iskrivljen svijet.
Kool King TENTUZIJASTA

nov 2007.

#8
potpisujem ovo...ja ne mrzim zagreb ni zagrebcane ni slavoniju ni slavonce ni istru ni istrane...mrzim ljude koji velicaju svoju regiju a sve ostale omalova~avaju...pa ata ako san ja dalmatinac a on zagrebcanin,sta je on bolji covik od mene zbog toga??a te tuce medju kvartovima mislim da ima toga svugdi i to je isto ~alosno
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

nov 2007.

#9
Mislim da se ne bi mogao bolje izraziti...dobra, dobra, dobra...:icon_lol: :thumb:
RadeAMBASADOR

nov 2007.

#10
Svugde isto sranje, tako je i u Srbiji ne samo kod vas. Kod mene je cak doslo do toga da se klinci iz dve ulice udruze i idu da se biju sa klincima iz komsiluka.... Ovo podneblje je super za rasad budala!!!!!!!!!!!!!!
NarquilaENTUZIJASTA

nov 2007.

#11
Nase bodnjeblje i jeste rasadnik budala; Evo bas da vam navedem primjer,jedan prijatelj,kao osoba je divljak za potuc uvijek,i otisao radit u Italiju i covjek zaradio nesto parica,otisao u lokalnu kafanu(u Italiji mislim) napio se ko guzca uhvatio tuc Italijane i jebat im mater napravio pizdariju malo vecu i deportovali ga; Sad sta ce rec Italijan koji je to promatrao il sta ce rec lokalne novine za to nista drugo neg divljak sa balkana. A i jeste primitivci smo pa uzmite u obzir da samo balkanci psuju boga,jela i tako to(cak i psovanje drugom matere) u svakodnevnoj komunikaciji,jbg istinito i zalosno.
RadeAMBASADOR

nov 2007.

#12
Ubedljivo smo prvi po broju psovki u svetu...... I to nisu obicne psovke, nego bolesni ispadi zakrzljalih mozgova.
RedShAMBASADOR

nov 2007.

#13
aaa joj takvog debilizma ima svugdje, pa cak i u najmanjem selu, selo mrzi selo i djeca mrze djecu i roditelji mrze njihove roditelje i pitas se zasto?? u cemu je razlika izmedu ulica, sela, grada??? ljudi... ljudima je toliko jebeno dosadno, pogotovo tim groznim klincima koji nemaju pametnijeg posla nego dosadu razbijat napadima, provokacijama i agresivnim ponasanjem. a da vas pitam jel bi taj mali pomisljao na nesto slicno da mu das motiku u ruke da kopa njivu, pa da pomuze kravu, nahrani kokoske? da se fino digne u 5 a.m i sa mrakom ude u kucu nakon napornog rada, najede se tople juhe i majci u njedra glavu privije, jel bi on pomisljao na tako neko ponasanje??? :)) bio bi preumoran za agresivu i debilizam, mozda bi susjedu razbio nos jer mu je kokos pokusao ukrast :))) hocu samo reci iz ovako jednog primjera da je dosada i opce tupilo u mozgovima rezultat tako nekog potpuno neracionalnog ponasanja koje je nadasve smjesno... ti klinci ne znaju sta ce sami sa sobom, pa ne samo klinci vec i "odrasli ljudi"... sramota! mogu samo reci...:assshaking:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se