LEGACY
weed milk
20 odgovora1,761 pregleda
Bong&Hrvati
ENTUZIJASTA261 REP15%
→ Poznavalac
Bong&HrvatiENTUZIJASTA
jun 2008.
jun 2008.#1
pogledajte ovo
http://youtube.com/watch?v=CmSvLOLy0gY
je ovo istina il sta
ljudi dole u komentima pisu kao da radi
koji jeb
pecko88
ENTUZIJASTA530 REP83%
→ Poznavalac
pecko88ENTUZIJASTA
jun 2008.
jun 2008.#2
Da nisi nesto pograseio link mozda, jer ovde ne vidim weed milk....??
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jun 2008.
jun 2008.#3
ma nemam pojma kaki weed milk??? ali ovo je smijesno
kJEqan2xyaQ
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
jun 2008.
jun 2008.#4
Blante care... lol
@Genjo hhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...lunatikssss...
Bong&Hrvati
ENTUZIJASTA261 REP15%
→ Poznavalac
Bong&HrvatiENTUZIJASTA
jul 2008.
jul 2008.#5
ispri
avam se
evo pravi link
http://youtube.com/watch?v=Avs5FfFZ7mU
mr. Gucho
AMBASADOR2.051 REP16%
→ Legenda
mr. GuchoAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#6
pa blante dragi, pa wtf?
no way
nemere
kako Buka ka~e:
la~-prijevara
Bong&Hrvati
ENTUZIJASTA261 REP15%
→ Poznavalac
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#8
MA mo~e se thc otopit u mlijeku masno je ono no nikako se ne dobija nikakav superthc niti iata
loobi
ENTUZIJASTA317 REP29%
→ Poznavalac
loobiENTUZIJASTA
jul 2008.
jul 2008.#9
Pa dobro to jeste, super THC za sigurno ne postoji he he, ali kontam da bi se mogao THC otopiti u mlijeku, narocito ako mlijeko malo masnije pa izvuce THC (samo zavisi koliko bi to vremenski trajalo). Ja sam pravio weed milk, ali na drugaciji nacin.
5 REP10%
→ Istraživač
avg 2012.
avg 2012.#10
Pozdrav ekipa,
evo samo da napiaem svoje iskustvo sa mlikom: JEBENOOOO DOBRO:bananica
kad sam radio prvi put bio sam skepti
an al od onda samo mliko radim jer mi je feeling neato izmeu vutre i gljiva plus efekt iznenaenja jer nikad neznaa kad e to
no po
et djelovat.
`ta se procedure ti
e, zna
i u vodu ubacia cvit ( ako ne ~elia mo~ea i listove samo malo viae) pustia da voda skro prokuva i ispari. onda to lipo procidia, pribacia u mliko i cca 25 min. miaaa na lagano. na kraju opet procidia i eventualno stavia malo kraaa da ubijea okus i miris. I onda lagano pa pla~u usrid bila dana... bomba:matrix:
jun 2008.
1 / 11
jun 2008.
avg 2012.